Rođena su prva „djeca s tri roditelja“

poruka: 7
|
čitano: 19.950
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rođena su prva „djeca s tri roditelja“".
15 godina
offline
Rođena su prva „djeca s tri roditelja“

u mojem kvartu odavno približno 10 % djece ima tri roditelja, od kojih je najmanje jedan - poštar, drugi je hranitelj a treći majka. dakle, odavno se mislilo na biološku raznolikost. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
21 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rođena su prva „djeca s tri roditelja“
Koliko dugo će trebati da se stvar dodatno "weaponizira"
K
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rođena su prva „djeca s tri roditelja“
Ja si ne mogu pomoć, moj mozak apstrahira ove komplicirane stvari na meni poznate modele. MDT postupak je kao da iz Ferrero Rocher izvadim lješnjak, i na to mjesto stavim badem koji sam izvadio iz Ferrero Raffaello.
 
3 1 hvala 0
2 godine
offline
Rođena su prva „djeca s tri roditelja“

.

合氣道 Skidoše s njega mrtvačko platno. Ali ne i s lica blijedoga sjenu. Bezdanu tugu on u sebi nosi, svoju smrt nedovršenu.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rođena su prva „djeca s tri roditelja“
Ovo je kraj kaže...
Ja si ne mogu pomoć, moj mozak apstrahira ove komplicirane stvari na meni poznate modele. MDT postupak je kao da iz Ferrero Rocher izvadim lješnjak, i na to mjesto stavim badem koji sam izvadio iz Ferrero Raffaello.

 tako nekako 

6 godina
offline
Re: Rođena su prva „djeca s tri roditelja“
Perice koliko roditelja imas? Perica ce:5! Koji zastario model i siromah kaze Ivica pa 100 je bio prosjek kad sam se ja izlegao.Perica: Ja sam dvoje od 5 upoznao, nisam se izlegao vec rodio, mama me izvela na sladoled i skriveci poljubila i zagrlila i rekla da me voli. Tko je tebe Ivice ikada rekao da te voli ?
Ha sto ce mi to kaze Ivica. Pa te zastarjele nedostatke prirode ,osjecaje , su davno izvadili iz nas da ne smetaju kaze Ivica. Ja sam dio sustava i radim sto mi se kaze.
 
2 4 hvala 1
16 godina
offline
Rođena su prva „djeca s tri roditelja“

Zivjela eugenika. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice