Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

poruka: 18
|
čitano: 11.485
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z".
16 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Samo đonom na prljave pirate!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2023 14:14 (Kant).
Moj PC  
1 3 hvala 1
16 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Tko još gleda TV, makar i piratski?

 
7 5 hvala 2
13 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Hvala Bogu pa ne postoji način na koji se sve to kažnjavanje može zaobić... Oh, wait...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
Marko :D kaže...

Hvala Bogu pa ne postoji način na koji se sve to kažnjavanje može zaobić... Oh, wait...

 -misliš? ovisi.. kad država (ne)želi.. a kad država to želi, tad te kazni, dok joj prihod ide u proračun pa du-d-math..

-tj postoji i neka eu klauzula i poneke države je parcijalno primjenjuju, tj da osim ip adrese za npr torrente, mora u prijavi biti i konkretna osoba-ime.. ne vlasnik linije (podatci operatera) tj mada je vlasnik odgovoran ne mora biti počinitelj djela, može biti netko od ukućana-obitelji, gosti, susjed preko wlan-a itd.. tj moguće je svašta, pri čemu su države recimo štitile svoje građane od kazni recimo hollywooda-usa-riaa.. iz čisto ekonomsko-političkog interesa, dok je dojč suprotan primjer za torrente i uredno dobiješ uplatnicu-kaznu i platiš.. ili ako se žališ tad platiš više. .. tak da, ako je do sad to bilo samo u dojču, sad će biti u ita, no primarno je u dojču bilo za torrente-soft, dok je ovo stvar medijskih kuća-interesa-tv-kabelskih operatera tj sadržaj kao sport-film, primarno tv sadržaji, ne soft kao piraterija.. tj druga grana industrije stoji iza tog lobiranja dok je prije pandemije već odbačena inicijativa eu o digitalnoj jednakosti eu građana (mada postoji slobodan protok ljudi-roba-usluga u šengenu i sl.).. nema tog za multimedijske sadržaje, film-glazba-sport... prejak lobi-interes tv kuća i distributera.

.. pa na prste, du-d-math.. hoće ili neće? pri čemu je ita jedna od najjačih medijskih država sa stotinama tv kuća ili pokojni beslusconi-car..

-tad da bi ja prije rekao upravo suprotno... a pirat-soft, obično se priljepe-šlepaju na starijoj-jačoj AudioVizualnoj indstriji koja već 100 god ima autorska prava, tj soft se želi izjednačiti i već većinom je.. pa u idućoj rundi za koju godinu možemo očekivati da će i soft-torrenti biti kao u dojču, uplatnica, 600-900€... du-d-math i što država (ne)želi, koji interes, trgovačko-politički ratovi, prije i poslje rata ukraina-rusi, pandemije, inflacije, cijene energenata.. vjerojatnije upravo suprotno.

 

-vezanje pojasa u autu, plaćanje parkinga, izdavanje fiskaliziranih računa.. sve se može i to u trenu, pitanje je samo kad država to (ne)želi iz kojeg razloga, npr u migrantskoj krizi nitko od država eu nije želio biti ulazna točka (kao grčka) pa su 'leteći' dolazili u hr.. koja je trebala postati oaza u koju će biti 'vraćeni'.. i iz tog razloga naša policja-država nije davala sve podatke eu-centru, .. tj kao što su neki podigli žiletžice-ograde mada smo šengen itd.. i šbb-kbb, što da ima-nema rata, odnos prema usa-uk koji su primarno većinski vlasnici svih autorskih-medijskih prava i trgovinski rat eu-usa pri čemu eu mora biti poslušna princeza i smješkati se kad je netko guzi jer je zaštitnik, nato.. jer je s druge strane putin pa imaš 'izbor', tj odlučiš smješkati se.. uz tubu vazelina.

 

-ove štibre, ita-esp uz centralni dio eu i sjedišta kao cipar iz kojeg se vrti biz su već nekoliko puta imale uvodne-vježbe.. i sad je ita odlučila krenuti, koliko dugo dok to postane pravilo u eu? možda par godina, možda na jesen kad se vrate u briselske urede i krenu podizati ručice za interese građana eu pri čemu je ujko ipak thešef a putin vrlo blizu, plin-gorivo, tenkovi-rakete i žito.. hollywood rula od gramy-emija svime u AV i IT ind..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

 

 

Dobra odluka. Pirate treba u startu i u korijenu sasjeći.

Nekada kad si se penjao na stablo da bi gledao tekmu, dobio si od policajca porciju.

dzg
Moj PC  
0 26 hvala 0
16 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Tebe su cesto ulovili i tukli?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
22 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
Kant kaže...

Tebe su cesto ulovili i tukli?

 Nisu, ali je pao na glavu sa stabla, jedno pet-sest puta.

10 mjeseci
protjeran
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Da se mene pita ja bih zabranio Discord, TikTok, Twitch, te sve oblike streamanja i podcastove.

 
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Dobro da nije torrent... zamisli gledat ilegalni HRT 3 ili nova tv.

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Dobro je pa mi imamo ZAMP

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk

Još da imamo kvalitetne glazbenike...

10 godina
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
Tesko da cu platiti za igru,film,glazbu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
PzKpfw kaže...

 

 

Dobra odluka. Pirate treba u startu i u korijenu sasjeći.

Nekada kad si se penjao na stablo da bi gledao tekmu, dobio si od policajca porciju.

 Čudi da si ti za sile osovine, u stvari sudeći po nicku ipak jesi... kaži nam konačno jesi li ti pravi drug i komunista koji se zalaže za društveno vlasništvo nad sredstvima za zabavu ili si truli kapitalist i nepoštena neinteligencija?

15 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

kad odrastem, želim biti antiprotukontrapiratski: 

1 cajac
0 duocajac
0 trocajac
2 oligocajac
0 policajac
1 cajka
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 16:46 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Italija donosi jedan od najstrožih antipiratskih z

Iskorjeniti piratstvo je skoro nemoguće.


Ako idemo gledati danas 60-70% ljudi nemaju legalno aktivirane windowsw tako da dalje ne treba opće trošiti rijeći.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
keki kaže...

Iskorjeniti piratstvo je skoro nemoguće.


Ako idemo gledati danas 60-70% ljudi nemaju legalno aktivirane windowsw tako da dalje ne treba opće trošiti rijeći.

 Zato što je Windows danas de facto besplatan za korištenje, možeš ga instalirati bez aktivacijskog ključa i jedina razlika od aktiviranog Windowsa je to što će ti se pojaviti poruka u donjem desnom kutu i biti ćeš uskraćen za neke kozmetičke opcije, a i to se vrlo lagano zauvijek riješi s dvije linije u CMDu. Ne vidim smisao kupovine aktivacijskog ključa za privatne korisnike, pa čak niti onih od par eura sa sumnjivih stranica.

2 godine
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
keki kaže...

Iskorjeniti piratstvo je skoro nemoguće.


Ako idemo gledati danas 60-70% ljudi nemaju legalno aktivirane windowsw tako da dalje ne treba opće trošiti rijeći.

 Iskorijeniti piratstvo je skoro moguće, odn. skoro nemoguće.

Imaš već dosta PC igara koje možeš samo skinuti s weba, nakon što otvoriš račun i platiš.

Nema piratskih kopija.

 

Mislim da 99% firmi u HR ima legalne windowse, jer je porezna tu jako stroga, 30 dana zatvore objekt i 10 t€ kazne.

Snoozly kaže...
 Zato što je Windows danas de facto besplatan za korištenje, možeš ga instalirati bez aktivacijskog ključa i jedina razlika od aktiviranog Windowsa je to što će ti se pojaviti poruka u donjem desnom kutu i biti ćeš uskraćen za neke kozmetičke opcije, a i to se vrlo lagano zauvijek riješi s dvije linije u CMDu. Ne vidim smisao kupovine aktivacijskog ključa za privatne korisnike, pa čak niti onih od par eura sa sumnjivih stranica.

Ma, da općepoznata stvar od win 10.. za usere vulgaris.

Zato Microsoft dobro dere svjetske velike državne i javne ustanove za licencu win 10 enterprise verzije. 

合氣道
2 godine
offline
Re: Italija donosi jedan od najstrožih antipiratsk
Jelash13 kaže...

Još da imamo kvalitetne glazbenike...

Imamo kvalitetne, čak i vrhunske glazbenike svjetske razine, nemamo već dugo kvalitetne kompozitore popukarne pop/rock glazbe i njihovih derivata..

合氣道
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice