Google će uskoro omogućiti otključavanje mobitela

poruka: 6
|
čitano: 6.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google će uskoro omogućiti otključavanje mobitela ".
14 godina
offline
Google će uskoro omogućiti otključavanje mobitela

Radi se o funkciji koja zamjenjuje tradicionalne načine otključavanja, a koju je Apple implementirao još 2021. godine.

Kako to? Pa ja sam mislio da Apple samo kopira stvari koje je android imao oduvijek???

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google će uskoro omogućiti otključavanje mobit
.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 7:18 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Google će uskoro omogućiti otključavanje mobitela

Dječji komentari; "moj tata jači je od tvoga tate"

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google će uskoro omogućiti otključavanje mobit
flash6 kaže...

Radi se o funkciji koja zamjenjuje tradicionalne načine otključavanja, a koju je Apple implementirao još 2021. godine.

Kako to? Pa ja sam mislio da Apple samo kopira stvari koje je android imao oduvijek???

Nitko nikoga ne kopira, to je samo razmjena ideja. Apple Androidu da ideju za notch, uklanjanje 3.5mm jacka i kutije bez punjača, a Android njima za uzvrat OLED ekran, visoku stopu osvježavanja i AOD. 

20 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google će uskoro omogućiti otključavanje mobit
Moze li mi netko reci cemu ova funkcija. Osobno ne vidim nacin zbog cega bi otkljucavao mobitel preko sata osim u slucaju kad se razbije ekran tipa
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Google će uskoro omogućiti otključavanje mobitela

Može pojašnjenje kako je ovo u odnosu na bluetooth otključavanje sa satom koje već imam sa satom u smart lock? (pixel 7 i pixel watch)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice