MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 12.391
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide".
14 godina
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Kada je Bug postao Index?

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
25 11 hvala 5
6 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri

Ja sam super zahvalan na clanku,  uvijek mi je drago vidjet  video Nevere i recenziju. Iako nikad necu doc ni blizu auta, niti me osobno Nevera zanima, Hrvati su napravili to. Nije nitko drugi nego Hrvati. Mozemo mi mislit o vlasniku i njegovoj obitelji sto hocemo, ali to su cinjenice. Hrvati su napravili Neveru. Homologirani supersportski elektricni automobil sa hrpom zanimljive, sa programerske strane tehnologije. Naravno, samo moje misljenje,jer ovo je ipak nesto opipljivo, za razliku od ukradenih novaca zna se clanova koji to zamrace za sebe u tisini. Necemo o politici, nije tema nikako, ali clanak je u potpunosti prikladan casopisu poput bug foruma. Bug je morao evoluirat i jos niti jedan clanak nije bio neukusan i potpuno van teme. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2023 20:18 (cvaja997).
15 godina
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Možda za desetak godina doznamo koliko je tip dobio love za promociju

 
6 21 hvala 3
11 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri

promociju čega?

lik je trebao platiti da bi dobio na promociji svog kanala vozeći neveru, jer neće puno tih automobilističkih jubito kanala imat tu priliku

 

 

12 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Ovaj "tip" ima toliko para da sigurno svoj ugled ne bi stavljao na kocku.
Osim toga, koliko bi Rimac trebao imati novca za potplatiti sve one koji pišu hvalospjeve o njegovom autu?
20 sekundi brži od Tesla Plaid Race, 28 sekundi od Taycana Turbo S na Nurburgringu. Je li i to potplaćeno?
8 godina
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Koliko automobila je do sada Rimac prodao, a koliko potrošio na radnu snagu, infrastrukturu i R&D? Gdje je tu održiv poslovni model? Tvrtka mu troši puno više nego što zarađuje. Nešto kao i primjerice OpenAI i njihov ChatGPT koji gubi novce. Dobro dok ima investitora, ali i oni eventualno očekuju povrat i zaradu. Da ne spominjem da ne bi ništa ni napravio da ga tatica nije pogurao sa parama i vezama u partiji. Tvrtka jest locirana u HR, ali koliko ja znam, velik dio stručnjaka u Rimcu su stranci.

Prosječno glup.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2023 21:54 (DuxCro).
Moj PC  
13 30 hvala 4
12 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Bravo za Rimac, iz Hrvatske je izasao najbrzi auto na svijetu 💪
 
11 5 hvala 0
14 godina
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Svaka čast, divljenja vrijedno!

 
8 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
DuxCro kaže...

Koliko automobila je do sada Rimac prodao, a koliko potrošio na radnu snagu, infrastrukturu i R&D? Gdje je tu održiv poslovni model? Tvrtka mu troši puno više nego što zarađuje. Nešto kao i primjerice OpenAI i njihov ChatGPT koji gubi novce. Dobro dok ima investitora, ali i oni eventualno očekuju povrat i zaradu. Da ne spominjem da ne bi ništa ni napravio da ga tatica nije pogurao sa parama i vezama u partiji. Tvrtka jest locirana u HR, ali koliko ja znam, velik dio stručnjaka u Rimcu su stranci.

 
Tvoj komentar je uzasan. Kao prvo Rimac ima strance, jer ajde pogodi, nema tok kadra u Hrvatskoj. Zasto je OK kada Hrvat ide raditi u Njemacku u neki BMW i slicno (A ima ih!) ali je sramota kada neki tip iz Kanade dodje raditi u Hrvatskoj? Hrvatska umire (ali doslovno) tako da bilo tko da tu zivi, radi, trosi novce u lokalnoj ekonomiji i sve ostalo sto ide sa time je DOBRO.

Sto se tice poslovnog modela RIMCA - da li ti znas nesto sto drugi ne znaju? Da li je Porche i ostale kompanije koje su stavile lovu unutra toliko glupe da nisu pogledali o kakvom modelu se tu radi?

Rimac ne mora uopce zaraditi na automobilima, tj zaraditi ce na svemu drugom (To se doslovno tako radi danas). Znaci sve druge AUTO kompanije koje ce koristiti RIMAC tehnologiju (ocito je da pojma nemas gdje se i u kojim autima vec koristi?) ce pomoci da se prihod i odrzivi model poslovni model napravi (Cinjenica je isto da je svaki business kao takav nosi neki rizik po sebi, nista nije 100% sigurno i ljudi koji ce to traziti, si idioti, jer ne reflektira stvarnost).

Sto se tice samog Rimca, jos uvijek cekam DOKAZE da vidim gdje ga je "tatica" pogurao i sve ostalo. To bi bilo fantasticno.

8 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Nemon kaže...
DuxCro kaže...

Koliko automobila je do sada Rimac prodao, a koliko potrošio na radnu snagu, infrastrukturu i R&D? Gdje je tu održiv poslovni model? Tvrtka mu troši puno više nego što zarađuje. Nešto kao i primjerice OpenAI i njihov ChatGPT koji gubi novce. Dobro dok ima investitora, ali i oni eventualno očekuju povrat i zaradu. Da ne spominjem da ne bi ništa ni napravio da ga tatica nije pogurao sa parama i vezama u partiji. Tvrtka jest locirana u HR, ali koliko ja znam, velik dio stručnjaka u Rimcu su stranci.

 
Tvoj komentar je uzasan. Kao prvo Rimac ima strance, jer ajde pogodi, nema tok kadra u Hrvatskoj. Zasto je OK kada Hrvat ide raditi u Njemacku u neki BMW i slicno (A ima ih!) ali je sramota kada neki tip iz Kanade dodje raditi u Hrvatskoj? Hrvatska umire (ali doslovno) tako da bilo tko da tu zivi, radi, trosi novce u lokalnoj ekonomiji i sve ostalo sto ide sa time je DOBRO.

Sto se tice poslovnog modela RIMCA - da li ti znas nesto sto drugi ne znaju? Da li je Porche i ostale kompanije koje su stavile lovu unutra toliko glupe da nisu pogledali o kakvom modelu se tu radi?

Rimac ne mora uopce zaraditi na automobilima, tj zaraditi ce na svemu drugom (To se doslovno tako radi danas). Znaci sve druge AUTO kompanije koje ce koristiti RIMAC tehnologiju (ocito je da pojma nemas gdje se i u kojim autima vec koristi?) ce pomoci da se prihod i odrzivi model poslovni model napravi (Cinjenica je isto da je svaki business kao takav nosi neki rizik po sebi, nista nije 100% sigurno i ljudi koji ce to traziti, si idioti, jer ne reflektira stvarnost).

Sto se tice samog Rimca, jos uvijek cekam DOKAZE da vidim gdje ga je "tatica" pogurao i sve ostalo. To bi bilo fantasticno.

 Majstore, imaš internet, pa nađi gdje je tip sam rekao da mu je stari dao pare za pokretanje posla.

Prosječno glup.
14 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
DuxCro kaže...
Nemon kaže...
DuxCro kaže...

Koliko automobila je do sada Rimac prodao, a koliko potrošio na radnu snagu, infrastrukturu i R&D? Gdje je tu održiv poslovni model? Tvrtka mu troši puno više nego što zarađuje. Nešto kao i primjerice OpenAI i njihov ChatGPT koji gubi novce. Dobro dok ima investitora, ali i oni eventualno očekuju povrat i zaradu. Da ne spominjem da ne bi ništa ni napravio da ga tatica nije pogurao sa parama i vezama u partiji. Tvrtka jest locirana u HR, ali koliko ja znam, velik dio stručnjaka u Rimcu su stranci.

 
Tvoj komentar je uzasan. Kao prvo Rimac ima strance, jer ajde pogodi, nema tok kadra u Hrvatskoj. Zasto je OK kada Hrvat ide raditi u Njemacku u neki BMW i slicno (A ima ih!) ali je sramota kada neki tip iz Kanade dodje raditi u Hrvatskoj? Hrvatska umire (ali doslovno) tako da bilo tko da tu zivi, radi, trosi novce u lokalnoj ekonomiji i sve ostalo sto ide sa time je DOBRO.

Sto se tice poslovnog modela RIMCA - da li ti znas nesto sto drugi ne znaju? Da li je Porche i ostale kompanije koje su stavile lovu unutra toliko glupe da nisu pogledali o kakvom modelu se tu radi?

Rimac ne mora uopce zaraditi na automobilima, tj zaraditi ce na svemu drugom (To se doslovno tako radi danas). Znaci sve druge AUTO kompanije koje ce koristiti RIMAC tehnologiju (ocito je da pojma nemas gdje se i u kojim autima vec koristi?) ce pomoci da se prihod i odrzivi model poslovni model napravi (Cinjenica je isto da je svaki business kao takav nosi neki rizik po sebi, nista nije 100% sigurno i ljudi koji ce to traziti, si idioti, jer ne reflektira stvarnost).

Sto se tice samog Rimca, jos uvijek cekam DOKAZE da vidim gdje ga je "tatica" pogurao i sve ostalo. To bi bilo fantasticno.

 Majstore, imaš internet, pa nađi gdje je tip sam rekao da mu je stari dao pare za pokretanje posla.

 
Pa daj sam napisi gdje i sto.

Isto tako, koliko novaca? Ja znam puno ljudi gdje su im Tata ili Mama (ili neka rodbina) dali nesto novaca za otvoren ducan / business, ali to nije niti kriminalno niti whatever.

Da li su tebi starci kada nesto dali?

Znaci zelim DOKAZE da je RIMAC dobio nesto sto je KAZNJIVO po zakonu (materijalno ili bilo sto drugo). Idemo Rimca strpati u zatvor, ja cu prvi biti u redu, ali ova sranja da je RIMAC uspio jer mu je STARI sve sredio je toliko debilno vec na rubu ludosti.

Zelim jebene dokaze da je RIMAC napravio nesko kriminalno. DOKAZE!


14 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Koliko sam ja upuce Rimac se uopce ne bavi prvenstveno proizvodnjom automobila vec proizvodnjom baterija a njihova dva modela automobila su samo izlozbeni primjeri za tehnologiju koja stoji iza toga. Dosta stranih medija je stavila Neveru u prvi plan kao mail selling point kompanije sta je daleko od istine
It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
16 godina
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Komsije koji vam je jbt??? 

 

Rimac dodji u Srbiju, mi cemo se ponositi sa tobom pa taman da pise preko citavog auta Croatia ako treba, no problem.

 
30 5 hvala 6
12 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
I da dobiješ dokaze opet nebi vjerovao, kolko je $ kao klinjo spržio na onog BMWa, kaj misliš od kud mu lova za to?
2 godine
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
cober kaže...

Komsije koji vam je jbt??? 

 

Rimac dodji u Srbiju, mi cemo se ponositi sa tobom pa taman da pise preko citavog auta Croatia ako treba, no problem.

Problem kod dijela ljudi je taj (čemu su doprinijeli i razni novinski portali godinama) što su ti ljudi očekivali da će Rimac otvoriti tvornicu kao što je bila Crvena Zastava iz Kragujevca, štancati 5000 Nevera dnevno, zaposliti 300.000 ljudi i sám povećati godišnji hrvatski BDP za 30 %.

Sve ostalo za njih je nula.

 

A i poznata je odbojnost manjeg (ali glasnog) dijela ljudi prema osobama koje su porijeklom iz BiH, ma koliko uspješni poslovni ljudi bili.

Odmah ih vežu s kriminalom, političkim vezama itd.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
14 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Mene samo zanima hoće li biti koristi od svih onih milijardi eura ili će sve biti sprženo na igranje električnim automobilima? Kakva je financijska slika firme? Imaju li kakvu prodaju znanja ili proizvoda. Non stop nekakvi grandiozni planovi. A ovo o najbržem automobilu je totalna glupost. Može netko pričati da je to pokazivanje tehnološke naprednosti ali generalno je to za pre*eravanje. Pogotovo kada se radi tuđim novcima. Svejedno je jesu li tatini ili eu
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 9:28 (CroDexter).
 
13 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Nemon kaže...

 
Pa daj sam napisi gdje i sto.

Isto tako, koliko novaca? Ja znam puno ljudi gdje su im Tata ili Mama (ili neka rodbina) dali nesto novaca za otvoren ducan / business, ali to nije niti kriminalno niti whatever.

Da li su tebi starci kada nesto dali?

Znaci zelim DOKAZE da je RIMAC dobio nesto sto je KAZNJIVO po zakonu (materijalno ili bilo sto drugo). Idemo Rimca strpati u zatvor, ja cu prvi biti u redu, ali ova sranja da je RIMAC uspio jer mu je STARI sve sredio je toliko debilno vec na rubu ludosti.

Zelim jebene dokaze da je RIMAC napravio nesko kriminalno. DOKAZE!


 A gdje sam napisao da je napravio nešto kriminalno? Samo sam napisao da ga je tatica pogurao. Tata mu je bogatun koji je i u partiji. Puno toga je Rimcu dato za badava. One priče o početku iz ničega su debilne isto koliko i priče o Musku koji je iz SAR-a i obitelj mu je bila bogata i prije nego je on započeo ikakav posao. A svi vi koji ste obožavatelji raznoraznih persona ste mi smiješni.  A očito ni nemate pojma da su Mate Rimac i njegovi iz Bosne. Kasnije preselili u Hrvatsku. Ali glavno da vi hvalite uspjeh Hrvata. Ako je čovjek nekome na ponos, onda je na ponos Bosni.

 

Evo doslovno prvi rezultat nakon što sam proguglao.

 

"Otac mi je dao kredit koji sam mu vratio do zadnje kune. Bez njega ne bih bio većinski vlasnik tvrtke, niti bi tvrtka bila u Hrvatskoj', ispričao je Rimac Stankoviću, ne otkrivajući iznos kredita.

Njegovog oca prati glas 'kontroverznog poduzetnika' zato što se 2011. našao u pritvoru pod sumnjom da je sudjelovao u malverzacijama sa zemljom Općine Sibinj. Prije toga ga je bivši poslovni partner optužio kako ga je prevario za 20 milijuna eura."

"

Je li ocu vratio "kredit" ili ne, ne znam. Ali eto. Iz usta samog Mate. Otac ga pogurao.

 

Ali dobro. Čovjek jest sin tipičnog Balkanskog tajkuna, ali ajde, barem je kao mladi sa očevim parama nešto konkretno pokrenuo. Večina sinčića lokalnih tajkuna sa tatinim novcima samo kupuje skupe automobile i gazi ljude bez posljedica.

Prosječno glup.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 9:37 (DuxCro).
2 godine
offline
Re: MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri
Zaporožac kaže...

 

A i poznata je odbojnost manjeg (ali glasnog) dijela ljudi prema osobama koje su porijeklom iz BiH, ma koliko uspješni poslovni ljudi bili.

Odmah ih vežu s kriminalom, političkim vezama itd.

 Takvi mrze i sami sebe, najdebilnije je kod nekoga mrziti svojstvo na koje ovaj kojega mrze ne može utjecati u što spada i porijeklo, takve mrzilačke kretene nazivamo nacifašistima.

16 godina
moderator
offline
MKBHD se domogao Rimac Nevere, pa objavio tri vide

Uvijek isto i stalno iznova - baš svaki put "rasprava" završi na istim pričama, optužbama, hejtu...

 

 

 

 

...
Moj PC  
22 9 hvala 6
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice