A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

poruka: 56
|
čitano: 24.954
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i".
7 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

po Vašoj prijavi poteškoća s korištenjem homebox usluge, proveli smo provjeru SIM kartice i konfiguracije APN-a na uređaju, provjeru pokrivenosti signalom, statusa pojedinih servisa, provjeru suspenzija i zabrana, provjeru aktivnih paketa i opcija. Pritom nismo utvrdili nepravilnosti u radu naših sustava.

Na uređajima koji se spajaju mobilnom tehnologijom (Homebox, mobitel, USB stick, MiFI i sl.) brzine prijenosa podataka ovise o raspoloživim resursima mreže, mogu varirati i temeljene su na principu "best effort" - ostvarenja najbolje moguće brzine. Brzina ovisi i o udaljenosti od bazne stanice, broju aktivno spojenih korisnika i o lokaciji na kojoj se usluga koristi. Naši korisnici, kao i korisnici drugih pružatelja usluge pristupa Internetu, dijele mrežne resurse te brzina uvelike ovisi o opterećenosti segmenta mreže na koji je korisnik spojen i u kojem periodu je spojen.

Mobilna tehnologija nije u mogućnosti uvijek i na svakoj mikrolokaciji pružiti optimalnu pokrivenost i kvalitetu signala.

Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

 

mozete vi reklamirat sta ocete ko vam viruje kad vam je ovo prije službeni odgovor na upit vezan za problematican internet u sezoni (i dns i brzina).

a ova baza s "best effort" principom mi je zakon, mogu li vam po tom principu platit racun ovaj mjesec? dobit ce te isto onoliko eura koliko je meni megabita u sezoni.

 

 

Moj PC  
12 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Mene samo zanima da li će meni internet koji, po njihovim riječima, ''ide i do 200 megabita'' a meni je 40 maksimalno i to u 2 ujutro kad svi spavaju, ubrzati za barem 2%

...ili će se samo dizati cijene zbog inflacije.

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Zašto za ovaj članak ne piše da je plaćen?

 
31 0 hvala 1
13 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Opet imaju neke nove tarife na bonove sa puno većom cijenom.

Npr. sadašnju Sheralica od 10,49 eura zamjenjuje Fer za 12,90 sa samo 1GB više prometa

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

sve što želim je imati brzi flat mobilni internet od barem 100/100 kojeg mogu prenositi na bilo koje mjesto. Valjda ću se još načekati za ovo...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Imam njihov 1000/500 opićki internet, ZG, obiteljska kuća, kutija na banderi kabel do kuće.
I to radi OK. I UL i DL su na max.

No mobilni internet i signal su koma. Puno sporiji od Tcoma, često sam ljudima nedostupan, nemam poruku o propuštenom pozivu,
često puca poziv, kad ne netko zove ljudima zvoni no meni ne iako tada ne koristim, itd.
Provjereno s par kartica s par Samsung mobitela.
No možda je to i dobra stvar da mi ne zvrnda telefon :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Mene zanima kakvi su to "pojačni" paketi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
idelac kaže...
Mene zanima kakvi su to "pojačni" paketi.

 Jedino što oni znaju pojačati su cijene

5 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Počinju naplaćivati tv reciver 4€ mjesečno. 

Izbacili hbo i cinemax iz filmskog paketa. 

Hbo paket naplaćuju 8€.!?! Hbo max je inače 6,99€ mjesečno.

Postojećim korisnicima ne povećavaju brzinu.

Povećali cijene svega. 

 

To sve ne piše u ovom PR članku. 

 
33 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Zašto te to čudi? Pogledaj tko je autor članka...
15 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Ukratko, ako podnesete zhatjev za 2Gbps optikom očekujte povratni poziv da vam još možda nije dostupna ista. Govorim kao netko tko je ondah dan nakon što je na webu objavljeno zvao SZK, zatražio aktivaciju, pristao na razliku od par Eur na sadašnje 1Gbps paket da bi fino drugi dan javili, još nije moguće na vašoj lokaciji, bude uskoro i kad bude javimo se povratno.

 

A za sve ostalo, cijene su malo skuplje, barem je meni i mojima u Mozaiku cijene neprimjetno veće nakon ovog povećanja.

https://idzan.eu
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

U Splitu imam kabel i tu je internet odličan... na žicu je oko 190/15, wifi slično tome. Tu sam zadovoljan s A1. Ali na Čiovu imam tek paricu koja daje solidnih 45/15 i to je, po njima, tehnološki maksimum. Nažalost, parica i njezina ograničenja će i dalje ostati jer nemaju interesa tj. ekonomskog opravdanja, kako su mi rekli, dovesti kabel, a da ne spominjem optiku. Isto to govore i preostali operateri, a čudno je da ih ne zanima otok koji je prenapučen ljeti i koji odavna više nije pustinja ostatak godine.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Master Mariner kaže...

U Splitu imam kabel i tu je internet odličan... na žicu je oko 190/15, wifi slično tome. Tu sam zadovoljan s A1. Ali na Čiovu imam tek paricu koja daje solidnih 45/15 i to je, po njima, tehnološki maksimum. Nažalost, parica i njezina ograničenja će i dalje ostati jer nemaju interesa tj. ekonomskog opravdanja, kako su mi rekli, dovesti kabel, a da ne spominjem optiku. Isto to govore i preostali operateri, a čudno je da ih ne zanima otok koji je prenapučen ljeti i koji odavna više nije pustinja ostatak godine.

 

Jedan dio adresa na Čiovu će dobiti optiku, do kraja godine ako se ne varam. Posalji na PP, pogledat cemo..

14 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Master Mariner kaže...

U Splitu imam kabel i tu je internet odličan... na žicu je oko 190/15, wifi slično tome. Tu sam zadovoljan s A1. Ali na Čiovu imam tek paricu koja daje solidnih 45/15 i to je, po njima, tehnološki maksimum. Nažalost, parica i njezina ograničenja će i dalje ostati jer nemaju interesa tj. ekonomskog opravdanja, kako su mi rekli, dovesti kabel, a da ne spominjem optiku. Isto to govore i preostali operateri, a čudno je da ih ne zanima otok koji je prenapučen ljeti i koji odavna više nije pustinja ostatak godine.

Ma je brzina im je super al dzabe brzina kad meni interneta nema svako drugi dan po uru vrimena ili dok ih ne nazoves, to im je valjda timeframe za popravit. Zaboravili dodat statistiku da 100% korisnika zeli stabilan net

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 20:21 (stirko55).
13 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Jednom prevaranti, uvijek prevaranti...

 
6 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
areal kaže...

Počinju naplaćivati tv reciver 4€ mjesečno. 

 

 Koliko sam ja shvatio, opcija "Najam glavnog TV prijamnika" od 4€ je obavezna samo ako želiš HBO Premium, Cinemax i Videoteku.

9 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
midzan21 kaže...

Ukratko, ako podnesete zhatjev za 2Gbps optikom očekujte povratni poziv da vam još možda nije dostupna ista. Govorim kao netko tko je ondah dan nakon što je na webu objavljeno zvao SZK, zatražio aktivaciju, pristao na razliku od par Eur na sadašnje 1Gbps paket da bi fino drugi dan javili, još nije moguće na vašoj lokaciji, bude uskoro i kad bude javimo se povratno.

 

A za sve ostalo, cijene su malo skuplje, barem je meni i mojima u Mozaiku cijene neprimjetno veće nakon ovog povećanja.

 

Što radiš (ako nije tajna) da imaš želju za povećanjem s gigabitne veze na 2Gbps? Ne flejmam, iskreno me zanima.

16 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Toliko laži i muljanja nisam još vidio, a sve by A1. Usluga ja blagorečeno katastrofa. Kad imaš kvar nitko nigdje se ne javlja.

Onaj Whats kanal je čista glupost nema koristi nikakve, služi samo za informiranje... jer kao ne znamo koristiti Google .

 

Godinu dana mi puca veza svaki dan i NITKO ništa nije napravio do dan danas.

 

Kad imate problem s A1 prijavite ih HAKOM-u, nema druge jer neće naučiti nikada. Tek tada se ti direktorčići krenu meškoljiti po stolici i tek tada zapravo nešto rade. Do tad samo uzimaju vašu lovu a fućka im se za kvalitetu usluge.

 

To nije firma to je smijurija.

 
6 1 hvala 0
4 godine
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Prva stvar koja je korisnicima bitna i najvažnija je funkcionalnost i dostupnost usluge.... uzalud hvale tipa imamo ovo, imamo ono ( brzina i te fore ) ako se često događa da je usluga nedostupna te da kad se i desi problem da se ne može dobiti nekoga tko će to otkloniti u momentu odmah....

Meni osobno više vrijedi moja parica 80/40 s kojom zadnje dvije godine nemam ama baš nikakvih problema, ne puca linija, Wi fi je super u cijelom stanu nego kolegi s posla koji ima optiku ( neću reći čiju ) i koji svaki tjedan ima dana kad internet, a onda i sve ostalo nije dostupno....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Ma neće HAKOM njima ništa. Meni dovode optiku već 2 godine, vječno rješavaju neka projektna pitanja, pa nemaju radnika, pa obećavaju kroz narednih 30 dana izvršiti priključak na optičku mrežu, a ovi iz HAKOM-a samo sliježu ramenom i prenose njihove rendom odgovore i svako malo pitaju jesam li zadovoljan radom HAKOM-a.

A inače izgradnju optičke mreže financira dijelom grad, a dijelom EU za širokopojasni pristup internetu. I u ovoj situaciji kada i sami zapravo ne financiraju radove - opet ne rade. Očito neka mužnja para u pitanju, pravo na hrvatski način. Sprdačina.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Ulica Ulice kaže...

Prva stvar koja je korisnicima bitna i najvažnija je funkcionalnost i dostupnost usluge.... uzalud hvale tipa imamo ovo, imamo ono ( brzina i te fore ) ako se često događa da je usluga nedostupna te da kad se i desi problem da se ne može dobiti nekoga tko će to otkloniti u momentu odmah....

Meni osobno više vrijedi moja parica 80/40 s kojom zadnje dvije godine nemam ama baš nikakvih problema, ne puca linija, Wi fi je super u cijelom stanu nego kolegi s posla koji ima optiku ( neću reći čiju ) i koji svaki tjedan ima dana kad internet, a onda i sve ostalo nije dostupno....

100/50 sam ja imao kod njih dok sam u Hrv. zivio, posto smo ja i buraz u prosjeku po 18 sati na pc-evima bili, nikad nismo imali problema s pucanjem na VIP/A1, cak je i ping bio uredu u igrama, oko 40 ali to mi je tad bilo normalno(sad imam 5-7 ) s obzirom da je na tcom frend 2 kuce dalje imo 60...Od negativnih iskustava bi naveo jedino njihovu ne brigu o kupcu, jer desilo se vise puta u par godina, da je racun placen kao i uvjek isti tren na datum dolaska na adresu, dok oni meni iskljuce net, i govore da nisam platio zadnjih par rata, tek nakon osobnog dolaska u poslovnicu sa papirnatim izvodom, tek onda vide da je "proknjizeno"..To je jedina stvar koja me je zivcirala ostalo je bilo OK...Satelitski Tv sam imo s tim ugovorom, ali to bi staru majku moro pitat kako i sta je bilo, posto u to doba nisam TV gledo svega 11 minuta sve ukupno.

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
13 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
zuper kaže...

Opet imaju neke nove tarife na bonove sa puno većom cijenom.

Npr. sadašnju Sheralica od 10,49 eura zamjenjuje Fer za 12,90 sa samo 1GB više prometa

Poanta tih promijena tarifa ih jest poskupljenje jer da su samo dizali  cijenu, opravdanja ne bi bilo. Štoviše, već su dizali cijene par puta ove godine, a zadnje je bilo zbog inflacije. Sada cijenu zbog inflacije ne smiju više dizati, pa im ne preostaje ništa drugo nego mrvicu povećati tarifu (čisto malo, ne previše; čak me čudi da je nisu povećali za 500 MB). Jer realno gledani, njih tih 1 GB ne dođe niti cent, ali ako taj broj manji od centa pomnožiš s brojem korisnika kojeg imaju vidiš i sam da bi doslovno bankrotirali, firma propala.

 

Zato ja preporučujem A1, da svaki mjesec malo, ali čisto malo podignu tarifu. Pazite ovo sad; svaki mjesec 1 MB u tarifu, za 1€ više. Još bi uveo da si čovjek sam može odredit koliko mu MB treba, a za veću količinu možete i dati popust, recimo, 1000 MB za 999€.

gorguc kaže...
midzan21 kaže...

Ukratko, ako podnesete zhatjev za 2Gbps optikom očekujte povratni poziv da vam još možda nije dostupna ista. Govorim kao netko tko je ondah dan nakon što je na webu objavljeno zvao SZK, zatražio aktivaciju, pristao na razliku od par Eur na sadašnje 1Gbps paket da bi fino drugi dan javili, još nije moguće na vašoj lokaciji, bude uskoro i kad bude javimo se povratno.

 

A za sve ostalo, cijene su malo skuplje, barem je meni i mojima u Mozaiku cijene neprimjetno veće nakon ovog povećanja.

 

Što radiš (ako nije tajna) da imaš želju za povećanjem s gigabitne veze na 2Gbps? Ne flejmam, iskreno me zanima.

Možda čovjek preuzima internet?

15 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

SVE!

xy
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

vip je prvih godinu-dvije (tzv. penetracija tržišta) bio ok. sve nakon toga je žešće sranje (s korisničkog motrišta; s korporativnog su sami sebi, vjerojatno, bajka). no nisu ni ostali bolji, tako da ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 11:40 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa

Super mi je to kad se jednostrano mjenja ugovor (izbacuje se HBO), a druga strana ne može ništa. I mafija kad je dogovorila reket se držala tog dogovora.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
Ajar kaže...

vip je prvih godinu-dvije (tzv. penetracija tržišta) bio ok.

Klub prvih korisnika KPK i "trajno povoljna tarifa". Ne znam je li ti itko ikada dobio.

16 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

Zagreb, Rudeš, prije godinu dana povukli optiku po banderama u ulici, nakon 3-4 mjeseca u zgradi (nije velika 8 stanova) sproveli kanalice po hodniku do svih stanova. 
I od onda stoji... 10ak metara od bandere do zgrade je nepremostivo. Bilo ispod ceste, bilo zrakom, i tako mi čekamo, čekamo, čekamo... No na banderi je sigurno barem gigabitno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa za i

@Cybril
@areal
@bruno11


Ajd, ajd,...frendači, ostavite se Dragana Petrica. On je svjetska novinarska faca.

Svjetski putnik. Pokretač mnogih dobrih stvari. Legenda. Bugovac.

 

Kaj mislite da njemu treba u životu, ovo kaj vi ovdje indicirate??

To je izvještaj sa lica mjesta, tj. događaja. Zato je članak u ovoj formi.

dzg
Moj PC  
0 15 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
makopos kaže...

Toliko laži i muljanja nisam još vidio, a sve by A1. Usluga ja blagorečeno katastrofa. Kad imaš kvar nitko nigdje se ne javlja.

Onaj Whats kanal je čista glupost nema koristi nikakve, služi samo za informiranje... jer kao ne znamo koristiti Google .

 

Godinu dana mi puca veza svaki dan i NITKO ništa nije napravio do dan danas.

 

Kad imate problem s A1 prijavite ih HAKOM-u, nema druge jer neće naučiti nikada. Tek tada se ti direktorčići krenu meškoljiti po stolici i tek tada zapravo nešto rade. Do tad samo uzimaju vašu lovu a fućka im se za kvalitetu usluge.

 

To nije firma to je smijurija.

 Imao bih i ja pritužbi, ali ne mogu se potužit za slučaj kvara. Koristim njihove usluge na četiri lokacije, jedan Trio i tri Dua i do sada sam zadovoljan kako bi mi riješili probleme. Nikad nisam čekao duže od par dana.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: A1 Hrvatska počinje s ponudom pojačnih paketa
PzKpfw kaže...

@Cybril
@areal
@bruno11


Ajd, ajd,...frendači, ostavite se Dragana Petrica. On je svjetska novinarska faca.

Svjetski putnik. Pokretač mnogih dobrih stvari. Legenda. Bugovac.

 

Kaj mislite da njemu treba u životu, ovo kaj vi ovdje indicirate??

To je izvještaj sa lica mjesta, tj. događaja. Zato je članak u ovoj formi.

 Članak ne smije biti prepisani PR. A običaj je novinarima dati unaprijed materijal koji će prepisati kako ne bi napisali nešto pogrešno. Tako da članak mora imati što više detalja, pa i neku dodatnu informaciju koja se potom pojavi na forumu (baš je Miro Rosandić nešto napisao o prebacivanju na optiku pred koji mjesec) ili se ne pojavi nikada, pa ljudi po forumima jedni drugima prepričavaju svoje nevolje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice