Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

poruka: 36
|
čitano: 12.730
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će ".
6 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Ako bude 300€ mogao bih ja napokon umiroviti svoj flagship 2016

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Bit će da, za godinu dana
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
20 mjeseci
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Oni hoće da su Apple, skuplje mobitele prodaju od apple, hoće svoj ecosystem.. e nemre, iPhone ili jeftiniji samsung koji nema ništa ekskluzivno za galaxy brend ili samsung. 

 
1 7 hvala 0
6 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Daj prevedi svoj post. Ne znam jel uvreda samsungu, pohvala, uvreda appleu il svrsavanje po istom... Bas zanimljivo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
16 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Ovo nije nikakva vijest, već je godinama isto.
Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
online
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Exynos je vrhunaravan procesor ako imaš dnevno pet poziva po pet minuta, pregledavaš web pola sata, i odigraš pola sata neku laku igricu poput WOW križaljke.

 

Ljudi, baterija vam tako izdrži cijeli dan, ja probo na S22+,.

Slučajno sam ga prodao, jedva sam kupca našao.

合氣道
 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

To je jedan od razloga za prelazak na iPhone. Ta praksa kod njih je izluđujuća 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Kako bi rekao pošten narod rekao: Mučka đubrad bili i ostali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
@zaporozac,"vrhunaravan"?? U jbt...
Brkoni
16 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Prvi mobitel sa exynosom mi je bio Galaxy S2... Glavni problem je bio da mi u stanu nije imao signal (u to vrijeme sam bio na T-com-u). I nije bilo do lokacije jer drugi mobiteli, prijašnji HTC Legend npr., nisu imali problema. Mislio sam čak da je neispravan i dobio na servisu novog. Ista priča. Izađem iz stana, signal max, uđem u stan, gubi mrežu... Nakon godinu dana muke sam ga prodao, ne vrijedi truda...

I od onda sam bježao od Exynosa do prije godinu i nešto kada sam kupio Galaxy A53... Radi ok, srećom ovaj vidi mrežu/e, ali trajanje baterije nula bodova, 50% u jednom danu. Prije toga sam imao Xiaomi Redmi Note 7 i 9s i kod njih mi je dnevno odlazilo 20ak posto baterije. Baterije su im tu negdje, glavna razlika je procesor, Qualcom vs Samsung tako da mi sumnja pada na to. 

No dok mušterije ne počnu bojkotirati to neće biti promjena. A to se ni neće desiti jer barem 80% kupaca ni ne zna što je Snapdragon, a što je Exynos jer se ni ne razumije u to. Oni kupe Samsung ili nešto drugo, to piše na kutiji, to razumiju, ali dalje od toga...
Isto kao i ja kada kupujem auto, gledam dizel ili benzin, a nemam pojma koji ima gefufnu, a koji fergazer, i da li je to bolje od cincilatora...

Moj PC  
5 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Brk kaže...
@zaporozac,"vrhunaravan"?? U jbt...

 https://hjp.znanje.hr/index.php?show=search_by_id&id=f15mWBF0  

 

Ili nisi shvatio ironiju u postu... 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2023 9:48 (Zaporožac).
13 godina
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Guram već trećeg Samsa s exynosom u 12 godina. Nisam nikakvih problema imao s telefonima. Nemam ni sad ali kao najveći problem bi im naveo ugrađene modeme u zadnje 2-3 generacije.
Na baterije nemam primjedbe.
Moj PC  
3 2 hvala 0
2 godine
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
slitinabakra kaže...

To je jedan od razloga za prelazak na iPhone. Ta praksa kod njih je izluđujuća 

Htio sam kupiti iPhone 14 pro, no malen mi je, košta 1.150 €, a Pro Max mi je pretežak, ne sviđa mi se.

S23+ sam platio 870€.

 

Usporedna rezenzija između S23+ i Iphone 14 Pro, je svakako po recenzentima na strani S23+ i to je presudilo 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2023 9:23 (Zaporožac).
13 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Samsung moje pare neće vidjet dokle god budu slali škart on Exynosa u EU.

 
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Marko :D kaže...

Samsung moje pare neće vidjet dokle god budu slali škart on Exynosa u EU.

Da, ove godine su se opametili pa je i za EU u s23 modelima snapdragon 2 gen. (još malo pojačan i poboljšan za Samsung)

O srednjem rangu se zaj**** pa i a53 i a54 imaju nekakav truljavi Exynos

 

još uvijek se u srednjem rangu isplati kupiti A52s sa snapdragonom 778G (6nm)

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2023 9:58 (Zaporožac).
12 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

pa kad je taj 778G jedanko dobar + štedljiviji kao exynos 1380 kojeg guraju u a54.

Ali ja fakat ne kužim ove kaj su zadovoljni exynosom - neka i subjektivno jesi, ali u startu dobijes lošiji proizvod nego u SAD-u gdje dobiju SD verziju i to za istu cijenu. Ajd da je u EU jefitiniji zbog inferiornog čipa, pa bi bilo razumljivo.

S23 sam i uzeo samo zato jer ima SD čip, da nije bilo toga, nevoljko bi prešao na iphone, jer ponuda high end androida je žešči kriminal zadnjih par godina.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Apachy kaže...

pa kad je taj 778G jedanko dobar + štedljiviji kao exynos 1380 kojeg guraju u a54.

Ali ja fakat ne kužim ove kaj su zadovoljni exynosom - neka i subjektivno jesi, ali u startu dobijes lošiji proizvod nego u SAD-u gdje dobiju SD verziju i to za istu cijenu. Ajd da je u EU jefitiniji zbog inferiornog čipa, pa bi bilo razumljivo.

S23 sam i uzeo samo zato jer ima SD čip, da nije bilo toga, nevoljko bi prešao na iphone, jer ponuda high end androida je žešči kriminal zadnjih par godina.

 Zato jer su globalne razlike u performansama tako male i nebitne da mi ne pada na pamet trošit vrijeme i birat uređaj po čipsetu. Da mi je to jako bitno, kubio bih jabuku.

Inače mi je poslovanje usko vezano za mobilne telefone i iskreno su mi svi postali isti. Koristim ono s čime imam najmanje problema, što je u mojem slučaju Samsung.

Sve su to čipovi u samom svjetskom vrhu. Nijanse su u pitanju. 22u mi se nit grije, nit je spor. Jedina zamjerka mi je bila na probleme s modemom dok nisu pustili ažuriranje i ispravili problem. 

Kao da biraš između i9 i r9 a oba su top monstrumi za sve naše zadaće. 

 

14 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
@zaporozac, ne, sve 5. Samo si me iznenadio s jos jednom jezicnom bravurom.. 😅
Brkoni
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Zaporožac kaže...
slitinabakra kaže...

To je jedan od razloga za prelazak na iPhone. Ta praksa kod njih je izluđujuća 

Htio sam kupiti iPhone 14 pro, no malen mi je, košta 1.150 €, a Pro Max mi je pretežak, ne sviđa mi se.

S23+ sam platio 870€.

 

Usporedna rezenzija između S23+ i Iphone 14 Pro, je svakako po recenzentima na strani S23+ i to je presudilo 

 FaceID je dovoljan razlog da ne kupim ništa drugo. Integracija s laptopom, čudo. Pol centa duži ekran ili notch je u cijeloj priči nebitan. Ali, svakom njegovo...

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok

Ljudi obožavaju FaceID, ali ne shvaćaju koliko je isti nesiguran. Netko ti mazne mobitel, doslovno ti ga stavi pred facu i otključa ga; ima automatski pristup baš svemu. Baš zato isti nikada ne bih koristio, čak ne bih rekao niti da je isti neka prednost jer je prije mana. Otisak prsta je puno bolje sigurnije rješenje.

8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Marko :D kaže...

Ljudi obožavaju FaceID, ali ne shvaćaju koliko je isti nesiguran. Netko ti mazne mobitel, doslovno ti ga stavi pred facu i otključa ga; ima automatski pristup baš svemu. Baš zato isti nikada ne bih koristio, čak ne bih rekao niti da je isti neka prednost jer je prije mana. Otisak prsta je puno bolje sigurnije rješenje.

 Koju moju facu? Mazne mi mobitel i onda trčkara oko mene? Znaš da faceID ne radi ako ga ne gledaš? I da ne radi na fotografije?

 

A dodatna sigurnost je da te periodički traži lozinku, bez obzira...

Ja rekoh
2 godine
online
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Simbol ili četveroznamenkasti pin su najsigurniji, ali i najsporiji.

Zato ljudi koriste Face ID ili otisak prsta.

合氣道
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Zaporožac kaže...

Simbol ili četveroznamenkasti pin su najsigurniji, ali i najsporiji.

Zato ljudi koriste Face ID ili otisak prsta.

 Simboli i PINovi su ništa; djeca ti znaju pinove u jednom ili dva pogleda a tako i svi drugi koji imaju priliku vidjeti ili snimiti utipkavanje. 

 

Biometrija, u kombinaciji s pravom lozinkom je bolja i brža. To i jest ideja iza FaceID-a

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2023 6:48 (Feudalac).
7 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Feudalac kaže...
Zaporožac kaže...

Simbol ili četveroznamenkasti pin su najsigurniji, ali i najsporiji.

Zato ljudi koriste Face ID ili otisak prsta.

 Simboli i PINovi su ništa; djeca ti znaju pinove u jednom ili dva pogleda a tako i svi drugi koji imaju priliku vidjeti ili snimiti utipkavanje. 

 

Biometrija, u kombinaciji s pravom lozinkom je bolja i brža. To i jest ideja iza FaceID-a

 

Zar nije princip funkcioniranja FaceID-a infracrveni sken korisnikova lica? Na Pocophoneu F1 sam imao takav način otključavanja i odlično je radio i u mraku kada mi se lice ne vidi. To s otiskom prsta i dobrom lozinkom je i više nego dovoljna zaštita za prosječnog korisnika. Uostalom, neznam kradu li se još mobiteli kod nas u Europi?

I want to believe
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Brki1994 kaže...
Feudalac kaže...
Zaporožac kaže...

Simbol ili četveroznamenkasti pin su najsigurniji, ali i najsporiji.

Zato ljudi koriste Face ID ili otisak prsta.

 Simboli i PINovi su ništa; djeca ti znaju pinove u jednom ili dva pogleda a tako i svi drugi koji imaju priliku vidjeti ili snimiti utipkavanje. 

 

Biometrija, u kombinaciji s pravom lozinkom je bolja i brža. To i jest ideja iza FaceID-a

 

Zar nije princip funkcioniranja FaceID-a infracrveni sken korisnikova lica? Na Pocophoneu F1 sam imao takav način otključavanja i odlično je radio i u mraku kada mi se lice ne vidi. To s otiskom prsta i dobrom lozinkom je i više nego dovoljna zaštita za prosječnog korisnika. Uostalom, neznam kradu li se još mobiteli kod nas u Europi?

 Je, radi na tom principu i malo je više praktičan u odnosu na otisak prsta.

 

Ne kradu se mobiteli, to samo budale tu i tamo pomisle da mogu zadržati izgubljeni a nađeni.

 

Stvar je podataka, svi unutra imamo svašta, sada i bankovne kartice, pristup e-građani servisu i svašta drugog. Kako elektroničke transakcije postaju valjane i bez papira, itetako je važno imati siguran i privatan uređaj u koji nitko neovlašten nemože tako lako ući. Za države i špijune se ne trebamo brinuti, oni uvijek nađu načina...

 

Ja rekoh
12 godina
offline
Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok će

Zanimljivo, ja sam silom prilika presao na iPhone (jedino sto se nudi kao sluzbeni) i taj FaceID mi je najgore sranje koje sam u zivotu vidio. Ne mozes jednostavno tapnut mobitel i otkljucat ga ako npr lezi na stolu nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
4 1 hvala 1
2 godine
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Minneyar kaže...

nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

 

 

Točno, ako ne skonta odmah lice, hitno ti traži šesteroznamenkasti pin, inače nema ulaska u mobitel

Prvi parking na autocesti, pa kucaj pin... 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2023 9:56 (Zaporožac).
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Zaporožac kaže...
Minneyar kaže...

nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

 

 

Točno, ako ne skonta odmah lice, hitno ti traži šesteroznamenkasti pin, inače nema ulaska u mobitel

Prvi parking na autocesti, pa kucaj pin... 

 Ne, samo trebaš potegnuti prstom prema gore po ekranu, to ga iznova aktivira. Imaš pet krivih faca prije nego je lozinka obavezna.

Ja rekoh
2 godine
online
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Feudalac kaže...
Ne, samo trebaš potegnuti prstom prema gore po ekranu, to ga iznova aktivira. Imaš pet krivih faca prije nego je lozinka obavezna.

No dobro, šalim se.

Najbolje je imati sve, pa kako kome što odgovara. 

Iphone ima uvjerljivo najbolji face ID, to priznajem, nema mu ravna.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
8 godina
offline
Re: Galaxy S23 FE koristit će Exynos u Europi, dok
Minneyar kaže...

Zanimljivo, ja sam silom prilika presao na iPhone (jedino sto se nudi kao sluzbeni) i taj FaceID mi je najgore sranje koje sam u zivotu vidio. Ne mozes jednostavno tapnut mobitel i otkljucat ga ako npr lezi na stolu nego ga moras pokupljat i stavljat pred facu, ili se naginjat, pa u voznji ako zelis otkljucat nedaj boze... i onda se jos sjeti taman tada pitat lozinku, zbilja odlicno i sigurno rjesenje  I onda netko svojevoljno da nekoliko tisuca eura za takvo smece koje te samo zajebava sa svojim "pametnim" rjesenjima

 Nije to tako crno bijelo. Ako ti već stoji izvan vidokruga FaceID sustava, onda ni ne vidiš ekran kako treba. Drugo, poruke ti ne mogu drugi čitati dok je na stolu pa slobodno odeš na WC, javiti se na uredski telefon, do printera i slično. U krajnjoj liniji, uvijek ga možeš nasloniti na kompjutor ili nešto slično da ti stoji ravno ispred tebe ili se javiti na poziv sa hej siri, prekinuti sa hej siri... odgovoriti na poruku glasom itd.

 

Za auto, nadam se da ne pišeš poruke, za sve drugo postoji hej siri... ako imaš carplay podržan, otključavanje ti ni netreba a Siri radi još bolje tako da ga uopće ne treba ni vaditi iz džepa. 

 

 

 

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice