Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 100.00

poruka: 4
|
čitano: 3.542
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 100.00".
10 godina
offline
Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 100.00

Bilo bi mi zao da oni siromasi koji su ulozili u bitcoin izgube sve sto su ulozili. Nadam se da ce se naci jos ljudi koji ce uloziti da se ti ljudi mogu isplatiti. Doduse onda ce ti koji sada uloze biti u problemu, ali bude opet netko ulozio da se i oni izvuku.

 
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 100.00

Hvala Bogu, već mi je vrijeme za novi BMW

 

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 100.00

baš gledam jednu prepisku iz 2013.. bla bla.. jedan lik ima nešto sitno uplatiti drugom i navode tečaj 1btc=120$.

lokalna ruganja na ovu temu su prihvatljiva na ljude koji misle nešto obrnut unutar godine dana ili još gore trošit struju dok mu ćaća divlja s računom elektre.

 

po meni.. crypto je fora za negdje nešto sitno platiti i kao poklončić napraviti stvarčicu...

evo dječice, ovo je jedan soft wallet Electrum sa 12 fraza lozinke, na njemu imate 200€ btc-a, a ovaj drugi je cold ledger i na njemu isto 200€.

sada ćemo to zabiti na dno kredence ili u šupu gdje držimo zimske gume.

za jedno 15g izvadite i komentirajte.. "evo onog papirića i sticka što je pokojni ćaća zabio dok smo bili mali..ajmo povirit".

 

sve ostalo je gubljenje vremena i novaca.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2023 23:26 (torrente).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Standard Chartered: Bitcoin bi mogao doseći 10
Konačno da i skraćeni naslovi tema imaju smisla. Jedino bi trebao biti zarez umjesto točke
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2023 23:35 (picajzla0707).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice