Nepovezani samovozeći automobili usporavaju promet

poruka: 6
|
čitano: 8.899
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nepovezani samovozeći automobili usporavaju promet".
2 godine
protjeran
offline
Nepovezani samovozeći automobili usporavaju promet

Autonomno vozilo na cesti jos uvijek ostavlja dojam auto skole ili pijanog vozaca (s bitnom razlikom da drzi auto na cesti :-) ).

 

Ako je neko pogledao snimak voznje Teslinog autopilota, mozda je primijetio da je auto stalo na cesti jer su pjesaci hodali uz cestu (to je bilo prije par godina i ne sjecam se vise gdje sam to nasao).

 

U prevodu, ako se iz nekog razloga zelite odluciti za autonomno vozilo, radije putujte autobusom. Puno je jeftinije i traje jednako dugo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nepovezani samovozeći automobili usporavaju promet

Jos cca 5 mjeseci do uvodjenja Robotaksija cijenjene tvrtke Rimac :) pa cemo onda vidjeti sve iz prve ruke.

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Nepovezani samovozeći automobili usporavaju promet

Dobro jutro!

Pa normalno da onaj za upravljačem mora komunicirati s ostalima. Mi ljudi to radimo rukama, očima, svjetlima, trubom, nestrpljenjem kako bi hendlali zastoje. Koristimo i male natuknice u vidu oblika ceste, udaljenosti, vrste vozila, tereta koji viri s njega i sve drugo što možemo percipirati.

Ja rekoh
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nepovezani samovozeći automobili usporavaju pr
Super, nek sve povežu u oblak pa kad oblak padne kaos.
Ili najbolje da to matrica upravlja :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nepovezani samovozeći automobili usporavaju pr
ajimerej kaže...
Super, nek sve povežu u oblak pa kad oblak padne kaos.
Ili najbolje da to matrica upravlja :)

 to ti ide prema monetizaciji javne infrastrukture. Proglasimo autonomna vozila sigurnijima (bez ikakvih dokaza) a onda zabranimo individualnu vožnju. Usput tražimo od država odnosno građana da plate izgradnju specijalnih cesta po kojima se ta govna mogu kretati koliko toliko normalno. Tada dignemo cijene. case closed.

Ja rekoh
9 mjeseci
online
Re: Nepovezani samovozeći automobili usporavaju pr
kirat kaže...

Autonomno vozilo na cesti jos uvijek ostavlja dojam auto skole ili pijanog vozaca (s bitnom razlikom da drzi auto na cesti :-) ).

 

Ako je neko pogledao snimak voznje Teslinog autopilota, mozda je primijetio da je auto stalo na cesti jer su pjesaci hodali uz cestu (to je bilo prije par godina i ne sjecam se vise gdje sam to nasao).

 

U prevodu, ako se iz nekog razloga zelite odluciti za autonomno vozilo, radije putujte autobusom. Puno je jeftinije i traje jednako dugo.

 to je ancient history

 

ovo je od prije godinu dana, a danas je to još naprednije.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice