Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr

poruka: 5
|
čitano: 5.646
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr".
15 godina
offline
Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr

Eto, sad bi EU opet trebala uletiti i definirati zajednički standard punjača za takve električne uređaje, čime bi se unificirao em tip priključka (USB-C po novoj specki može ići do 240W) em snaga, tj. A/V za punjače. Pritisneš sve proizvođače, tko ne zadovoljava - nema ulaska na EU tržište. I time se izbjegavaju ovakve situacije, plus pojeftini konačni proizvod i zamjenski dio (punjač).

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr

Nisu punjači problem, već su te baterije samozapaljive/lakozapaljive i trebalo bi ih skladištiti/osigurati kao i slični takve materijale.

 

Poznati problem o kojem koji svi (odgovorni) znaju sve, ali se prave da ne postoji i ne odgovaraju nikome za ništa. Po meni zločinci svi po redu.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 16:55 (memulica).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr

"krivi punjači su krivi". zanimljiva konstrukcija 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su
memulica kaže...

Nisu punjači problem, već su te baterije samozapaljive/lakozapaljive i trebalo bi ih skladištiti/osigurati kao i slični takve materijale.

 

Poznati problem o kojem koji svi (odgovorni) znaju sve, ali se prave da ne postoji i ne odgovaraju nikome za ništa. Po meni zločinci svi po redu.

Ja bih još dodao i BMS kao krivca.

Dobar BMS može i smeće od baterije hendlati na siguran način.

 

15 godina
offline
Krivi punjači za e-bicikle i skutere glavni su uzr

Imam custom slaganu bateriju za ebike,sa smart bms-om.

Temperature kod punjenja ne prelaze 35 stupnjeva,što je odlično.

Ali svejedno,nikad ne punim bateriju preko noći ili kad nisam u blizini.

Ionako nebi mogao puno napravit ako dođe do sranja,ali opet..bolje se osječam kad sam u blizini.

 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice