Genius – prva besplatna domaća aplikacija za štedn

poruka: 6
|
čitano: 5.942
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Genius – prva besplatna domaća aplikacija za štedn".
6 godina
offline
Genius – prva besplatna domaća aplikacija za štedn

jel ovo na razini reklama za prodaju zlata...ono oni koji prodaju zlato govore da je kupnja NJIHOVA zlata najbolja zaštita novaca od inflacije...ako je tako zašto se onda oni žele riješiti zlata za papir koji je na udaru inflacije...zato jer su sad cijene rekordno visoke i vrijeme je za prodaju zlata...ujedno zaboravljaju reći da postoji spread između prodajne i otkupne cijene...što manje zlata kupiš taj razlika je veća...tako to njihovo spominjanje od 8% godišnjeg rasta ne znači ništa ako kupiš malo zalata...jerbo kratkoročno ili si na nuli ili u minusu...a dugoročno je KLADIONICA

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Genius – prva besplatna domaća aplikacija za š
Stagniraju zato i traze novi priljev novca
Re: Genius – prva besplatna domaća aplikacija za š
U načelu si pokusni kunić za tržište koje nije moguće predvidjeti, a od tebe imaju to da ćeš im nuditi informacije o neprovjerenim strategijama ulaganja tvojih novaca.

Možda sam se nespretno izrazio ali oni imaju neki model ulaganja za koji se ne zna da li je i koliko dugo profitabilan, i traže tebe da riskiras sa svojim novcima i potvrdis ispravnost ili pogresnost modela.

Ništa oni tebi ne pomažu. Naprotiv, ti to njima radiš...

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Genius – prva besplatna domaća aplikacija za š
Vidi se da svi znate sve o ulaganjima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Genius – prva besplatna domaća aplikacija za š
Azmo kaže...
Vidi se da svi znate sve o ulaganjima...

 9.ožujak 2023...kupio 595 komada ADPL...sad sam u plusu 1000E

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
offline
Re: Genius – prva besplatna domaća aplikacija za š
Fino si uložio svaka čast! Samo rokaj! Preko koga trgujes ako nije tajna? Može i pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice