Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

poruka: 53
|
čitano: 12.592
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal".
9 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

Normalno da su dezinformacije isplative. Tko god da vjeruje takvim portalima i njihovim dezinformacijama, lako će im i dobrovoljno dati svoje novce. Takvi portali vrebaju najugroženije slojeve društva i zarađaju na njihovim strahovima.

 
6 9 hvala 0
5 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

Rupa smo balkana i svijeta, ali evo i konkretnih brojki: hrvatski raspirivači dezinformacija i "alternativnih činjenica" zarađuju manje od minimalca, dok npr. je sam Alex Jones kao takva figura u SAD-u težak stotine milijuna $$$. Manji zarađuju desetke tisuće $$$ mjesečno, koliko najuspješniji Hrvati s poslovnom karijerom mogu samo sanjati

 
1 0 hvala 1
9 mjeseci
online
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

educirajte me 

 

kako su uz pomoć CrowdTangle (koji je usput rečeno teoretski ukinut prije dvije godine) i similarweba zaključili koliko točno netko zarađuje preko Google AdSensa?

 

i CPC i CPM variraju, a točnu informaciju ima koliko mi je poznato samo Google i korisnik. Pretpostavimo da koriste CPM to bi bilo logično. Prosječni CPM je $0.25. Znači ako je Index imao 320 milijuna mjesečnih posjeta to bi bilo $64.000 mjesečne zarade, a ne gotovo $500.000 koliko se spominje u tekstu. Kakvo je to ludilo? Pola milijuna eura mjesečno od Google oglasa?

 

za prošli mjesec vidim da je index imao posjetu 80mil., je li moguće da im je posjeta pala 4 puta u odnosu na ožujak? nekako mi se to čini kao prevelika razlika.

 

nemam pretplatu na similarweb pa ne znam koliko detaljno i precizno prikazuje informacije, ali ovdje je uključeno toliko varijabli da je dobiti precizan ili točan broj $ jako teško. Meni se čini da je ovo čisto nagađanje, onako otprilike, +-50% 

 

a opet možda nemam pojma kako to sve radi.

 
17 1 hvala 1
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
encoding kaže...

Rupa smo balkana i svijeta, ali evo i konkretnih brojki: hrvatski raspirivači dezinformacija i "alternativnih činjenica" zarađuju manje od minimalca, dok npr. je sam Alex Jones kao takva figura u SAD-u težak stotine milijuna $$$. Manji zarađuju desetke tisuće $$$ mjesečno, koliko najuspješniji Hrvati s poslovnom karijerom mogu samo sanjati

 dođe maca na vratanca, pa će i taj psihopata platiti za svoje bolesne teorije i izjave. zadnje koliko sam čuo ga čeka platiti 1.5 milijardu dolara odštete roditeljima žrtava pokolja. naravno kraljević je nakon plaćkanja na sudu odlučio proglasiti bankrot. fuj. a ekipa i dalje guta njegova sranja i uvlači mu se u pakšu.

 

 

"the bankruptcy system does not protect anyone who engages in intentional and egregious attacks on others"

 

"Like every other cowardly move Alex Jones has made, this bankruptcy will not work," Chris Mattei said in a statement.

 

Jones, who founded the conspiracy-laden Infowars website and talk show, argued for years that the Sandy Hook shooting was a "staged" government plot to take guns from Americans and that "no-one died".
He called the parents of the 20 children who died "crisis actors" and argued that some of them never actually existed.
He now acknowledges the attack was "100% real", a concession he made in August at a separate defamation trial in Texas.

 

Koliko .ebeno moraš biti bolestan za širiti ovakve idiotarije, a još bitnije pitanje koliko .ebeno moraš biti ograničen da bi uopće uzeo takve informacije za istinite.

 

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-63837309

5 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

Lik je slučaj za sebe. A pazi, čak i takav slučaj u 100 puta većoj državi živi ko multimilijunaš. Baš se zapitaš kakav kalibar ljudi to radi u HR, praktički bi im isplativije bilo skupljat boce

 
3 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
tomato092 kaže...

Jedan od financijera GONG-a je Soroš, pametnom dosta.

 koji je problem sa Sorošom? vidim da se to često spominje, kao fuj on, a opet bio sam u više ustanova koje su razvijene i financirane iz njegove zaklade i koliko vidim te ustanove su pametno iskoristile te novce, a korist ima narod koji ih koristi. je li ovo nešto u stilu fuj Gates i slične priče u zadnje vrijeme, nekako je od pandemije izronila hrpa ludih informacija.

 
16 9 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
tomato092 kaže...

Jedan od financijera GONG-a je Soroš, pametnom dosta.

 "Pametnom dosta" je univerzalni indikator za najgluplje izjave na internetu.

 
30 4 hvala 2
8 mjeseci
protjeran
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
meme3 kaže...

 "Pametnom dosta" je univerzalni indikator za najgluplje izjave na internetu.

 Zapravo je najbolja uzrečica, a čim tebi nije "dosta" sve si rekao i potvrdio 

9 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
tomato092 kaže...
meme3 kaže...

 "Pametnom dosta" je univerzalni indikator za najgluplje izjave na internetu.

 Zapravo je najbolja uzrečica, a čim tebi nije "dosta" sve si rekao i potvrdio 

 Da, zato uvijek stoji uz nagluplje izjave i zaključke ikad, a u tvojem slučaju i uz antisemitske teorije zavjere. Znamo svi otkud potječu te priče o Sorosu koje stalno ponavljaju američki konzervativci.

8 mjeseci
protjeran
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po

Ne znas ti ništa nego lupetaš i neupućen si, dakle "pametnom dosta" ne vrijedi u tvom slučaju 

7 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
meme3 kaže...

 Da, zato uvijek stoji uz nagluplje izjave i zaključke ikad, a u tvojem slučaju i uz antisemitske teorije zavjere. Znamo svi otkud potječu te priče o Sorosu koje stalno ponavljaju američki konzervativci.

Ajd još da je hasid, ne bi čovjek ništa rekao , ali ovak...

 

Ima tu par pacijenata na forumu kaj su opako zagrizli u te teorije zavjere, tomato092 im najnovije pojačanje.

Očito neki masovni sindrom kod Hrvata, svakim danom ih je sve više i više.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
9 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
fer-de-lance kaže...
meme3 kaže...

 Da, zato uvijek stoji uz nagluplje izjave i zaključke ikad, a u tvojem slučaju i uz antisemitske teorije zavjere. Znamo svi otkud potječu te priče o Sorosu koje stalno ponavljaju američki konzervativci.

Ajd još da je hasid, ne bi čovjek ništa rekao , ali ovak...

 

Ima tu par pacijenata na forumu kaj su opako zagrizli u te teorije zavjere, tomato092 im najnovije pojačanje.

Očito neki masovni sindrom kod Hrvata, svakim danom ih je sve više i više.

 

 Slažem se. Ne znam jel ih sve više ili prije nisu imali bar gdje dijeliti svoje ludorije. Mislim da je za sve to kriv nedostatak medijske pismenosti koju bi već od osnovne škole trebao obrazovni sustav razvijati u narodu.

8 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

 

Dalo bi se malo o informacijama i dezinformacijama.

 

Jutarnji, zajedno s hrpom kljucnih portala i novina u ovoj nasoj sve manjoj drzavi, koji je kupio deklarirani mason (oni udruzeni striceki sto se cudno rukuju dok nose pregace), Index sa svojim "aktivistima Vucicevog tipa" u komentarima clanaka i nepoznatim financiranjem, valjda predstavljaju kremu novinarstva i pouzdane informacije na osnovi kojih bi trebali krojiti svoje zivote?

Nisam Putlerovac, ali jednu stvar je Vladimir dobro odigrao. Svi ovi koji se financiraju od mutnih NGO-a i inih organizacija koji obucavaju i financiraju "Aktiviste" i sl biljke, moraju se registrirati kao AGENTURE. Da smo na cistu.

Jer u prijasnjem sistemu si morao biti u partiji,  imati knjizicu da bi mogao pisati neke tekstove i komentirati drustvo i zbivanja. Sada smo u prici mutnijeg tipa.

 
10 7 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
encoding kaže...

 hrvatski raspirivači dezinformacija i "alternativnih činjenica" zarađuju manje od minimalca

logično. za dobru zavjeru potrebno je barem nekoliko organiziranih istomišljenika, spremnih i na djelovanje. u rvackoj takvi ne postoje (ako ne računamo religije i političke stranke, uz dašak psihijatrije s klečavcima i idiotskim sljedbenicima one pajcaste krmače čmarkićke) pa zavjere jednostavno nisu izvodljive, kao u složnim narodima, koji se očas organiziraju "za cilj". u nas svatko gleda samo svoju gujcu i to je jedino u čemu smo složni ("dva hrvata, tri stranke"). nema tu kruha za zavjeričare koji bi zaradili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

Prevari me jednom, sram te bude, prevari me ponovo, sram da mene bude.

 

Danas se suočavamo sa situacijom gde su svi svedoci masovnih laži, propagande i korupcije na svim nivoima.
Na izborima se ne bira ko je dobar, nego ko je manje loš.

 

Novinarstvo je postalo najveća sramota današnjeg doba, prepisivači besplatnih vesti koji se uopšte ne trude da provere činjenice.
Od svega se pravi senzacija, ljudi se optužuju bez dokaza. Ako se na sudu dokaže da lažu, nema problema – to postaje vest i od toga će zaraditi.

 

Imamo naučnike koji se ponašaju kao pubertetlije. Stekli su neko znanje i odjednom misle da sve znaju i da niko nema pravo da ih pita išta.
Ko god misli da sve zna, to je znak da mu je znanje veoma ograničeno, jer onaj koji zaista ima mnogo znanja postaje svestan koliko toga ne zna. Dunning–Kruger effect

 

I onda se nađemo u situaciji gde ljudi traže alternative, i naravno da će među alternativama biti onih koji žele samo da iskoriste situaciju u svoju korist.

 
24 0 hvala 4
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
cober kaže...

Prevari me jednom, sram te bude, prevari me ponovo, sram da mene bude.

 

Danas se suočavamo sa situacijom gde su svi svedoci masovnih laži, propagande i korupcije na svim nivoima.
Na izborima se ne bira ko je dobar, nego ko je manje loš.

 

Novinarstvo je postalo najveća sramota današnjeg doba, prepisivači besplatnih vesti koji se uopšte ne trude da provere činjenice.
Od svega se pravi senzacija, ljudi se optužuju bez dokaza. Ako se na sudu dokaže da lažu, nema problema – to postaje vest i od toga će zaraditi.

 

Imamo naučnike koji se ponašaju kao pubertetlije. Stekli su neko znanje i odjednom misle da sve znaju i da niko nema pravo da ih pita išta.
Ko god misli da sve zna, to je znak da mu je znanje veoma ograničeno, jer onaj koji zaista ima mnogo znanja postaje svestan koliko toga ne zna. Dunning–Kruger effect

 

I onda se nađemo u situaciji gde ljudi traže alternative, i naravno da će među alternativama biti onih koji žele samo da iskoriste situaciju u svoju korist.

 to si ti sad lijepo sve popakirao po kutijama i stavio sve pripadnike jedne grupe u istu kutiju jer ako ih je 10% ovako onda je i onih 90% isto ovako.

 

na izborima se biraju pripadnici nekog naroda, kad taj narod bude dovoljno dobar onda će i oni koji se biraju biti dobri. ili misliš da se na izborima kandidiraju pripadnici druge nacionalnosti (izuzev manjina) ili stanovnici drugih planeta? ma da ovako je lakše kad se podijeli mi i oni jer onda možemo reći ONI su krivi, a ne MI.

 

novinarstvo koje spominješ je mainstream novinarstvo koje većina guta jer je lako senzacionalističko štivo, to opet govori više o populaciji koja ih podržava čitanjem nego o njima samima, ali reći da nema dobrih novinara i da su sramota je potpuno krivo. to što na površini plivaju uglavnom "govna" ne znači da ispod njih nema "bisera". isključi ekstreme i mainstream i ostati će ti pretežno kvalitetan sadržaj.

 

ista stvar i sa naučnicima, ima ih danas puno koji su više influenceri nego naučnici, ima ih puno koji uopće nisu naučnici, a predstavljaju se kao da jesu (vidi youtube likove), a ima ih kojima trebamo biti jako zahvalni na svim doprinosima i svemu što nam je olakšalo, produžilo i učinilo život kvalitetnijim. ja sam im na tome zahvalan. znanost je takva da se konstantno razvija i mijenja ovisno o trenutnom znanju, tko to ne shvaća taj ne zna što je znanost.

 

i na kraju alternativa, volim je, ali u normalnim mjerama. reći da je automatski sve alternativno OK i ispravno, a sve primarno LOŠE je pogrešno. dapače, rekao bih da je danas toliko smeća i loših savjeta u svijetu alternative da je omjer kod primarne medicine daleko povoljniji i sigurniji. pogledaj samo razne alternativne savjete, jedan napiše pizdariju koja je čak i opasna za zdravlje i sutra imaš na tisuće alternativnih portala koji su to isto samo prekopirali bez ikakve provjere. mnogi moji alternativni frendovi su se od kad je alternativa postala mainstream itekako opekli sa primjenom nekih od popularnih savjeta. zato oprez. alternativa ima dobrih savjeta i medicinskih primjena, ali ima i daleko više opasnih.

9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
meme3 kaže...
tomato092 kaže...

Jedan od financijera GONG-a je Soroš, pametnom dosta.

 "Pametnom dosta" je univerzalni indikator za najgluplje izjave na internetu.

 dobar tekst, barem meni https://www.index.hr/vijesti/clanak/george-soros-strastveni-rusitelj-komunizma-kojeg-sad-mrze-protivnici-komunizma/2205407.aspx

 

a i prigodan uz ovu našu raspravu, dobro sam se nasmijao na ovaj dio:

"sve organizacije i inicijative koje su "kulturno-marksističke" na Zapadu financira Soros, a Istok mu ne dozvoljava da potkopa njihove nacionalne i tradicionalne vrijednost. PaMeTNOmE dOstA!"

 

 

tekst star tri godine, očito se nismo puno pomaknuli.

 

i ovaj je zanimljiv, slagali se ili ne korisno je čuti njegovo mišljenje https://www.poslovni.hr/poduzetnik/u-najgoroj-smo-krizi-u-mom-zivotu-ali-to-je-i-revolucionarni-trenutak-4245555

 

“Postoji stvarna, originalna međunarodna zavjera protiv mene, Dakle, kad preispitujem iste probleme za Otvoreno društvo širom svijeta, kao što su diskriminacija, rasno isključivanje, totalitarni režimi, ne stvaram urotu. Otvoreno iznosim misiju svog života. A moji neprijatelji uče jedni od drugih. I napadaju zajedno koristeći slične tehnike”.

 

o cancel kulturi:

"Neki to zovu kulturom poništavanja. Mislim da je to privremeni fenomen. Mislim da je i pretjeran. Isto tako, politička korektnost na sveučilištima je pretjerana. Kao zagovaratelj otvorenog društva, političku korektnost smatram nekorektnom. Nikad ne smijemo zaboraviti da je pluralizam mišljenja nužan za otvorena društva."

 

Donirao je koliko vidim do sada 32 mlrd. dolara. kakva greška. amater. da je kupio 66 oldtimera, 66 nevera i barem po jednu villu u svakom bitnom gradu malo tko bi ga spominjao.

 

nego koje su to nakaradne institucije, udruge, koje je financirao. zanima me.

15 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

Neki portali su namlatili lovu za vrijeme pandemije na račun Pfizer propagandne mašinerije

 

A neki će tek namlatit lovu na račun kako kako propagandne mašinerije u vezi klimatskih promjena tako i na račun Rimčevog "mega uspijeha"

 

Šta im je zajedničko?

 

To što su se odrekli novinarstva i postali poslušni novinari koji će pisati kako im se kaže tj plati

 

P.S.

 

"Polarizirajuće objave" - to je ono kad netko napiše suprotno onome što ti CK naredi i što te navodi na (zabranjeno) razmišljanje?

 
9 5 hvala 2
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
ivanv000 kaže...

Neki portali su namlatili lovu za vrijeme pandemije na račun Pfizer propagandne mašinerije

 

A neki će tek namlatit lovu na račun kako kako propagandne mašinerije u vezi klimatskih promjena tako i na račun Rimčevog "mega uspijeha"

 

Šta im je zajedničko?

 

To što su se odrekli novinarstva i postali poslušni novinari koji će pisati kako im se kaže tj plati

 

P.S.

 

"Polarizirajuće objave" - to je ono kad netko napiše suprotno onome što ti CK naredi i što te navodi na (zabranjeno) razmišljanje?

 isto tako neki ljudi misle da su jako pametni, a u biti su samo glupi. j.biga. kažu da glupost ne boli pa možda i nije loše biti glup u današnjem svijetu. kakva dilema. 

15 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
millennial kaže...

 isto tako neki ljudi misle da su jako pametni, a u biti su samo glupi. j.biga. kažu da glupost ne boli pa možda i nije loše biti glup u današnjem svijetu. kakva dilema. 

 ima nešto. što sam bedastiji, bolje mi je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

To je sitna boranija prema pravim širiteljima laži/dezinformacija. Glavni lažljivci uvijek sjede na vrhu lanca moći/novca.

 

Ovo je ekipa iz Rvacke, a svaka država/kompanija koja drži do sebi ima ovakve poslušne dezinformatore pri ruci i platnom spisku.

 

Npr. ekipa iz tima 'THE STRUKA':

https://infodemija.org/

 

ili ekipa iz tima 'DNOVINARSKI':

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-su-imena-urednika-medija-koje-je-plenkovic-zvao-na-tajni-sastanak/2190844.aspx

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

GONG je prerastao svoju svrhu, trebali su se rasformirati prije barem 15 godina. Doktor mi preporučuje izbjegavati ih.

Ja rekoh
Moj PC  
6 2 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
Feudalac kaže...

GONG je prerastao svoju svrhu, trebali su se rasformirati prije barem 15 godina. Doktor mi preporučuje izbjegavati ih.

 moj dotur naginje alternativi pa kaže da gongovi proizvode niske frekvencije koje pomažu kod raznih problema, od duboke meditacije do rješavanja raznih trauma. može pomoći i kod detoksa ako pogodiš pravu frekvenciju, da vidiš kako te protjera. ommmm 

8 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
Đaba alternativnim portalima, štogod to uopće značilo, kad smo blagoslovljeni nepristranim i stručnim Faktografom da bdije nad onime što smijemo i što ne bi trebali čitati.
Demokracija, imaš pravo na mišljenje dok se god slaže s njihovim stavom.
 
10 2 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
bruno1026 kaže...
Đaba alternativnim portalima, štogod to uopće značilo, kad smo blagoslovljeni nepristranim i stručnim Faktografom da bdije nad onime što smijemo i što ne bi trebali čitati.
Demokracija, imaš pravo na mišljenje dok se god slaže s njihovim stavom.

 ti bi radije da recimo Plenki ili Zoki objave da je piti dva deca varikine dnevno dušu dalo za probavu, pa neka raja sama odluči?

8 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
Ako nekome treba faktograf da ne pije varikinu, onda je ta osoba, laički rečeno, maloumna i nebi smjela sama odlučivati o sebi. S druge strane, faktograf nije stručan ni crno pod noktom da ijednoj imalo inteligentnoj osobi predstavlja ikakav iole relevantan izvor informacija pogotovo o zdravlju, a i bilo kojim drugim pitanjima.
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
bruno1026 kaže...
Ako nekome treba faktograf da ne pije varikinu, onda je ta osoba, laički rečeno, maloumna i nebi smjela sama odlučivati o sebi. S druge strane, faktograf nije stručan ni crno pod noktom da ijednoj imalo inteligentnoj osobi predstavlja ikakav iole relevantan izvor informacija pogotovo o zdravlju, a i bilo kojim drugim pitanjima.

 što reče?

https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/wr/pdfs/mm6923e2-H.pdf

 

to s varikinom je bio ekstremni primjer, mogao je u pitanju biti bilo koji manje poznati element, proizvod. evo recimo imaš po alternativnim stranicama puno savjeta oko korištenja eteričnih ulja. malo gdje piše da mogu biti jako opasna, da se moraju obavezno miješati sa drugim neutralinim uljem. ljudi ta ulja špricaju u nos, mažu kožu, sve to može izazvati opekotine, iritacije, alergije, pa čak i rupe na koži. zna li average Joe da to ne smije? recimo da mu dr. Jojboli sa youtubea to savjetuje. ti bi to dozvolio? pa neka sam Joe procijeni je li to ok. po meni je to jako opasno razmišljanje.

 

i taj faktograf, koliko mi je poznato oni samo stavljaju oznake na tekstove, to je njihovo mišljenje, ako se pozivaš na demokraciju onda i oni imaju pravo na svoje mišljenje, a tebi unatoč tome nitko ne brani pročitati tekst. ukoliko ih smatraš nebitnima jednostavno ignoriraš njihovu ocjenu. ne vidim problem.

13 godina
offline
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
Nema vece propagande i lazi od indexa i jutarnjeg. To ih ne zanima. Sve dok se gong ne bavi istrazivanjem prave istine i korekcijom lazi, izvrgavanja cinjenica i cenzure na ovim mainstream portalima jednako je smece kao i oni. Tj. njihova uloga kao i gonga je cenzura, jednoumlje, preodgoj neistomisljenika. A to nije dobro. Put u pakao popločen je dobrim namjerama.
 
8 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" portal

o vidim sprema se teren za novi val sikaniranja puka na globalnoj razini - sto ste uzivali u slobodi, putovanjima isl. - uzivali ste!

valja opet zasukati rukave!

 

nego, pise li ista o medijima koje "pod(u/a)piru" dobronamjerni prijateljski siritelji demokracije velikim kalibrom - uklj. i plasiranjem ocajnih napisa nabedjenih polupismenih komesar(a/ki) s okusom "the poruke"? 

 

 

 
4 1 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Gong objavio koliko zarađuju "alternativni" po
another kaže...
Nema vece propagande i lazi od indexa i jutarnjeg. To ih ne zanima. Sve dok se gong ne bavi istrazivanjem prave istine i korekcijom lazi, izvrgavanja cinjenica i cenzure na ovim mainstream portalima jednako je smece kao i oni. Tj. njihova uloga kao i gonga je cenzura, jednoumlje, preodgoj neistomisljenika. A to nije dobro. Put u pakao popločen je dobrim namjerama.

 nisam nekakav fan ni indexa ni jutarnjeg, ali to su privatni portali pa kad se pozivaju svi na slobodu govora onda valjda imaju pravo pisati što žele. davanje opasnih medicinskih savjeta je nešto drugo.

mislim da imamo veliki broj novinskih portala sa različitih spektara i stajališta.

 

nisam siguran da pratim tvoj tijek misli...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice