Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

poruka: 12
|
čitano: 5.018
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli".
15 godina
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

znači, kad se odlomi komad ledenjaka na sjevernom polu, vjetar ga odnese u italiju? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 16:28 (Ajar).
Moj PC  
8 5 hvala 0
14 godina
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

Super, sad mogu i na bug.hr dobiti informacije o klimatskim promjenama!

 
15 5 hvala 0
3 godine
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
maximir kaže...

Super, sad mogu i na bug.hr dobiti informacije o klimatskim promjenama!

 Ogranicavaju it sadrzaj pod nekakav premium a plasiraju nam ova govna za ravnozemljase

16 godina
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

Nije to ništa, tako je bilo i prije. Samo treba vratit zvonjavu sa zvonika i raketline. (ako netko nije shvatio, bio sam ironičan)
Primjer sad iz Italije: 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 21:18 (overhaul).
Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

 

Raketline nam trebaju. Dajte nam rakete. A, ako to nije dobro? Onda mi napišite zakaj nije dobro?

Kakvi su to generatori kontra tuče?

 


Piše po Internetu, da Francuzi avionima nešto ispuštaju u oblake?

 

 

Dakako da je potrebna drugi odnos prema prirodi, al' to je dugotrajni proces. Dotle se moramo nekako braniti od tuče.

Pa, tuča ubije čovjeka, životinje, radi materijalnu štetu.

 

Ima netko da napiše nešto više vezano za tuču kao prirodnu pojavu, te načine obrane od nje.

 

Mrežom?

 

dzg
Moj PC  
1 2 hvala 0
3 godine
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
Sad sam čuo sve... Da se ravnozemljaši slažu sa klimatskim promjenama.
Nekako mi se čini da si pobrkao lončiće, odi pitat Cetinskog i sličnu ekipu.
12 godina
protjeran
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

Meni je razbilo krov, klimu, dva auta, razbilo bi i treci, al je bio na servisu jer se u njega zaletila srna, klimatska aktivistica iz "just stop oil" sekte. Tako mi i treba kad vozim ICE auto (ICE = led, jel? magnet za led s neba), a nisam niti up to date sa svim boosterima jer - gle cuda - nisam primio ni prvu dozu. Eto mi, vidi sto sam napravio, klimacka promjena strikes back!

 

Sad sam zavrsio na biciklu il cipelama, mogu ic gdje god zelim u krugu 15 minuta, tako da me led s neba, fala Znanosti, napravio kulturnim i odgovornim gradjaninom cija djeca mozda nece biti poslijednja generacija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 20:43 (jacob33).
 
5 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
Ajar kaže...

znači, kad se odlomi komad ledenjaka na sjevernom polu, vjetar ga odnese u italiju? 

 Ako pogledaš kartu svijeta vidjet ćeš da je Sjeverni pol gore, a Italija dolje. Logično je da dolje padne.

5 godina
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
PzKpfw kaže...

 

Raketline nam trebaju. Dajte nam rakete. A, ako to nije dobro? Onda mi napišite zakaj nije dobro?

Kakvi su to generatori kontra tuče?

 


Piše po Internetu, da Francuzi avionima nešto ispuštaju u oblake?

 

 

Dakako da je potrebna drugi odnos prema prirodi, al' to je dugotrajni proces. Dotle se moramo nekako braniti od tuče.

Pa, tuča ubije čovjeka, životinje, radi materijalnu štetu.

 

Ima netko da napiše nešto više vezano za tuču kao prirodnu pojavu, te načine obrane od nje.

 

Mrežom?

 

 
http://www.anti-grele.fr/en/how-to-protect-yourself-against-hail-storms/

https://pgprs-info.com/o-protivgradnoj/o-djelatnosti/reagens-i-uticaj-srebro-jodida-agj-na-ziv/

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2023 5:56 (Al Crane).
15 godina
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
Jelash13 kaže...

 Ako pogledaš kartu svijeta vidjet ćeš da je Sjeverni pol gore, a Italija dolje. Logično je da dolje padne.

 ma ne. to ti je tako na globusu, kojim se služe zli okruglozemljaši. na karti je sve ravno, pa vjetar mora nositi amo-tamo. viđe 'lustrac'ju ... 

 

jedini problem je u tome što mačke sve bacaju preko ruba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 mjeseci
protjeran
offline
Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za veli

Možete se vi sprdati sa ravnozemljašima, ali činjenica je da na ravnoj Zemlji ima života dok na drugim planetima u Sunčevom sustavu (koji nisu ravni) nema. 

Slučajnost?

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dva puta u tjedan dana pao europski rekord za
Jelash13 kaže...

Možete se vi sprdati sa ravnozemljašima, ali činjenica je da na ravnoj Zemlji ima života dok na drugim planetima u Sunčevom sustavu (koji nisu ravni) nema. 

Slučajnost?

Baš to, na ostalim planetima pocurili u svemir.

Tko se zadnji smije, ravnozemljaški se smije...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice