StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

poruka: 9
|
čitano: 5.015
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara ".
14 godina
offline
StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

Cudno da to vec netko nije do sada se sjetio i napravio.
Odlicna ideja, jedino neznam koliko je dobro za mobitel i bateriju da su cijelu noc na punjenju il dopunjavanju. Dali elektronika automatski otkopca punjenje baterije da ovaj prikaz radi direktno na bezicnom punjenju da ne trosi i dopunjava bateriju tokom noci ?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

Totalna bedastoca, od mobitela ocekujem da mi radi ono sto ja zelim bez nekih dodatnih bespotrebnih djidja koje ce zderat i onako ocajno losu bateriju pogotovo ako se mobitel koristi vec neko vrijeme.

Po naski bi se to reklo: - Besposlen pop i jarice krsti.

Bolje da rade na razvoju OS-a koji ce se rijesit tih bespotrebnih sranja, sirov OS a korisnici iz app storea neka si instaliraju dalje sto hoce.

veni vidi didici
Moj PC  
2 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretv

Ako ti se ne sviđa i ne želiš koristiti - isključiš, kao i sve ostalo

Osobno ne planiram koristiti.

5 godina
offline
Re: StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretv
bus kaže...

Cudno da to vec netko nije do sada se sjetio i napravio.
Odlicna ideja, jedino neznam koliko je dobro za mobitel i bateriju da su cijelu noc na punjenju il dopunjavanju. Dali elektronika automatski otkopca punjenje baterije da ovaj prikaz radi direktno na bezicnom punjenju da ne trosi i dopunjava bateriju tokom noci ?

 Sta se nije sjetio? Staviti veliki sat na lock screeen???? Vjerovatno je to jedan od onih 5000 patenata......

8 godina
offline
StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

Ma ovo je priprema za guranje reklama. Gurat će ih gdje god stignu.

AOD je stara stvar i pitanje je samo kad će onemogućiti isključivanje 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

amazing

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretv
bus kaže...

Cudno da to vec netko nije do sada se sjetio i napravio.
Odlicna ideja, jedino neznam koliko je dobro za mobitel i bateriju da su cijelu noc na punjenju il dopunjavanju. Dali elektronika automatski otkopca punjenje baterije da ovaj prikaz radi direktno na bezicnom punjenju da ne trosi i dopunjava bateriju tokom noci ?

 Always On na Androidu već godinama ?

14 godina
offline
Re: StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretv
Posmatrač kaže...
bus kaže...

Cudno da to vec netko nije do sada se sjetio i napravio.
Odlicna ideja, jedino neznam koliko je dobro za mobitel i bateriju da su cijelu noc na punjenju il dopunjavanju. Dali elektronika automatski otkopca punjenje baterije da ovaj prikaz radi direktno na bezicnom punjenju da ne trosi i dopunjava bateriju tokom noci ?

 Sta se nije sjetio? Staviti veliki sat na lock screeen???? Vjerovatno je to jedan od onih 5000 patenata......

 Ma ne sat, to si imao, nego ovako dizajnirati sa svim opcijama.

 

Sad dal će netko koristiti il ne je drugi par rukava, ja vjerovatno ne al ako netko želi eto mu, tu je...

15 godina
offline
StandBy je nova značajka iPhonea koja ga pretvara

Android je to imao odavno, tzv. Daydream Mode.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice