Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

poruka: 16
|
čitano: 5.096
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil".
8 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Razmisljam naglas. Da li bi mi falio FB? Instagram? Balavice, sponze, posvuduse, koje se naslikavaju po trgovima i hotelima ispupcenih usana za lajk na instacu?

Ne bas.

Whatsapp? Ugasite ga slobodno, ima alternativa.

 

Ne vidim gdje gubimo ista ako se sutra Zucc spakuje i ode mami u roditeljski dom.

 

 

 
34 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2

Sanse da Secerbeg (Ajar™) ugasi Facebook i Instagram u EU su gotovo ravne nuli.

 

Joguniti ce se malo, tuzakati i to je to.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 12:35 (syncmaster245b).
16 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Skuplje je prekršit zakon o osobnim podacima nego ubit čoeka.

 
1 0 hvala 0
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
Gebirgs kaže...

Razmisljam naglas. Da li bi mi falio FB? Instagram? Balavice, sponze, posvuduse, koje se naslikavaju po trgovima i hotelima ispupcenih usana za lajk na instacu?

Ne bas.


 

 Svatko koristi neki servis. Meni je FB ok, jer nemam kontakta s nabrojanim kategorijama korisnika, a služi mi kao kontakt s ljudima s kojima se ne mogu vidjeti često ili nikako. Smetaju mi reklame kojih je sve više. Po 6-7 reklama na 2 objave mojih kontakata.

 

 

15 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

lijepa svotica. ne bih se bunio (uzeti, ne dati). nije da će "kumu" cukeršmajseru izgorit' kesa ali nije ni loše. koliko se samo bureka i jogurta s tim može kupiti ... uf. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
Gebirgs kaže...

Razmisljam naglas. Da li bi mi falio FB? Instagram? Balavice, sponze, posvuduse, koje se naslikavaju po trgovima i hotelima ispupcenih usana za lajk na instacu?

Ne bas.

Whatsapp? Ugasite ga slobodno, ima alternativa.

 

Ne vidim gdje gubimo ista ako se sutra Zucc spakuje i ode mami u roditeljski dom.

 

 

 Svatko sam sebi slaže prijatelje i stranice koje prati, dakle to što ti vidiš je isključivo s kim si prijatelj i koje stranice pratiš.

 

Meni je facebook sasvim okej, na Instagramu pratim ljude i stranice koji objavljuju fantastične stvari. Recimo jedan primjer National Geographics i slično. Uostalom na kraju dana te nitko ne tjera da koristiš te service, a što se tiče kazne, slažem se s njom.

Nadglednik dina
15 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Zamisli da si u facebook timu odvjetnika ili menađera odgovornih za taj slučaj,i popušiš miljardu eura..

Bad day at the office.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Facebookova je krovna kompanija kažnjena s najvećom kaznom do sada izrečenoj za slične prijestupe u Europskoj uniji, a sve zbog ilegalnog prijenosa podataka o europskim korisnicima na američke servere.

 

 

Zašto ne odnesu taj server u Irsku?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
ante_etna kaže...

Zašto ne odnesu taj server u Irsku?

Vjerujem da bi im onda NSA našla razlog da dobe duplo veću kaznu od njihovog Kongresa. Možda im NSA čak plati ovo, kako bi bezbrižno čeprkala po podacima europskin korisnika. Kako god, pretpostavljam da im je ovako bilo jeftinije.

15 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
Gebirgs kaže...

Razmisljam naglas. Da li bi mi falio FB? Instagram? Balavice, sponze, posvuduse, koje se naslikavaju po trgovima i hotelima ispupcenih usana za lajk na instacu?

Ne bas.

Whatsapp? Ugasite ga slobodno, ima alternativa.

 

Ne vidim gdje gubimo ista ako se sutra Zucc spakuje i ode mami u roditeljski dom.

 

 

 Bit će da si kratkovidan. Hrpa malih poduzetnika se oslanja na facebook i instagram da dopru do mušterija i gašenje facebooka bi im uništilo poslovanje. A da ne govorimo om raznim portalima kojima posjetitelji dolaze preko facebooka.
A sama kazna je glupa, kao da bi podatci bili sigurni od američkih obavještajnih službi da su u europi.

13 mjeseci
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
dejo6 kaže...
Gebirgs kaže...

Razmisljam naglas. Da li bi mi falio FB? Instagram? Balavice, sponze, posvuduse, koje se naslikavaju po trgovima i hotelima ispupcenih usana za lajk na instacu?

Ne bas.

Whatsapp? Ugasite ga slobodno, ima alternativa.

 

Ne vidim gdje gubimo ista ako se sutra Zucc spakuje i ode mami u roditeljski dom.

 

 

 Bit će da si kratkovidan. Hrpa malih poduzetnika se oslanja na facebook i instagram da dopru do mušterija i gašenje facebooka bi im uništilo poslovanje. A da ne govorimo om raznim portalima kojima posjetitelji dolaze preko facebooka.
A sama kazna je glupa, kao da bi podatci bili sigurni od američkih obavještajnih službi da su u europi.

 Bilo nekad. Facebook je prevara. Prvo si morao platiti oglase da dobije likes, onda su ogranicili reach tvoj postova tvojim followerima. Tako da je ako hoces reach veci od 5-10% moras platiti. 

14 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2

mali obrtnici i poduzetnici bi vrlo brzo nasli alternativu.. dio korisnika bi se prelio na twitter i tiktok, te bi tamo nastavili reklamirati..

3 godine
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
Ili jednostavno napraviš osnovnu web stranicu. Od ovih koji se oglašavaju samo preko Facebooka bježim. Smatram ih neozbiljnima. Obična najobičnija web stranica je sve što treba za privući klijenta.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 21:54 (Gallu).
15 godina
offline
Re: Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2
Gallu kaže...
Od ovih koji se oglašavaju samo preko Facebooka bježim.

I propuštaju poslovne prilike! Meni su takvi koji su samo na FB nevidljivi. Ja sam u onoj grupi od 5 milijardi ljudi koja ne koriste FB.

12 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Kolko god velika, ta kazna je njima samo kapljica u moru. 2022. gugl je uprihodio skoro 300 milijardi dolara. Ne bi bilo loše da usvoje skandinavski model kažnjavanja po postotku prihoda osobe. Da ih oderu 5-10% prošlogodišnjih prihoda, eto veselja. Ne bi im palo krivo pročitat GDPR, kamo li prekršit ga.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Nova rekordna kazna za Metu prema GDPR-u – 1,2 mil

Od njihovih proizvoda koristim samo FB Messenger i Whatsapp. Toliko razgovora koje bi mi bilo šteta izgubit... Other than that, ciao!

How do you want to do this?
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice