Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

poruka: 15
|
čitano: 14.526
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p".
6 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Tragedija...djeca u Kongu su u šoku

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Zanimljivo,vec vidim da ce ovo aplicirat brojne firme ciji radnici rade od kuce.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Sad bu se mogla zaposliti samo u McDonaldsu... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja
Hrco kaže...

Sad bu se mogla zaposliti samo u McDonaldsu... 

 nek dode kod nas u drzavni sektor, bit ce joj ko doma

16 godina
offline
Re: Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja
MEGATAMA kaže...

Zanimljivo,vec vidim da ce ovo aplicirat brojne firme ciji radnici rade od kuce.

 

Ništa novo, npr. servisi tipa Upwork odavno imaju sličnu kontrolu

(odnosno, imali su - ne koristim ga već godinama, no čisto sumnjam da su prekinuli s praksom).

 

Uzima nasumični screenshot računala na kojem radiš + prate pokrete miša..

da se to zaobići, jasno, no ovisi o vrsti posla

jer ima klijenata koji inzistiraju (pogotovo ako si plaćen po satu, umjesto po projektu).

Split your lungs with Blood and Thunder
16 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Jebo državu gdje se poslodavac boji neradniku dati otkaz

 
11 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

jadna, baš mi je muka. ne znam samo zašto su joj preostale sad samo društvene mreže, neka lijepo postane poduzetnica i zaposli dvije tri sposobne i vrijedne poput nje. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Takvih ljudi ima doslovno u svakoj firmi, neki i prosperiraju. Da želi našla bi drugi posao bez problema, samo što bi možda tamo morala raditi, a to joj nije po volji.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Ja imam lika na poslu, zamjenik sefa i koji po sistematizaciji je zamjenik samo u odsustvu sefa, a ostatk vremena je normalni uposlenik i trebao bi da duzi radne zadatke kao i svi mi ostali. 

Lik 2 i po godine na racunalu koje je dobio 2019. godine nije imao instaliran Office, a kamoli sta drugo. 

To dovoljno govori koliko je radio.

 
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja
Dr. Vicko kaže...

Ja imam lika na poslu, zamjenik sefa i koji po sistematizaciji je zamjenik samo u odsustvu sefa, a ostatk vremena je normalni uposlenik i trebao bi da duzi radne zadatke kao i svi mi ostali. 

Lik 2 i po godine na racunalu koje je dobio 2019. godine nije imao instaliran Office, a kamoli sta drugo. 

To dovoljno govori koliko je radio.

 Zamjenik je uvijek najgora titula i po zamjenika samog i po one "ispod" zamjenika... Kao zamjenik od tebe se očekuje da znaš radit sve što zna i "big boss", a istovremeno si isti drek ko šljaker i mora da radiš ko šljaker. Sa druge strane, večinu ego pukne u glavu sa tom titulom pa se počnu ponašat kao idioti prema ostalima i ne radit ništa, pogotovo kad je "big boss" na godišnjem...  

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2023 21:11 (NoDe31).
9 godina
offline
Re: Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja
NoDe31 kaže...
Dr. Vicko kaže...

Ja imam lika na poslu, zamjenik sefa i koji po sistematizaciji je zamjenik samo u odsustvu sefa, a ostatk vremena je normalni uposlenik i trebao bi da duzi radne zadatke kao i svi mi ostali. 

Lik 2 i po godine na racunalu koje je dobio 2019. godine nije imao instaliran Office, a kamoli sta drugo. 

To dovoljno govori koliko je radio.

 Zamjenik je uvijek najgora titula i po zamjenika samog i po one "ispod" zamjenika... Kao zamjenik od tebe se očekuje da znaš radit sve što zna i "big boss", a istovremeno si isti drek ko šljaker i mora da radiš ko šljaker. Sa druge strane, večinu ego pukne u glavu sa tom titulom pa se počnu ponašat kao idioti prema ostalima i ne radit ništa, pogotovo kad je "big boss" na godišnjem...  

 Zar se to ne zove menadžer?

9 mjeseci
offline
Re: Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja
Dr. Vicko kaže...

Ja imam lika na poslu, zamjenik sefa i koji po sistematizaciji je zamjenik samo u odsustvu sefa, a ostatk vremena je normalni uposlenik i trebao bi da duzi radne zadatke kao i svi mi ostali. 

Lik 2 i po godine na racunalu koje je dobio 2019. godine nije imao instaliran Office, a kamoli sta drugo. 

To dovoljno govori koliko je radio.

 što će mu office? on to sve naruke odradi.

8 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Ima još nešto sa zamjenikom. Zamjenik ravnatelja u mom institutu je delegirao svoje ovlasti nekom svojm "zamjeniku", pa je taj potpisivao sve računu umjesto zamjenika, i još se time hvalio: "Ja sam zamjenik zamjenika ravnatelja", tj. treća faca u institutu. Sve je išlo dobro dok se nije otkrila pronevjera. Zamjeniku ravnatelja nije se u pravnom smislu dogodilo ništa (dobio je samo otkaz) jer nije ništa potpisao, a njegovom "zamjeniku" nije se također dogodilo ništa jer nije bio ovlašten ništa potpisivati (radilo se naime o dogovoru u četiri oka). Tako se to u nas radi! Nije zabadav zamjenik ravnatelja završio pravni fakultet. 

 
11 0 hvala 2
2 godine
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Trebali su zaposliti dipl. ekonomistu, a ne dipl.iur. 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Australka dobila otkaz nakon analize tipkanja na p

Podrška Suzi

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice