Novi Lego set odaje počast legendarnom Concordeu

poruka: 4
|
čitano: 7.289
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Lego set odaje počast legendarnom Concordeu".
16 godina
offline
Novi Lego set odaje počast legendarnom Concordeu

Lego je zakon i rado bi si kupil tak nekaj ali 200€ za dva eura plastike je malo previse. Opcenito su im cijene bolesne. Klinac se lozi na Super Mario i mislim da ima sve kaj je Lego napravil, a ta sala je kostala sigurno prek soma eura!

Ok, nije da me netko tjera da kupim ali moral sam si dati oduska i srat malo po Lego za kraj radnog tjedna.

 

Inace ulaganje u Lego nije ni losa idea. Kupis za 200€, denes na tavan i ne diras desetak godina pa uvaljas nekom lapanu za soma eura. Gledal sam malo cijene tih posebnih setova i cijene su boli glava nakon desetak ili dvadesetak godina. Brijem da se vise love da okrenut na Legacima nego preprodaji Rolexa.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Novi Lego set odaje počast legendarnom Concord
NEW_MAN kaže...

Lego je zakon i rado bi si kupil tak nekaj ali 200€ za dva eura plastike je malo previse. Opcenito su im cijene bolesne. Klinac se lozi na Super Mario i mislim da ima sve kaj je Lego napravil, a ta sala je kostala sigurno prek soma eura!

Ok, nije da me netko tjera da kupim ali moral sam si dati oduska i srat malo po Lego za kraj radnog tjedna.

 

Inace ulaganje u Lego nije ni losa idea. Kupis za 200€, denes na tavan i ne diras desetak godina pa uvaljas nekom lapanu za soma eura. Gledal sam malo cijene tih posebnih setova i cijene su boli glava nakon desetak ili dvadesetak godina. Brijem da se vise love da okrenut na Legacima nego preprodaji Rolexa.

 Ok. Ja inace koristim sok od sljive za zatvor. Pa ako ti ikad zapne lego, cisto da znas.

6 godina
offline
Re: Novi Lego set odaje počast legendarnom Concord
Čak i nije skupo, kao dijete sam dobio neki lego set spejzšatl, tada koštao točno 400kn. Inflacija i ostalo ako se uračuna današnja vrijednost, to je otprilike tu negdje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Lego set odaje počast legendarnom Concordeu

Da imam kamo s njim i da me ljudi ne gledaju čudno, jer što će matorcu kao ja avion sastavljen od Legića, kupio bih ga. Oduvijek mi se sviđao taj avion, ima prekrasne linije i djeluje tako elegantno. Vidio sam jednoga uživo prije 12 godina na Heathroweu, gdje je bio parkiran, dok je avion u kojem sam bio rulao prema poletnoj stazi. Kako smo prolazili pokraj njega polako, mogao sam ga lijepo vidjeti iz raznih kuteva. Mislim da mu je nos bio podignut za supersonični let, a tako mi se više sviđa. Žao mi je što te lijepe ptice više ne lete. ali jasni su mi razlozi. Tko zna, jednog dana možda dođe neki Concorde 2, lijep, elegantan i brz, kao i prvi. (sa boljim motorima i općenito tehnologijom).

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice