Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i najbolj

poruka: 10
|
čitano: 5.542
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i najbolj".
8 godina
offline
Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i najbolj

Jesam na njemu i što se tiče DSL-a, nema zamjerki. 

 

Tamo gdje nema signala ni ne koristiš speedtest pa nedostatak testova sa sporom vezom nije dokaz ničega. I gdje su bolji od drugih, imaju rupa kojih nije bilo na 3G-u

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i najbolj

Neka se netko javi s mora i napiše lokaciju i brzinu. Sada. Dok traje turistička sezona.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
NetkoNegdje kaže...

Neka se netko javi s mora i napiše lokaciju i brzinu. Sada. Dok traje turistička sezona.

 68/15, Rijeka

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
NetkoNegdje kaže...

Neka se netko javi s mora i napiše lokaciju i brzinu. Sada. Dok traje turistička sezona.

 Otok Rab

 

92,9/20,2

 

8 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
Prošle godine, Vodice, od 1. do 5.8. sam bio i radio od tamo. 5G. cca 200/50 ako me sjećanje dobro služi. Posao je bio bez problema osim kad su zbog požara gasili struju bili.
13 godina
offline
Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i najbolj

Šokiran sam! Državni telekom s najvećim brojem baznih postaja, najvećom pokrivenosti i najvećim brojem korisnika ujedno i najbolja mobilna mreža. Nevjerojatno!

 

A sad šalu na stranu; meni je sasvim logično da državni telekom ima sve naj, ali ono što nema naj je cijena koja je dosta veća nego kod konkurencije. Sad si svatko postavlja pitanje koliko mu je to sve isplativo. Sva tri operatera su vrlo blizu po pokrivenosti (da, čak i Telemach koji je pobjedio i HT i A1 na OpenSignalovom testiranju). Niti jedan operater ne pokriva 100% teritorija Hrvatske, ali u usporedbi s mobilnim mrežama u drugim državama, po pokrivenosti sve tri mobilne mreže su vrhunske.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2023 23:54 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
Kako misliš Državni telekom i to još veliko državni? Možda misliš na njemačku državu koja je suvlasnik Deutche telekoma, a koji je većinski vlasnik tcoma
15 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
bas to, privatni kao i a1 i telemach, jedino sto HT sa obzirom da imaju večinu korisnika hakom pr*a i neda da smanje cijenu, jer bi se kao stvorio monopol....
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
13 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
picajzla0707 kaže...
Kako misliš Državni telekom i to još veliko državni? Možda misliš na njemačku državu koja je suvlasnik Deutche telekoma, a koji je većinski vlasnik tcoma

Ne mislim na državni po vlasništvu, već u smislu da je nacionalni operater. Da ga država također koristi za svoje usluge.

dado16 kaže...
bas to, privatni kao i a1 i telemach, jedino sto HT sa obzirom da imaju večinu korisnika hakom pr*a i neda da smanje cijenu, jer bi se kao stvorio monopol....

Što nije bilo da HAKOM više neće regulirati cijene HT-a?

 

"Novost je u tome da se tržište ovoga puta nije promatralo u cjelini već prema pojedinim područjima. Tako, spram nove Analize tržišta, Hrvatski Telekom, kao nacionalni operator s ukupno najvećim tržišnim udjelom, sada više neće imati regulatornih obveza na cijelom području Hrvatske kada se radi o brzoj fiksnoj internetskoj mreži, već će u nekim područjima, mahom gradovima i općinama, moći investirati i slobodno formirati cijene odnosno natjecati se na tržištu."

 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/ht-u-otvorena-vrata-za-investicije-i-slobodno-formiranje-cijene-na-trzistu-konkurenti-ce-lobirati-u-bruxellesu-da-se-odustane-4395161

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 18:18 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Mobilna mreža Hrvatskog Telekoma najbrža i naj
Marko :D kaže...
picajzla0707 kaže...
Kako misliš Državni telekom i to još veliko državni? Možda misliš na njemačku državu koja je suvlasnik Deutche telekoma, a koji je većinski vlasnik tcoma

Ne mislim na državni po vlasništvu, već u smislu da je nacionalni operater. Da ga država također koristi za svoje usluge.

dado16 kaže...
bas to, privatni kao i a1 i telemach, jedino sto HT sa obzirom da imaju večinu korisnika hakom pr*a i neda da smanje cijenu, jer bi se kao stvorio monopol....

Što nije bilo da HAKOM više neće regulirati cijene HT-a?

 

"Novost je u tome da se tržište ovoga puta nije promatralo u cjelini već prema pojedinim područjima. Tako, spram nove Analize tržišta, Hrvatski Telekom, kao nacionalni operator s ukupno najvećim tržišnim udjelom, sada više neće imati regulatornih obveza na cijelom području Hrvatske kada se radi o brzoj fiksnoj internetskoj mreži, već će u nekim područjima, mahom gradovima i općinama, moći investirati i slobodno formirati cijene odnosno natjecati se na tržištu."

 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/ht-u-otvorena-vrata-za-investicije-i-slobodno-formiranje-cijene-na-trzistu-konkurenti-ce-lobirati-u-bruxellesu-da-se-odustane-4395161

 

 

 to se odnosi na optiku...koje realno ima 30% HR

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice