Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

poruka: 7
|
čitano: 11.746
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god".
16 godina
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

jel kvantni šum pandan parazitnom naponu u klasičnim procesorima?

I'm Afraid of Americans
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
prije bi reka greskama/bit flip u ramu
6 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Crysis na ultra za 2 godine
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

To "klasično računalo" ispada da je super računalo u Lawrence Berkeley National Lab. Možda Perlmutter?

Uglavnom nije ono što imamo doma. A bojim se da neću doživjeti da tako nešto postane uobičajeno kućno računalo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Kvantna racunala znace kraj za covjecanstvo.
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije god

neće. jer kelj ne može nadmašiti maline. 

 

*za uvu malicioznu budalu ispod (MP7), koja (kao i uvijek) nije shvatila: kvantna i "obična" računala međusobno nisu ničim usporediva. svako ima svoju i specifičnu namjenu a oba su još svjetlosnim godinama daleko od idealnih (komuniciranje prirodnim jezikom, oralno, bez tipkanja i glodavaca itd.). usput, fasciniraju me toliko raznovrsne "vizije budućnosti": računalo za razgovore (zvjezdane staze), računalo "iz sjene", bez govora ili tipkanja (zvjezdani ratovi) ili potpuno bez, u smislu stroja (dune). očito, još nemamo blage veze kamo sve to ide ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 17:59 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kvantna računala nadmašit će klasična za dvije
Znači oni na osnovu kvantnog računala koje računa specifičnu stvar, uspoređuju to s PC. Hype da se industrija okrene tome, a IBM ubire monopol. Kak da ne
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice