Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovlje n

poruka: 4
|
čitano: 5.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovlje n".
16 godina
online
Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovlje n

Nekad se prodaval ispod 40 eura a sad je 150+. Imam sve modele u vise primjeraka ali 4 i sve kaj kasnije dolazi ne mislim kupovat. Nisu normalni. Taj mali drekec ih u prozvodnji kosta mozda 20 € a oni bi 150+!

Bezobrazluk zesci.

Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovl

Ponuda i potražnja...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovlje n

"njihova divizija" !? A što rade njihove pukovnije i satnije? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.4.2023 8:26 (rjakopec).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony ulaže u Raspberry Pi i donosi AI sklopovlje n

I sada će strpati još više sranjca na njega da bude još skuplji pa će biti jeftinije kupiti normalan PC nego RPi...

I ostali su krenuli u nebesa sa cijenama, srećom ne toliko. Prije koji tjedan sam baš zato kupio Orange Pi 3 LTS, quad core, 2 GB rama, 8 GB eMMC, koštao je oko 50$ na Aliexpressu... Stavio Armbian, poinstalirao što sam trebao i stvar fercera.

Još ćemo na kraju kupovati jeftine android TV box-ove jer se i njih može natjerati da bootaju linux sa SD kartice. Jedino je bad što u pravilu zahtijevaju da HDMI bude spojen pa treba ili upiknuti ga u neki TV ili nabaviti dummy HDMI plug, barem je onaj sa kojim sam eksperimentirao tako radio 😅

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice