Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

poruka: 28
|
čitano: 14.328
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Da novac nije problem, biste li radije putovali 85".
10 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

Ljudska "vozila" za takve "pothvate" trebala bi imati barem 5 sigurnosnih - spasonosnih rješenja ako nešto pođe po zlu da običan i normalan čovjek prihvati takva i slična putovanja a ne da potpisuje, nakon što je uplatio pravo bogatstvo, nekakav tamo ugovor kojim automatski skida kompletnu odgovornost sa pružatelja takvih ludosti ..

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85


Šteta što nema i treća opcija, daleko štrumfastičnija od ove dvije - put na Mars 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Svaki tvoj potpis je pranje ruku za onog tko ti je dao na potpis.
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

Da novac nije upitan, NE BIH SIGURNO riskirao svoj zivot i ostao bez mogucnosti uzivanja u njemu :)

 
23 0 hvala 1
15 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

dajte vi meni lovu a ja ću se već snaći. toliko svijeta (tu dolje, na površini) još valja vidjeti prije guranja tratinčica odozdo. tenere 700 world raid i vozi, miško po jevropama, azijama, amerikama, australijama, otocima i okolišima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2023 9:39 (Ajar).
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
online
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

Ne bih nijedno pa čak ni da oni meni plate 250k.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 1
2 godine
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

... Odma mi je ovo palo na pamet ( od 42ge sekunde nadalje ).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Samo po kompasu, ništa gore i dolje
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Ni jedno, biram svoju komociju da mogu na wc kad poželim a ne da kenjam u nekoj konzervi na dnu mora ili u vakumu svemira. Koji će mi to vrag u životu, prepuštam to ovima kaj ne znaju kaj bi od dosade ili kak bi još stimulirali dopamin.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Da pare nisu problem...Ajaru bih platio posjet tvornice baterija...A sebe uzletom u BENKOVAC na sajam....svakog desetog u mjesecu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
U vis ali ne u svemir. Klaustrofobija je i u dubini i previsoko...
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

 

Svemir.

 

GTA mafija nema hrabrosti, te im je samo do love.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Za te pare bi godinu dana, svaki dan, dok ne crknem, iznajmio par žena upitnog morala i dok im šmrćem bijelo s intimnih dijelova skupa bi se smijali tim budalama u konzervama.
Ne da ne bi platio ovakve gluposti nego ne bi išao da oni meni plate ovoliko.
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Ovo "da novac nije problem" znači da si to već odradio, (osim što nisi crkao).
10 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

I jedno i drugo podrazumijeva usku kutiju bez mogućnosti izlaska dulje vrijeme. Neka fala, nek se trocka ko hoće. I na 10 kat idem pješke umjesto liftom.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Ono kad imas toliko para da guzicu brises stotkama. Ne znas sta bi vise probao, sve ti dosadno. Ajmo malo riskirat zivot, next lvl shit.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Ajar kaže...

dajte vi meni lovu a ja ću se već snaći. toliko svijeta (tu dolje, na površini) još valja vidjeti prije guranja tratinčica odozdo. tenere 700 world raid i vozi, miško po jevropama, azijama, amerikama, australijama, otocima i okolišima. 

 S ovim se potpuno slažem, ali svejedno ne bih imao ništa protiv jednog leta do Karmanove granice, ali samo ako bi to bilo sigurno kao putovanje avionom ili brodom. Putovanje prema dnu oceana, da me tlak zdrobi i napravi konzervu sa ljudotinama, nekako mi ne zvuči previše primamljivo, mada bi bilo lijepo iz prve ruke vidjeti i taj svijet. Gledajući komentare, većina vas je stava da je takvo putovanje sranje koje vam ne treba u životu. Ali, da su tako svi mislili, tko bi pronašao Ameriku, spustio se na dno Marijanske brazde, šetao po Mjesecu i slično. Izgleda da samo hrabri donose napredak, a ostali se na to samo zakače. Uvijek netko mora u nečemu biti prvi. A valjda se i među parajlijama nađe netko tko ne ide na dno oceana samo zato što ima para i može, nego i zato da nešto novog vidi i nauči. Takve koji utiru nove staze zovemo pionirima (ali ne Titovim, sa crvenom maramom i plavom kapom), oni su prvi a drugi slijede za njima.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2023 9:32 (učo).
15 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
HCMAA kaže...
Da pare nisu problem...Ajaru bih platio posjet tvornice baterija...A sebe uzletom u BENKOVAC na sajam....svakog desetog u mjesecu

 bili mi u osnovnoj, u sklopu nastave, u tvornici baterija croatia u koturaškoj, organizirano i badava. i dobili užinu i bilo nam je super. a onda je, jednoga dana, došla (očito neizlječiva) hadezeovska privatizacijska bolest ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Da novac nije problem nebi smrdel na Bug forumu nego na jahti i smacal bi si jaja u moru.

Letim kad stvarno moram i ne ronim dublje nego me dah sluzi.
5 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval

Lochridge je dobio otkaz u OceanGateu jer je odbijao dati zeleno svjetlo za testiranje podmornice s ljudskom posudom

 

Lochridge se suočavao s neprijateljskim stavom i odbijanjem dijela zaposlenika da mu isporuče dokumentaciju koja bi mu trebala biti slobodno dostupna.

 

Vidikovac na prednjoj strani podmornice izgrađen je samo za certificirani tlak od 1300 metara, iako je OceanGate namjeravao odvesti putnike do dubine od 4000 metara

 

OceanGate je odbio platiti proizvođaču izradu prozora koji bi zadovoljio traženu dubinu od 4000 metara

 

 

10 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval

 

@učo

 

 

Učo, stoji ovo što pišeš. Veinom su ljudi sitne duše. Nisu rođeni, niti spremni biti tu za velike stvari. Zato većina ljudi nikada ne ispliva iznad prosjeka, te brzo postanu nebitni, te ih se više nitko ne sjeća.

 

Međutim, Ajar nije takav. Volim njega i njegove komentare, jer je zabavan i zanimljiv. Dobar drug, dobar forumaš i dobar omladinac.

 

BTW, Titovi pioniri su najbolji pioniri. Danas podmladak nema vrijedosti, nego rađe idu za ubojice, bacaju primljenu hranu, vise po mobitelima, itd...Nema više radnih akcija.

 

Nitko i ništa ne smije stajati na putu napretka. Ovi naši prostori, prostori ex-YU imali su najveće stope progresa na mnogim područjima u vremenu između '45 i 90'.

To su činjenice.

dzg
6 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Rusi imaju podmornicu za te dubine i više...sva je od titana...očito ovi nisi proveli sva testiranja...kao da su je naručili naši lokalni šerifi preko "javne" nabave
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2023 12:55 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

Prvo gore pa (uz kratku pauzu) dolje.

Rado bi ponovio ono što je Kathy Sullivan napravila jedina na svijetu.

 

Ako je suđeno da se s jednog od putovanja ne vratim, to isto bi se vjerojatno desilo i kada bi ostao čvrsto na 0mnv.

 

Tko god je išao na bungee jumping, zipline, skok s padobranom ili slično zna da je potpisao kako ide dobrovoljno i uz samostalnu odgovornost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

Skakao jednom sa 4000m padobranom, tako da novac nije problem skakao bih jednom-dvaput mjesečno po 10-15 skokova :) a nebi bilo na odmet kao Baumgartner sa ruba svemira :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Da novac nije problem, biste li radije putovali 85

većina nas je zapravo zavidna (što mu ga dođe, usput, 4. besmrtni grijeh) jer si ne može priuštiti tako skupu smrt. čak i kad bi nas netko doplovio tamo (u prtljažnom prostoru), samo bismo mogli skočiti u vodu (ili nas bace preko palube): buć i ... jebga. letjeti tako visoko? ak se naduvamo k'o rasta-krave. uglavnom, umrijet ćemo iznimno jeftino i povoljno, gotovo badava (na sniženju i uzalud). što je najgore, vjerojatno se nitko neće ni zajebavati s našom smrću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2023 3:49 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
Učo, ovo nije nikakvo istraživanje, otkrivanje novog ili "veliki korak za čovječanstvo". Ovo je klasična mužnja turista.
Uopće nije stvar u opasnosti nego neću da me prave budalom.
Olupina "celebrity" broda nije otkrivanje novih svjetova. Ako se o i jednom brodu sve zna onda je to baš taj.
14 godina
offline
Re: Da novac nije problem, biste li radije putoval
BlueMax kaže...
Učo, ovo nije nikakvo istraživanje, otkrivanje novog ili "veliki korak za čovječanstvo". Ovo je klasična mužnja turista.
Uopće nije stvar u opasnosti nego neću da me prave budalom.
Olupina "celebrity" broda nije otkrivanje novih svjetova. Ako se o i jednom brodu sve zna onda je to baš taj.

 Slažem se, ovaj konkretan slučaj je baš to što si rekao, mužnja turista i o tome se zapravo raspravlja na forumu. Ipak, onaj dio o pionirskim pothvatima i dalje stoji, možda ne u koknkretnom slučaju, ali u globalu da. Recimo konkretno, ja i da imam love i da mogu otići na jedno takvo putovanje iz znanstvenih pobuda,  vjerovatno ne bih, jednostavno nisam dovoljno hrabar, a malo sam i previše klaustrofobičan da  se zatvorim u konzervu od 2*2 metra (ili tu negdje), Kad je Pikard (pravi, ne iz Star treka ) sa batiskafom išao na dno Marijanske brazde, to je bio pothvat na kakvog sam mislio u gornjrm postu. Ali znaš kako to ide - netko mora probiti led, a nakon toga sve je lakše, pa ono što je bilo rezervirano samo za posebne ljude, polako postaje prvo igračka za bogate, a kasnije silazi i među običnu raju.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice