Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl

poruka: 6
|
čitano: 3.842
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl".
15 godina
offline
Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl

imamo i snimke šuškanja: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl

Nije 5mm puno, al sadašnja veličina regularnih iphona je savršena veličina za telefon i za korištenje jednom rukom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće
Lil Dice kaže...

Nije 5mm puno, al sadašnja veličina regularnih iphona je savršena veličina za telefon i za korištenje jednom rukom.

 Ista prica za svaki iphone do sada. Kada je bio 4" tada je bio savrsen i sve preko toga preveliko. Kako je ekran rastao tako je izgleda i ljudska šaka rasla pa je opet i uvijek iphone velicina idealna.....;)

13 godina
offline
Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl

U slučaju najava, ustvari prednajava, u svezi linije iPhone 16, koliko sam ja gledao, biti će generalno tri modela, iPhone 16, iPhone 16 Pro i iPhone 16 Ultra! 
Ova dva prva bi trebali imati dimenzije približno modelima iPhonea 15/15 Pro, dok bi Ultra bio JEDAN dijagonalom ali u nekoliko verzija RAM memorije i GBa interne memorije, koja bi trebala ići do 1TB sigurno, 2TB malo pod upitnikom. 

Ono NAJBITNIJE je izgled kućišta, koje bi moglo biti stilski kao i  Watch Ultra, kompletno od titana, ne samo okvir, koliko je suditi po izvorima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće
Posmatrač kaže...
Lil Dice kaže...

Nije 5mm puno, al sadašnja veličina regularnih iphona je savršena veličina za telefon i za korištenje jednom rukom.

 Ista prica za svaki iphone do sada. Kada je bio 4" tada je bio savrsen i sve preko toga preveliko. Kako je ekran rastao tako je izgleda i ljudska šaka rasla pa je opet i uvijek iphone velicina idealna.....;)

 Hahah istina, ali mislio sam da je savršena veličina u odnosu na današnji standard smartphonea, u usporedbi s ciglama pro max i s2X ultra. Ako gledamo općenito onda je i dalje najpraktičnija veličina nečeg tipa k510i

7 mjeseci
neaktivan
offline
Šuška se da će iPhone u verziji 16 imati veće zasl

Svi modeli iPhone 16 će navodno imati A18, odnosno A18 Pro (Pro i Pro Max). Moje mišljenje je da bi svi budući modeli trebali imati najnovije čipove, a ne samo Pro i Pro Max

 

https://www.macrumors.com/2023/09/27/iphone-16-lineup-a18-a18-pro-chips-analyst-says/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice