Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc

poruka: 13
|
čitano: 9.214
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc".
16 godina
offline
Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc

"Vozi me do Mcdonaldsa" .... "Ne, ovaj tjedan nisi unio dovoljno povrća, preusmjeravam rutu do tržnice".

 
19 0 hvala 0
5 godina
offline
Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc

Hvala lijepo, ali za to ja već imam ChatŽenu na suvozačkom mjestu. Ne samo da podržava osnovne i napredne chat-funkcije, nego i pruža korisne informacije tipa "vaša trenutna brzina je prevelika", "ovdje/nikada nije preporučljivo pretjecati" ili "pažnja pažnja, onaj kamion izgleda nestabilno".

 
29 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
Korny1603987 kaže...

"Vozi me do Mcdonaldsa" .... "Ne, ovaj tjedan nisi unio dovoljno povrća, preusmjeravam rutu do tržnice".

 Salo na stranu, trebao bi mi jedan takav :D

 

NULL!=NULL
15 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
ChatGpt: Jesi pijan?
Vozač: Mhhhmnmfb nnn m nnnnisam! Mogo bi još popit.
ChatGpt: U redu. Vozim do najbliže vinarije.
Idi i radi nešto korisno!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc

Kaj bu u AI i skoro i u šekret stavili mared?
Si lepo pospikaš s njim dok si na njemu, a kad završiš AI bu odlučil lepo je li ide veliki gumb ili mali gumb za vodu.
Još i s keficom bu prebrisal ak bu bilo potrebno.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
Space Cadet kaže...

Hvala lijepo, ali za to ja već imam ChatŽenu na suvozačkom mjestu. Ne samo da podržava osnovne i napredne chat-funkcije, nego i pruža korisne informacije tipa "vaša trenutna brzina je prevelika", "ovdje/nikada nije preporučljivo pretjecati" ili "pažnja pažnja, onaj kamion izgleda nestabilno".

 mozda ti triba ChatŽena 2.0

6 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će

ChatŽena 2.0 je još u beta verziji jer je do sada svaka probna verzija izletila kroz prozor zbog pretjerane količine "dobronamjernih" komentara o vožnji... 

14 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će

eh ti nisi odvojio dovoljno vremena da utreniraš novi model...

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će Merc

to će biti taman za rješenje teško shvatljivog logističkog problema: dvaput godišnje donijeti doma četvrtinu černobilske lubenice (≈ 10 kg; domaća) s placa, jer ne ide ni biciklom ni motorom a bogami tegliti pješice na glavi mi nekak nije baš ... inače mi auto i ne treba (ma ne treba zapravo nikome, realno) ali radi lubenice ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
Ajar kaže...

to će biti taman za rješenje teško shvatljivog logističkog problema: dvaput godišnje donijeti doma četvrtinu černobilske lubenice (≈ 10 kg; domaća) s placa, jer ne ide ni biciklom ni motorom a bogami tegliti pješice na glavi mi nekak nije baš ... inače mi auto i ne treba (ma ne treba zapravo nikome, realno) ali radi lubenice ... 

 
Što fali černobilskoj lubenici? Pa život tamo naprosto buja 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
Al Crane kaže...

Što fali černobilskoj lubenici? Pa život tamo naprosto buja 

 lubenica nije problem. logistika jest. osim ako ne smažem svih 10 (neohlađenih!) kila on d fejs ov d plejs. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2023 19:40 (Ajar).
7 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će

A zakaj ju jednostavno ne staviš u pederušu pa oko pasa, a ne ovak komplicirat?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Re: Prvi automobil s ugrađenim ChatGPT-jem bit će
fer-de-lance kaže...

A zakaj ju jednostavno ne staviš u pederušu pa oko pasa, a ne ovak komplicirat?

 

 ma bolje je za to kupit mečku s četgepete. nek selo krepa od zavisti zbog oboje (i vozilo i povrćilo). 

 

a eo i deus ex machina, za en-ten-tini-tuzijaste. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 18:56 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice