Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi

poruka: 10
|
čitano: 5.759
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi".
15 godina
offline
Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi

"Times... they are a changing."

 

Osobno - ne mogu dočekati tu budućnost. Neural lace!

Tko pogodi odakle je taj naziv bez da pretraži net ili pita AI, dobije biru od mene. Kako ću znati da nije pretražio? Neću, ali takav sam, još imam (nešto) vjere u ljude. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi

fala, niste trebali. već sam dobio sljedovanje u cjepivu. nego, od ove dvojice na ilustraciji, tko kome što ugrađuje? 

 

pe se: sve ovo podsjeća na jedan prastar i bedast vic. nakon mjeseci gnjaveža sa zacjeljivanjem ključne kosti (the key bone!), dođe frajer na skidanje gipsa. doktor pili i reže a frajer pita:

- doktore, hoću li sad moći ...?

= ma naravno!

- izvrsno. dosad nisam mogao.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi

Vjerujem da Berecki navelike zagovara razvoj ove tehnologije i ispitivanja iste na ljudima kao sto je i zagovarao cijepljenje u doba zadnje plandemije...

Nije da ova tehnologija ne moze napravit mnogo dobra, ali vise ce bit sranja nego dobra - ljudi su nekako skloni tome.

Truth in engineering.
 
8 4 hvala 0
15 godina
offline
Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za ispi

Nešto me podsječa na svakodnevnu mantru stožeraša:"Dva sljedeča tjedna su presudna". Ajmo na balkone pljesak.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za
Kad spoje chatgpt pa nesto prebrika...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za
Apachy kaže...
Kad spoje chatgpt pa nesto prebrika...

 Kad mu uleti preporuka kako se rješiti parazita raznoraznih štetočina te krene u čišćenje A.P. i priguza.

kradem mine iz minskog polja
12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za
Batista kaže...

 ali vise ce bit sranja nego dobra - ljudi su nekako skloni tome.

 Pa jasno. Ljudi su najveći problem ovog planeta. Daj im priliku, i pokazat će svoje pravo (loše) lice.

 

 

 

14 godina
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za
dery kaže...
Apachy kaže...
Kad spoje chatgpt pa nesto prebrika...

 Kad mu uleti preporuka kako se rješiti parazita raznoraznih štetočina te krene u čišćenje A.P. i priguza.

 Ih, koliko je sendvičara u središnjici X23-a na poslu tikanja po forumima, a ChatGPT je samo mega-kompilator, još će A.P biti proglašen za čuvara galaksije...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za

Zborkat ce se chatgpt zbog negiranja pravog znacenja AP. Sendvicari tvrde da AP nije A.P., iako svi znamo da je AP=A.P.. Disonanca na max, zgori ti implantat i tikvanja.

Linux, Arch Linux.
14 godina
offline
Re: Neuralink tvrdi da je dobio zeleno svjetlo za

s obzirom na tekstove sendvičara, uvjerljivo je da AP znači Analna Proba

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice