X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi akti

poruka: 6
|
čitano: 3.292
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi akti".
13 godina
offline
X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi akti

Gubi jer nitko ne želi istovremeno za jednu društvenu mrežu imati dvije otvorene kartice u pregledniku, ili dvije aplikacije na mobitelu. Spoji Instagram i Threads u jednu aplikaciju, Instathreads i amen!

 

Ne znam koja im je fora s tim da za jednu društvenu mrežu trebaš dvije aplikacije. Za Facebook, ako hoćeš poruke, moraš instalirati još i Messenger. Još samo fali da i u WhatsAppu odvoje funkcionalnosti; jedna aplikacija za poruke, druga za (video)pozive.

 

X nema niti jednu normalnu alternativu i zato se drži na toj poziciji na kojoj i je.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2023 13:38 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi
Marko :D kaže...

Gubi jer nitko ne želi istovremeno za jednu društvenu mrežu imati dvije otvorene kartice u pregledniku, ili dvije aplikacije na mobitelu. Spoji Instagram i Threads u jednu aplikaciju, Instathreads i amen!

 

Ne znam koja im je fora s tim da za jednu društvenu mrežu trebaš dvije aplikacije. Za Facebook, ako hoćeš poruke, moraš instalirati Messenger. Još samo fali da i u WhatsAppu odvoje funkcionalnosti; jedna aplikacija za poruke, druga za (video)pozive.

 Instagram ima broadcast channele koji daju update u tekstualnom obliku/chat. Tako da vjerojatno ce aplikkacija zavrsit kao tab u IG. 

 

Ili ce Meta investirat u kreatore na iducoj losoj odluci sto se tice X i jednostavno forsirat kontent dok ne krene rast organski.

 

 

Ako stvarno razvije X u super app, a threads ostane minimalan, mogle bi se okrenut karte

14 godina
offline
Re: X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi
Uz spamanje X-a baš me zanima kako ide i njima. Danas lagano deinstalirao X. Nisu normalni. A stavio u appu da primam notifikacije samo od accounta koje pratim
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2023 13:55 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi akti

 

Nisam ni htio instalirati Threads jer se veze na IG, i da bi ga potencijalno deinstalirao trebam deinstalirati i IG.

Ne treba mi jos jedna glava hidre koja kupi infomacije na cudne nacine.

X potencijalno ima smisla i pratim sa zanimanjem razvoj u nesto novo, sto je i najavljivano odavno. Neka vrsta zapadnog WeChat-a.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi
CroDexter kaže...
Uz spamanje X-a baš me zanima kako ide i njima. Danas lagano deinstalirao X. Nisu normalni. A stavio u appu da primam notifikacije samo od accounta koje pratim

Ja čim sam instalirao, odmah sam ugasio sve obavijesti.

15 godina
offline
X nema razloga za brigu: Threads i dalje gubi akti

Twitter je 2018 imao odlican algoritam. 2022 katastrofa. X jos gori.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice