Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici

poruka: 10
|
čitano: 10.342
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici".
15 godina
offline
Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici

Dopustite mi da budem djavolji odvjetnik.

 

Da li postoji studija koja je istrazivala koliko ljudi, radi takvog minucioznog pracenja zdravlja, se pocela osjecati losije, a bez medicinsko dokazivih razloga?

Inducirana autosugestija je zeznuta stvar i ako se upotrijebi na podmukao nacin moze ucinit vise losega, nego dobrog.

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici

U oporavku je uvijek najvažnija glava i mentalna snaga. Kao netko tko je ležao više od mjesec dana na intenzivnoj i proveo 2 i pol mjeseca u kolicima mogu to odgovorno tvrditi jer sam vidio ljude s dijagnozama sličnim mojoj i napredovao sam puno bolje od njih jer je moja želja za oporavkom bila puno veća. U tom grmu leži zec.

Također, vjerovao sam da ću se oporaviti ako budem radio više za razliku od drugih koji su se oslanjali na vrijeme...

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

Podsjetnik da se svaki sat ustanem i prošetam

Podsjetnik da se redovito hidriram

Info o aktivnosti s usporedbom na prethodni dan/tjedan - sto me motiviralo da npr stvari koje bi ranije obavio autom ili koristio lift, sada odem pjesice

Pracenje aktivnosti i vidljiv napredak, stagnacija ili pad, sto na mene djeluje motivirajuce (ukoliko posao dozvoli) - ali vjerujem da na nekog moze djelovati i deprimirajuce

Smanjeno koristenje mobitela tj, podizanje da vidim "jel ima sta novog" a i koliko je sati :D pa onda zaglavim na 9gag ili slicno

Upravljanje glazbom ili rasvjetom

 

Ima jos dosta sitnica koje su se pokazale zgodne i prakticne ali ima i jedna mana - ne volim spavati s njim! svjetluca kada radi svoja razna mjerenja, smeta na ruci, ekran se zna upaliti, budi me notifikacijama ako zaguzim duze spavati nakon sto predviđeni period spavanja prodje...

Koristio sam ga za vrijeme spavanja dok sam imao problema s disanjem jer mi je pratio broj udaja u minuti - od kada se to stabiliziralo, skidam ga

Opcenito u spavacoj sobi ne drzimo nikakve elektronicke uredjaje pa tako niti sat ne nosim u krevet... 

 

 

 

 

Knowledge is power!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
Meni super ti satovi...imam zacrtan broj koraka i osjećam da moram dostići taj broj...pa ustanem i hodam pa makar po kući.. :) može bit motivirajuce
...potpis nije potreban...
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

Podsjetnik da se svaki sat ustanem i prošetam

Podsjetnik da se redovito hidriram

Info o aktivnosti s usporedbom na prethodni dan/tjedan - sto me motiviralo da npr stvari koje bi ranije obavio autom ili koristio lift, sada odem pjesice

Pracenje aktivnosti i vidljiv napredak, stagnacija ili pad, sto na mene djeluje motivirajuce (ukoliko posao dozvoli) - ali vjerujem da na nekog moze djelovati i deprimirajuce

Smanjeno koristenje mobitela tj, podizanje da vidim "jel ima sta novog" a i koliko je sati :D pa onda zaglavim na 9gag ili slicno

Upravljanje glazbom ili rasvjetom

 

Ima jos dosta sitnica koje su se pokazale zgodne i prakticne ali ima i jedna mana - ne volim spavati s njim! svjetluca kada radi svoja razna mjerenja, smeta na ruci, ekran se zna upaliti, budi me notifikacijama ako zaguzim duze spavati nakon sto predviđeni period spavanja prodje...

Koristio sam ga za vrijeme spavanja dok sam imao problema s disanjem jer mi je pratio broj udaja u minuti - od kada se to stabiliziralo, skidam ga

Opcenito u spavacoj sobi ne drzimo nikakve elektronicke uredjaje pa tako niti sat ne nosim u krevet... 

 Koji sat koristiš ?

9 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

Podsjetnik da se svaki sat ustanem i prošetam

Podsjetnik da se redovito hidriram

Info o aktivnosti s usporedbom na prethodni dan/tjedan - sto me motiviralo da npr stvari koje bi ranije obavio autom ili koristio lift, sada odem pjesice

Pracenje aktivnosti i vidljiv napredak, stagnacija ili pad, sto na mene djeluje motivirajuce (ukoliko posao dozvoli) - ali vjerujem da na nekog moze djelovati i deprimirajuce

Smanjeno koristenje mobitela tj, podizanje da vidim "jel ima sta novog" a i koliko je sati :D pa onda zaglavim na 9gag ili slicno

Upravljanje glazbom ili rasvjetom

 

Ima jos dosta sitnica koje su se pokazale zgodne i prakticne ali ima i jedna mana - ne volim spavati s njim! svjetluca kada radi svoja razna mjerenja, smeta na ruci, ekran se zna upaliti, budi me notifikacijama ako zaguzim duze spavati nakon sto predviđeni period spavanja prodje...

Koristio sam ga za vrijeme spavanja dok sam imao problema s disanjem jer mi je pratio broj udaja u minuti - od kada se to stabiliziralo, skidam ga

Opcenito u spavacoj sobi ne drzimo nikakve elektronicke uredjaje pa tako niti sat ne nosim u krevet... 

 

 

 

 

 postao si rob glupog gadgeta.

ali dobro, nekima očigledno netko ili nešto treba reći; ustani to lijeno dupe, jer sami tako zahtjevnu radnju ne mogu postići.

znam, sad ide ono; ali ali ali zaradim se, zabuljim se, zaboravim bla bla bla.. been there done that...

ako ti treba noga u dupe da bi napravio korak naprijed zapitaj se čemu mozak služi...

čovječanstvo iz dana u dan postaje sve gluplje tuplje i neupotrebljivije, uskoro ćemo imati gadget koji će reći; sad udahni zrak, sad izdahni, bez njega ćemo se ugušiti.

 

što se tiče spavanja, isključi mjerenje kisika u krvi i nema svjetlucanja, a za notifikacije i uključivanje ekrana jednostano uključi mod spavanje i nema ni jednog ni drugog dok ga sam ne isključiš, u isto vrijeme mobitel ide u isti mode.

nema na čemu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2023 15:19 (digitall).
16 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
ContoNick kaže...
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

 Koji sat koristiš ?

 Zadnja 2 su bila Huawei Watch GT2 i potom Apple Watch 7

digitall kaže...
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

 

 postao si rob glupog gadgeta.

ali dobro, nekima očigledno netko ili nešto treba reći; ustani to lijeno dupe, jer sami tako zahtjevnu radnju ne mogu postići.

znam, sad ide ono; ali ali ali zaradim se, zabuljim se, zaboravim bla bla bla.. been there done that...

ako ti treba noga u dupe da bi napravio korak naprijed zapitaj se čemu mozak služi...

čovječanstvo iz dana u dan postaje sve gluplje tuplje i neupotrebljivije, uskoro ćemo imati gadget koji će reći; sad udahni zrak, sad izdahni, bez njega ćemo se ugušiti.

 

što se tiče spavanja, isključi mjerenje kisika u krvi i nema svjetlucanja, a za notifikacije i uključivanje ekrana jednostano uključi mod spavanje i nema ni jednog ni drugog dok ga sam ne isključiš, u isto vrijeme mobitel ide u isti mode.

nema na čemu.

 bas nema na cemu :P tvoje generaliziranje i omalovazavanje je pravi dokaz kako dio covjecanstva usitinu postaje gluplje, cinicnije, trulije...

- EOD

Knowledge is power!
15 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
Nažalost uvijek se nađe neko ko će bez razloga vrijeđati i napadati
...potpis nije potreban...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici
RonoN kaže...
ContoNick kaže...
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

 Koji sat koristiš ?

 Zadnja 2 su bila Huawei Watch GT2 i potom Apple Watch 7

digitall kaže...
RonoN kaže...

oko 4+ godina koristim "pametni" sat i poprilicno mi je podigao kvalitetu zivota i aktivnosti

 

 

 postao si rob glupog gadgeta.

ali dobro, nekima očigledno netko ili nešto treba reći; ustani to lijeno dupe, jer sami tako zahtjevnu radnju ne mogu postići.

znam, sad ide ono; ali ali ali zaradim se, zabuljim se, zaboravim bla bla bla.. been there done that...

ako ti treba noga u dupe da bi napravio korak naprijed zapitaj se čemu mozak služi...

čovječanstvo iz dana u dan postaje sve gluplje tuplje i neupotrebljivije, uskoro ćemo imati gadget koji će reći; sad udahni zrak, sad izdahni, bez njega ćemo se ugušiti.

 

što se tiče spavanja, isključi mjerenje kisika u krvi i nema svjetlucanja, a za notifikacije i uključivanje ekrana jednostano uključi mod spavanje i nema ni jednog ni drugog dok ga sam ne isključiš, u isto vrijeme mobitel ide u isti mode.

nema na čemu.

 bas nema na cemu :P tvoje generaliziranje i omalovazavanje je pravi dokaz kako dio covjecanstva usitinu postaje gluplje, cinicnije, trulije...

- EOD

 ima li jedna jedina riječ koju sam napisao a da nije potpuna istina? nema. eod.

istina boli, što ćeš...

 

btw knowledge is power jel tak, nema na čemu što sam te naučio ovo što te muči oko noćnog nošenja.

 

nhf, to je komentar općenito za današnje retardiranosti, ništa osobno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2023 22:52 (digitall).
15 godina
offline
Fitness narukvice ubrzavaju oporavak u bolnici

isto kao što u pustinji molitve tefnutu ubrzati dolazak kiše. inače, u odnosu na "fitness narukvice", držanje crne kokoši pod lijevim pazuhom u noći puna mjeseca je gotovo 1 promil djelotvornije. i liječi kurje oči usput. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice