Samsung Q80C je najjači model među klasičnim QLED

poruka: 6
|
čitano: 4.838
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Q80C je najjači model među klasičnim QLED ".
11 godina
offline
Samsung Q80C je najjači model među klasičnim QLED

Ovakvi minimalistički daljinski koji se furaju zadnjih par generacija su po meni veliki autogol za Samsung. Sve je na njima nepraktično, a i sučelje na TV-u je nelogično. Recimo, izluđuje me da ne možeš s jednom tipkom promijeniti video ulaz. Ne možeš s jednom tipkom doći do rasporeda emitiranja za programe. Tipke za pojačanje zvuka i mijenjanje programa su nespretne do bola. Ne znam koji kreten je to dizajnirao.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Q80C je najjači model među klasičnim QLED

Imam doma 3 takva televizora. Moram reci - meni su top. Sta ce mi daljnski s 550 tipaka koji izgleda kao da je od televizora od moje babe starog 20godina? Ovo mi bar lijepo izgleda na stolicu. Iako, ionako na mobitelu nadjem sta hocu gledat na Netflixu ili youtubeu pa upalim na TVu a kada uzmem kontroler od plejke sam promijeni na nju. Jedino sto zasebno uvijek otvaram je EON ali buduci da tv gledam toliko rijetko tako mi je svejedno. Neka taj daljinski meni lijepo izgleda.

He who is brave is free.
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Q80C je najjači model među klasičnim Q
CVET2 kaže...

Ovakvi minimalistički daljinski koji se furaju zadnjih par generacija su po meni veliki autogol za Samsung. Sve je na njima nepraktično, a i sučelje na TV-u je nelogično. Recimo, izluđuje me da ne možeš s jednom tipkom promijeniti video ulaz. Ne možeš s jednom tipkom doći do rasporeda emitiranja za programe. Tipke za pojačanje zvuka i mijenjanje programa su nespretne do bola. Ne znam koji kreten je to dizajnirao.

 Možeš otvoriti izravno EPG ako pritisneš tipku za mijenjanje programa (kao npr treći klik, ne znam kako da se izrazim drugačije).

Ali meni recimo više odgovara taj mali daljinski od samsunga nego onaj koji imam na LG C2. U godinu dana sam možda jednom ili dva puta koristio numpad. Ne znam samo mora li taj daljisnki biti toliko velik zbog žiroskopa ali ja nekako sumnjam. 

BUG rula nadmoćno
3 godine
offline
Re: Samsung Q80C je najjači model među klasičnim Q
CVET2 kaže...

Ovakvi minimalistički daljinski koji se furaju zadnjih par generacija su po meni veliki autogol za Samsung. Sve je na njima nepraktično, a i sučelje na TV-u je nelogično. Recimo, izluđuje me da ne možeš s jednom tipkom promijeniti video ulaz. Ne možeš s jednom tipkom doći do rasporeda emitiranja za programe. Tipke za pojačanje zvuka i mijenjanje programa su nespretne do bola. Ne znam koji kreten je to dizajnirao.

 Nije to samo kod Samsunga vec kod svih, o aplikacijama da ne govorim kao da ih retardi bez ociju i mozga rade.

11 godina
offline
Re: Samsung Q80C je najjači model među klasičnim Q
steve90 kaže...

 Možeš otvoriti izravno EPG ako pritisneš tipku za mijenjanje programa (kao npr treći klik, ne znam kako da se izrazim drugačije).

Ali meni recimo više odgovara taj mali daljinski od samsunga nego onaj koji imam na LG C2. U godinu dana sam možda jednom ili dva puta koristio numpad. Ne znam samo mora li taj daljisnki biti toliko velik zbog žiroskopa ali ja nekako sumnjam. 

 

Dobro, možda se može dobiti taj EPG, ali znam da je bilo još par funkcija koje se na klasičnom daljinskom mogu dobiti u jedan klik, a ovdje je to bilo zbunjujuće do bola. Sad se više ne sjećam točno koje su to opcije bile jer ga više ne koristim. Kako imam starije ukućane, na kraju sam im spojio stari receiver s klasičnim daljinskim tako da imaju i dalje tipke od 1-9 i sve ostalo na što su navikli. Znam da se odvojeno može kupiti i klasični Samsungov daljinac, ali za sad nas ovo zadovoljava. 

11 godina
offline
Re: Samsung Q80C je najjači model među klasičnim Q
Boris grozni kaže...

 Nije to samo kod Samsunga vec kod svih, o aplikacijama da ne govorim kao da ih retardi bez ociju i mozga rade.

 

Istina. Prošle godine sam kupio Samsunga i mislio sam kako su sad već sigurno sve vizualno ispeglali u odnosu na stare televizore. A kad ono sve krš, nepraktično, nelogično, sporo. Ja kužim da osnovna namjena TV-a i jest da to zapravo samo bude monitor, ali kad ih već reklamiraju kao smart televizore zašto onda ne stave u njih nešto software i hardware da to bude smart. Mislim, ako jeftini mobiteli danas dolaze sa 4 GB RAM-a, barem 32 GB memorije i solidnim procesorom, onda valjda to mogu staviti i u smart TV iz mid-range kategorije. Nedo bog da se ulogiraš u aplikacije YouTube i slično jer odmah kolačići pojedu memoriju i sve se uspori.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice