Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz stari

poruka: 5
|
čitano: 3.299
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz stari".
15 godina
online
Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz stari

Kada bi davali korisnicima nekakvu normalnu kompenzaciju, tipa stari ali ispravan mobitel ili smanjenje mjesečne pretplate, donio bih im sav krš koji imam. Ovako me boli briga za njihove akcije i njihov image koji pokušavaju izraditi za džabe preko naše sirovine, radije nek mi smrdi u ladici razbijen mobitel...

 
18 0 hvala 0
Re: Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz s
Ges kaže...

Kada bi davali korisnicima nekakvu normalnu kompenzaciju, tipa stari ali ispravan mobitel ili smanjenje mjesečne pretplate, donio bih im sav krš koji imam. Ovako me boli briga za njihove akcije i njihov image koji pokušavaju izraditi za džabe preko naše sirovine, radije nek mi smrdi u ladici razbijen mobitel...

 

Prije 7-8 godina, nudili su mislim 500kn popusta ako donesem stari mobitel.

To je bilo na mobitel koji je koštao 2.000kn, dakle solidan popust.

Usput sam im dao sve aparate što sam imao, iako više nisam mogao ostvariti popust.

 

Sad više ne nude ništa.

 

Sad jedino što kod nas imaš je da ako doneseš stari ajfon 13, ostvariš mali popust na novi ajfon 14. I to samo ako 13 savršeno radi.

 

A u civiliziranim djelovima svijeta postoji ovo, automat preko kojeg možeš prodati svoje stare uređaje. Zaš mi nemamo barem jedan takav u ZG?

https://www.ecoatm.com/

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 8:06 (imsonotgonnatellyoumyname).
13 godina
offline
Re: Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz s
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Ges kaže...

Kada bi davali korisnicima nekakvu normalnu kompenzaciju, tipa stari ali ispravan mobitel ili smanjenje mjesečne pretplate, donio bih im sav krš koji imam. Ovako me boli briga za njihove akcije i njihov image koji pokušavaju izraditi za džabe preko naše sirovine, radije nek mi smrdi u ladici razbijen mobitel...

 

Prije 7-8 godina, nudili su mislim 500kn popusta ako donesem stari mobitel.

To je bilo na mobitel koji je koštao 2.000kn, dakle solidan popust.

Usput sam im dao sve aparate što sam imao, iako više nisam mogao ostvariti popust.

 

Sad više ne nude ništa.

 

Sad jedino što kod nas imaš je da ako doneseš stari ajfon 13, ostvariš mali popust na novi ajfon 14. I to samo ako 13 savršeno radi.

 

A u civiliziranim djelovima svijeta postoji ovo, automat preko kojeg možeš prodati svoje stare uređaje. Zaš mi nemamo barem jedan takav u ZG?

https://www.ecoatm.com/

 Zato jer bi to bilo dobro za tebe kao korisnika, a to se nikako ne smije desiti.

15 godina
offline
Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz stari

Propuštam poziv kojim ja njima nešto poklanjam. Hvala!

K
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mobilni operateri žele koristiti sirovine iz stari

U nekim dijelovima svijeta postoji nešto što zovu trade-in, gdje mobilnom operateru ili u dućan potrošačke elektronike doneseš stari uređaj te dobiješ značajan popust na novi. Ne volim pretjerano pohvaljivati Amerikance, ali neke ideje su im pametne.

Prirodno pitanje za postaviti HTu na njihovoj velikoj objavi novog programa je bilo "zašto vi to ne radite?" -- je li imao itko muda to pitati?

 

Tetris is so unrealistic.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice