Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga

poruka: 7
|
čitano: 8.484
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga".
14 godina
offline
Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga

Bome, garmina su ubili ovi smartphoni i njihove opcije. Jer realno kome treba nesto sto ima samo jednu navigaciju i nis vise...

 
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku na
bus kaže...

Bome, garmina su ubili ovi smartphoni i njihove opcije. Jer realno kome treba nesto sto ima samo jednu navigaciju i nis vise...

 

evo meni :)

 

 

Ne znam da li si ga ikad koristio, moguće da nisi pa ne osjećaš koliko je bolji i praktičniji od smartphone navigacije.

 

Isprobao sam i omraženi google maps, navi go i na kraju kupio Garmina te se oduševio s njime. Konačno uređaj koji radi baš ono što mu je namjena i ne predstavlja se da je nešto drugo.

 

Ne kažem da ostali ne rade svoj posao, nego kažem da Garmin to radi daleko bolje i praktičnije. Osim što se uređaj za razliku od smartphonea ne grije kao užarena ploča, ekran je daleko čitljiviji na dnevnom svjetlu, tapkanje je bolje rješeno i broj prikazanih informacija je sveden na minimum. Karte su jasnije i preglednije.

 

Prošao sam nekoliko tisuća kilometara s Garminom i ne bi ga više mijenjao za ne znam što.

 

navigacija je za navigaciju a smartphone za "svašta nešta"... što bi englezi rekli "Jack of all trades, master of none"

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2023 9:30 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
14 godina
offline
Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga

A ok sto ljudi sto čudi.

Garmin koristio prije, meni je inferiorniji od smartphona i mogućnosti što imam na mobitelu ili tabletu.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku na
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
bus kaže...

Bome, garmina su ubili ovi smartphoni i njihove opcije. Jer realno kome treba nesto sto ima samo jednu navigaciju i nis vise...

 

evo meni :)

 

 

Ne znam da li si ga ikad koristio, moguće da nisi pa ne osjećaš koliko je bolji i praktičniji od smartphone navigacije.

 

Isprobao sam i omraženi google maps, navi go i na kraju kupio Garmina te se oduševio s njime. Konačno uređaj koji radi baš ono što mu je namjena i ne predstavlja se da je nešto drugo.

 

Ne kažem da ostali ne rade svoj posao, nego kažem da Garmin to radi daleko bolje i praktičnije. Osim što se uređaj za razliku od smartphonea ne grije kao užarena ploča, ekran je daleko čitljiviji na dnevnom svjetlu, tapkanje je bolje rješeno i broj prikazanih informacija je sveden na minimum. Karte su jasnije i preglednije.

 

Prošao sam nekoliko tisuća kilometara s Garminom i ne bi ga više mijenjao za ne znam što.

 

navigacija je za navigaciju a smartphone za "svašta nešta"... što bi englezi rekli "Jack of all trades, master of none"

Neznam šta bi ti rekao nasve ovo što si nakenjao pogotovo jer godišnje po cijeloj EU napravim 40t km i Garmina sam bacio nakon mjesec dana. Doslovno nikakav kompromis nisam napravio sa prelaskom na npr Google Maps ili Sygic, gdje je svakakva interakcija svedena na minimum, karte su odlične, traffic data milijun puta bolji nego na Garminu, plus to da glasovno možeš upravljat sa svime... ali sve skupa kad uguraš u Andorid auto ne pada mi na pamet ikad više pomirisat Garmina. Tako da ti slobodno uživaj u njemu jer kako izlgeda malo po malo ćeš postat jedan od rijetkih.

15 godina
offline
Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga

Za malo više novaca uzeo android radio koji ima veći ekran, veće rezolucije i navigaciju kakvu poželiš.  I naravno plus sve ostalo što android može.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku na
nikonja kaže...

Neznam šta bi ti rekao nasve ovo što si nakenjao pogotovo jer godišnje po cijeloj EU napravim 40t km i Garmina sam bacio nakon mjesec dana. Doslovno nikakav kompromis nisam napravio sa prelaskom na npr Google Maps ili Sygic, gdje je svakakva interakcija svedena na minimum, karte su odlične, traffic data milijun puta bolji nego na Garminu, plus to da glasovno možeš upravljat sa svime... ali sve skupa kad uguraš u Andorid auto ne pada mi na pamet ikad više pomirisat Garmina. Tako da ti slobodno uživaj u njemu jer kako izlgeda malo po malo ćeš postat jedan od rijetkih.

 

ne razumijem čemu ovako ružni komentari? Nisi u stanju normalnu konverzaciju voditi?

 

 

Imam Android auto u automobilu. I onaj na smartphoneu. Smeće su oboja. Nisu neupotrebljivi, ali debelo ispod onog što ja smatram "dobrim". Odbijam povjerovati da je nekome Google Maps pa čak i onaj "ugrađeni u auto" bolji od kompletnog rješenja koje ima isključivo jednu namjeru.

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Garmin predstavio Drive 53, novu satelitsku naviga

Čisto sumljam da će šira populacija to kupovati uz tolike vrhunske mobitele sa odličnim navigacijama, također skoro svaki noviji auto ima ugrađenu navigaciju pa ne vidim širu upotrebu zasebnih navigacija poput ove osim za kamionđije, dostavne službe i interventna vozila.

 

Vjerujem da je Garmin top ali kupovat će ga uglavnom ljudi specifičnih zanimanja.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice