Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti na

poruka: 6
|
čitano: 3.206
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti na ".
6 godina
offline
Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti na

nece

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti
registracija kaže...

nece

 Ne koristim ih ni na telefonu, neću ni na MB-u

Ja rekoh
15 godina
offline
Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti na

widgeti obicna nepotrebna sranja...to mi bilo cool kad sam bio kid...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti
DaNiTo kaže...

widgeti obicna nepotrebna sranja...to mi bilo cool kad sam bio kid...

 Ljudi briju na multitasking a nisu svjesni da s time ne dobivaju ništa; naprotiv. Mi nismo stvoreni za to, tko god tvrdi drugačije, nema pojma o čemu govori.

 

Ako hoćeš našto napraviti, posveti se jednom poslu i ignoriraj sve drugo. Kad si s tim gotov, pređi na drugi zadatak. Sve skupa će biti brže i bolje obavljeno, a mentalno zdravlje na visini. Ako ti treba distrakcija u vidu slušanja muzike ili podcasta dok trčiš, onda trčiš iz krivih razloga, riskiraš da te pregazi auto i nećeš dobro pohvatati što se govori. I tako redom.

Ja rekoh
16 godina
online
Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti na

Ne koristim ih od Windows Viste. U to vrijeme sam čak isprogramirao dva widgeta, radarsku snimku sa meteo.hr-a i tv program TvProfil widget :)

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hoće li widgeti s novim macOS-om Sonoma dobiti
Iskreno ne vidim korist od njih (i ružni su) jer aplikacije ionako prekriju desktop pa ih ne vidiš. I onda da bi došao do njih trebaš na desktop i kliknut na njih. Totalno gubljenje vremena. Na macos-u je trenutno rješenje najbolje s gornjim desnim kutom.
Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice