Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

poruka: 12
|
čitano: 4.663
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća".
16 godina
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

Fantasticno. Instalirat cu odmah cim se pojavi.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

Elone Musku spasitelju 

 
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

Jel izmislio i video pozive sad?

 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

Fućkaš eks, mi imamo jednu takvu vrhunsku odavno - Keks.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

.

 
2 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

valjda pomalo dolazim u godine kada će mi biti potreban tutorial da me netko poduči čemu što služi, kako koristiti te ono najbitnije, koje bi mi točno probleme u životu to moglo riješiti...

 

jer ja ovo sad ku*ca ne kužim...

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 22:38 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu p
Recimo za nas koji ne možemo kupiti Teslu... dobiješ djabe....ali je zaključana i onda kupuješ kilometre i ostalo
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu plaća

 

Od pocetka je jasno da je to put kuda stvar evoluira s obzirom na Elonovu povijest u PayPalu.

Ako ce okrenuti stvar naopako, izmijeniti bankarsko trziste, uvesti globalnu bankasku platformu koja ce na kraju na osnovu kreditnog score-a ponuditi i jeftinije uvjete placanja/kredite, uvesti svoju digitalnu valutu, nakon toga napasti FB/Insta/Whatsapp obavjestajnu hidru, onda samo pozdravljam inicijativu. Jer takav scenarij samo donosi benefit nama, obicnim korisnicima.

A X, s 400 mil korisnika, dijeli samo mali korak od funkcionalnosti FB-a, pandan Whatsapp-u se lako slozi, i X globalna superbanka je nesto sto bi pobrkalo racune mnogima.

 

Kako je rekao direktor CIA-e za Prigozina "If I were Prigozhin, I wouldn’t fire my food taster". Dupe uza zid, jer ako je to put kojim krece, trebat ce mu "obezbedjenje" na nivou dragog Vodje. Slika very related

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu p

ww3 ce zapoceti na dan kad banke budu shvatile da su nepotrebne, a to je sve blize, cini se...

9 godina
offline
Re: Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu p
aha, i tko će ljudima i firmama davati kredite i brinuti o njihovim novcima, neki napušeni ekscentrični lik... prekrasno, već vidim svijetlu budućnost lol

što se tiče tvitera, nikad otvorio acc nit ću ga ikad otvorit.
20 mjeseci
offline
Re: Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu p
Sve isto može Meta kopirati kao što svi to rade. Ostalo ništa nije posebno osim što tvrdi da će se moći pričati šta hoćeš i da će biti privatnost, a onda za privatne poruke kažu da X može pristupiti. Za "tvitanje" ipak ne možeš reći šta hoćeš i ima opet nekakav ghostban. On može jedino da zaradi na kriptu.
14 godina
offline
Re: Novi X-ov korak prema superaplikaciji: stižu p
Jesam li ja to dobro razumio? Ne mozes blokirati nekog ko te bez veze spama?!? Nemam tweeter, a ovo 💩 jos manje. Nek si ga trumpson kkristi skuoa s debsonom sa buffalo 🦌
Brkoni
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice