ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i brojn

poruka: 5
|
čitano: 6.665
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i brojn".
15 godina
online
ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i brojn

Pretplata na kalkulator, koji k tome i još izgleda ovako, pa svijet je stvarno poludio.

Ima i boljih kalkulatora, sa fiksnom cijenom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 7:59 (Bitanga).
Moj PC  
12 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i b
Bitanga kaže...

Pretplata na kalkulator, koji k tome i još izgleda ovako, pa svijet je stvarno poludio.

Ima i boljih kalkulatora, sa fiksnom cijenom.

 Kao na primjer HiPER Calc Pro

Vrijedi svake lipe

20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i b

Hvala na preporuci za HiPER Calc, odličan je . Sada mogu mirno podeinstalirati sva ona sr**a od kalkulatora koja sam vremenom nainstalirao 

16 godina
offline
ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i brojn

Evo link na još dva izvaredna kalkulatora HP-a, koji proizvodi najbolje kalkulatore na svijetu. To znam iz vlatitog iskustva, jer od 1988 godine imam HP 11c, kalkulator koji i danas nakon gotovo svakodnevne upotrebe još uvijek ima orginalne baterije, nikad ih nisam mijennjao, što mi je neshvatljivo.

link

 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
ClevCalc - znanstveni kalkulator koji nudi i brojn

RealCalc - klasičan kalkulator, Hiper... - napredni kalkulator. Recenzirani kalkulator sa navedenom cijenom je za rubriku vjerovali ili ne ili nešto tipa zafrkancija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2023 10:32 (rmiculini).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice