PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

poruka: 31
|
čitano: 12.857
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno".
18 mjeseci
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Kao i uvijek u krasnom smo društvu...

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Citizen305 kaže...

Kao i uvijek u krasnom smo društvu...

 

A zaslužujemo nešto bolje? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Od nekoliko stotina dostupnih igara (i instaliranih desetak koje pokrenuo jednom i nikad više upalio), ja najsretniji što sada konačno na Solitaireu mogu:

 

 
 

vratiti se u vrijeme Windowsa 3.11 ... nažalost nisu animirani šišmiši, što je veliki dislajk.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 23:01 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Dok mogu aktivirati tursku pretplatu od 20 eura godišnje, nebitno u kakvom smo društvu i jesmo li ušli igdje

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Od nekoliko stotina dostupnih igara (i instaliranih desetak koje pokrenuo jednom i nikad više upalio), ja najsretniji što sada konačno na Solitaireu mogu:

 

  

vratiti se u vrijeme Windowsa 3.11 ... nažalost nisu animirani šišmiši, što je veliki dislajk.

 Zali boze gamepassa za tebe. 

11 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Citizen305 kaže...

Kao i uvijek u krasnom smo društvu...

ako si pogledao popis, možda si vidio luksemburg i lihtenštajn

što bi oni trebali reći, iz protesta masovno bojkotirat majkrosoft ili momentalno iselit u irsku?

 

12 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Citizen305 kaže...

Kao i uvijek u krasnom smo društvu...

 

Kad pogledaš koliko podrške čak i na forumu od IT magazina dobiju ljudi koji kažu da je piratstvo super i da nikad ne bi kupili igru, platili za streaming glazbe ili filmova/serija, onda smo u društvu u kojem potpuno zaslužujemo biti. 

 

Bezbroj je primjera i tema gdje krađa dobiva podršku, a palac dolje ide ljudima koji plate za neku uslugu. Ne znam zašto bismo takvi kakvi jesmo nekome bili prioritet za uvođenje bilo kakve usluge.

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Bitanga kaže...
Citizen305 kaže...

Kao i uvijek u krasnom smo društvu...

 

A zaslužujemo nešto bolje? :-)

 

ali zato cijenu očito zaslužujem kao i elita, makar smo u društvu trećeg svijeta. Barem da su dosljedni onda pa nam stavili cijenu kao i Turcima

15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Cansee kaže...

 

ali zato cijenu očito zaslužujem kao i elita, makar smo u društvu trećeg svijeta. Barem da su dosljedni onda pa nam stavili cijenu kao i Turcima

 

Zašto? Prosječna plaća:

 

43. Croatia - 959.59 €

...

81. Turkey - 378.91 €

 

 

Ne kužim, di je problem u 10€ mjesečno za hrpu igara.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 9:53 (Bitanga).
12 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Ajd među otpisanima su Luxemburgi i Lihtenštajn 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

ali zato cijenu očito zaslužujem kao i elita, makar smo u društvu trećeg svijeta. Barem da su dosljedni onda pa nam stavili cijenu kao i Turcima

 

Zašto? Prosječna plaća:

 

43. Croatia - 959.59 €

...

81. Turkey - 378.91 €

 

 

Ne kužim, di je problem u 10€ mjesečno za hrpu igara.

 

 

nije problem u 10 eura, mislim da je to stvarno korektna cijena za ono što se nudi, pogotovo što možeš prekinuti kad ti se ništa ne igra pa opet uzimati i tako, to je sve ok, sve 5.

 

problem je što smo uvijek na začelju kad se nešto novo implementira, uvijek sa sirotinjom u paketu, ali zato nam se stavi cijena kao da smo veliki. Zašto nas nisu stavili sa Francuzima i Nijemcima kad već imamo iste cijene kao i oni?

15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Cansee kaže...

 

nije problem u 10 eura, mislim da je to stvarno korektna cijena za ono što se nudi, pogotovo što možeš prekinuti kad ti se ništa ne igra pa opet uzimati i tako, to je sve ok, sve 5.

 

problem je što smo uvijek na začelju kad se nešto novo implementira, uvijek sa sirotinjom u paketu, ali zato nam se stavi cijena kao da smo veliki. Zašto nas nisu stavili sa Francuzima i Nijemcima kad već imamo iste cijene kao i oni?

 

A svakom je jasno zašto smo uvijek među zadnjima. Za svaku državu treba implementirati hrpu stvari, papirologije, porezi, zakoni, možda i politika i korporativni interesi. A pošto nas nema niti ko jedan veći grad u EU onda nije niti neka hića ni interes gubiti vrijeme na to odmah u startu. Nitko nema beskonačno resursa da to može paralelno svuda launchat.

 

No, svakako je neshvatljivo zašto Microsoft nije ovo odavno već napravio, s obzirom da je Hrvatskoj već skoro 30 godina i da se Office365 uredno mogao plaćati već 10 godina i više sa HR accountima.

A i sad je samo polovično, jer se priča samo o PC Game Passu.

 

Ajde, bar imaju eure, kune su izbacili sa Windows Storea još prije godinu dvije, za razliku od PSNa :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 10:28 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
mrsmith kaže...

Dok mogu aktivirati tursku pretplatu od 20 eura godišnje, nebitno u kakvom smo društvu i jesmo li ušli igdje

 Može na PP link gdje nabavljaš za 20 Eura godišnje? Tnx!

9 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

 

nije problem u 10 eura, mislim da je to stvarno korektna cijena za ono što se nudi, pogotovo što možeš prekinuti kad ti se ništa ne igra pa opet uzimati i tako, to je sve ok, sve 5.

 

problem je što smo uvijek na začelju kad se nešto novo implementira, uvijek sa sirotinjom u paketu, ali zato nam se stavi cijena kao da smo veliki. Zašto nas nisu stavili sa Francuzima i Nijemcima kad već imamo iste cijene kao i oni?

 

A svakom je jasno zašto smo uvijek među zadnjima. Za svaku državu treba implementirati hrpu stvari, papirologije, porezi, zakoni, možda i politika i korporativni interesi. A pošto nas nema niti ko jedan veći grad u EU onda nije niti neka hića ni interes gubiti vrijeme na to odmah u startu. Nitko nema beskonačno resursa da to može paralelno svuda launchat.

 

No, svakako je neshvatljivo zašto Microsoft nije ovo odavno već napravio, s obzirom da je Hrvatskoj već skoro 30 godina i da se Office365 uredno mogao plaćati već 10 godina i više sa HR accountima.

A i sad je samo polovično, jer se priča samo o PC Game Passu.

 

Ajde, bar imaju eure, kune su izbacili sa Windows Storea još prije godinu dvije, za razliku od PSNa :-D

 

barem nešto. Mislim ja ću to uzeti, stvarno mi se sviđa ta opcija, ali me nerviraju jer su to mogli napraviti godinama unazad. A sigurno sam dosad potrošio barem 200-300 eura na igre koje sam mogao igrati preko toga

5 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Nije baš relevantno za temu, ali nasmijao me prigodni event, utrka između "amatera" i "profesionalca". Dati profesionalcu da vozi iz te perspektive, ili iz bilo koje perspektive koja nije iz cockpita, je kao reći kirurgu da odstrani madež držeći skalpel kineskim štapićima za jelo. U takvom duelu bi se svako kinesko dijete pokazalo kao bolji kirurg od "profesionalca".

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Space Cadet kaže...

Nije baš relevantno za temu, ali nasmijao me prigodni event, utrka između "amatera" i "profesionalca". Dati profesionalcu da vozi iz te perspektive, ili iz bilo koje perspektive koja nije iz cockpita, je kao reći kirurgu da odstrani madež držeći skalpel kineskim štapićima za jelo. U takvom duelu bi se svako kinesko dijete pokazalo kao bolji kirurg od "profesionalca".

 

Ma forza horizon se ne igra s volanom, a niti iz cockpita. Lik je bio ustvari hendikepiran.

Kontroler je za FH mila majka.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Cansee kaže...

 

barem nešto. Mislim ja ću to uzeti, stvarno mi se sviđa ta opcija, ali me nerviraju jer su to mogli napraviti godinama unazad. A sigurno sam dosad potrošio barem 200-300 eura na igre koje sam mogao igrati preko toga

 

Pa sa 3 mjeseca za po euro nemaš kaj razmišljati. Odigraš sve što te zanima ili barem isprobaš.

Ja sam za 11€ odigrao bar 3-4 igre koje sam mislio kupiti, i na kraju ostao razočaran :-) Tako da je svakako money saver na duge staze, bar za te igre koje postoje na gamepassu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

A hoce li biti i dostupan kod nas streaming igara preko android aplikacije? bilo bi fora igrati na mobitelu sve igre kad ne stignem za komp

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Space Cadet kaže...

Nije baš relevantno za temu, ali nasmijao me prigodni event, utrka između "amatera" i "profesionalca". Dati profesionalcu da vozi iz te perspektive, ili iz bilo koje perspektive koja nije iz cockpita, je kao reći kirurgu da odstrani madež držeći skalpel kineskim štapićima za jelo. U takvom duelu bi se svako kinesko dijete pokazalo kao bolji kirurg od "profesionalca".

A još veći vrh je "entuzijastični ton" članka, to samo Drago može 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
12 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Jeli tko provjerio da li radi Discord gift key, što daju za PC Game Pass?

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 15:19 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
App za android veli da nije dostupno u nasoj regiji, a app instalirana preko google play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Fanu kaže...

A hoce li biti i dostupan kod nas streaming igara preko android aplikacije? bilo bi fora igrati na mobitelu sve igre kad ne stignem za komp

 

nije niti najmanje "fora", probao sam ja i PS streaming i gamepass streaming (morao reći da sam iz UK ako se ne varam, neka fora je bila).

 

Uglavnom, toliko loše da je posve neigrivo. Pretpostavljam da se mora imati ili puni 5G mobile data ili 5ghz s optikom ili nešto slično, jer meni na  25megabita se trzalo, glitchalo i lagalo, te se ponašalo kao krepana kokoš.

10 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Pozdrav.

 

Jel itko uspio uzeti game pass 3 mjeseca za 1 euro, jer meni nema ponude na postojećem profilu.

 

Ako ste uspjeli može postupak kako to izvesti.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

Jel itko uspio uzeti game pass 3 mjeseca za 1 euro, jer meni nema ponude na postojećem profilu.

 

Ako ste uspjeli može postupak kako to izvesti.

 

Hvala

 

maknuli su to nedavno, bilo je do prije 15-ak dana dostupno...

15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

Jel itko uspio uzeti game pass 3 mjeseca za 1 euro, jer meni nema ponude na postojećem profilu.

 

Ako ste uspjeli može postupak kako to izvesti.

 

Hvala

 

maknuli su to nedavno, bilo je do prije 15-ak dana dostupno...

 Nope, još uvijek se može, taman danas švrljam po ponudama šta ima za malo love dok sam na godišnjem da odigram nekaj.

 

11 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Uzeo sam i ja za 1eur prva 3mj game pass - regiju sam postavio Hrvatsku

pisalo je da ja ta ponuda (3mj 1eur) dostupna jos kojih 10ak dana kad sam uzimao gamepass

 

izbor poznatih igara i nije nest - pretpostavljam da nemamo pristup svim igrama koje imaju ameri ?

 

ako sortiras igre po kategorijama - tipa racing and flying, imat ces na izbor mozda 10 igara, isto vrijedi i za vecinu ostalih kategorija

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Fanu kaže...

Uzeo sam i ja za 1eur prva 3mj game pass - regiju sam postavio Hrvatsku

pisalo je da ja ta ponuda (3mj 1eur) dostupna jos kojih 10ak dana kad sam uzimao gamepass

 

izbor poznatih igara i nije nest - pretpostavljam da nemamo pristup svim igrama koje imaju ameri ?

 

ako sortiras igre po kategorijama - tipa racing and flying, imat ces na izbor mozda 10 igara, isto vrijedi i za vecinu ostalih kategorija

 

 

 

 

 Bas gledam 431 igra je dostupna za PC , nije bas malo.

 

 

13 godina
offline
PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno

Zanima me npr. ovo LINK nakon tih 90 dana, mogu opet to naručiti samo kreiram negdje novi email i to je to, prijavim se i koristim? Ili to baš nejde tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
David87 kaže...

Zanima me npr. ovo LINK nakon tih 90 dana, mogu opet to naručiti samo kreiram negdje novi email i to je to, prijavim se i koristim? Ili to baš nejde tako?

 

Eto, i onda se pitamo zašto kod nas uvijek sve zadnje dođe :-)

I zašto ukidaju trial.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2023 15:50 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PC Game Pass u Hrvatskoj, službeno
Bitanga kaže...
David87 kaže...

Zanima me npr. ovo LINK nakon tih 90 dana, mogu opet to naručiti samo kreiram negdje novi email i to je to, prijavim se i koristim? Ili to baš nejde tako?

 

Eto, i onda se pitamo zašto kod nas uvijek sve zadnje dođe :-)

I zašto ukidaj trial.

 A gle, ne škrtarim inače, al ak već ide za jeftinije, zašto ne. Mada kolko mi to i treba i koliko ću koristit to je upitno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice