Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

poruka: 7
|
čitano: 3.200
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen".
16 godina
offline
Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

Mogli su ga nazvati Outlook Express 💩

Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

Ovi u Redmondu stvarno više ne znaju što žele.
Kad god hoće nešto promjeniti godinama provlače duple aplikacije za istu namjenu.
Sjetimo se samo kontol panela i IE koliko su ih održavali zajedno sa zamjenom.

Imaju istovremeno Windows Mail, Outlook for Windows i Mocrosoft Outlook

Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
offline
Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

Nisam i neću koristiti ni jedan, ni drugi, ni treći jer će ionako opet uskoro biti zamijenjeni četvrtim, uz  forsiranje integracije u peti i probleme s kompatibilnošću i migracijom podataka i postavki.

Ruhe im Puff
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

Čini se da imaju u planu da zamijene Outlook iz Office paketa ovim PWA(?) frankenštajnom. Nisu normalni. Inače uvijek imam podešenu i Windows Mail i Office 2021 Outlook. Prva mi služi da baci notifikaciju za novi mail i brzinsko čitanje, dok za sve ozbiljnije stvari otvorim punokrvnu Outlook aplikaciju. Inače novi Thunderbird je odličan, samo je problem što ne podržava Exchange protokol bez plaćenih ekstenzija.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamije
Da, bit će zamijenjeni - smećem.
Know your world.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamije
Na poslu koristim pravi Outlook. Kad su ukinuli Outlook Express, privatni mail prebacio sam na Thunderbird. Ove poluproizvode nisam koristio i neću koristiti.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Windows Mail i Calendar u bit će uskoro zamijenjen

Probao sam taj novi outlook, bolje nego onaj univerzalni app ali daleko od pravog outlooka. Nije da sam ja neki pro ali kad ja ne mogu dupli klik u mailu da mi instant otvori privitak u zadanoj app - odjeb - tu on otvara poseban prozor tj neki svoj preglednik i sprema na disk i od diska printaj. fak dat šit,

HAIL TO THE KING, BABY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice