Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

poruka: 9
|
čitano: 3.197
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i".
15 godina
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

jeba-- vas više umjetna inteligencija

Intel 80286
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

Pošto je prave inteligencije sve manje ljudima treba nadomjestak pa će nositi pamet u ruksaku. Treba im netko reći da ne hodaju po pruzi, ne guraju ruku u kipuću vodu i slične stvari...

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetn
Ovo kao da su zajedno smislili autori filmova Idiocracy i WallE. Još samo fali da Fanta teće vodovodom dok ko retardirani prasci ležimo izvaljeni na ležaljkama dok AI obavlja sve drugo.
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

MUST GET DAAAATAAAA!!!!!! om nom nom nom.... jebiga, buttplug koji to nije koji to je - za slučaj ako je mob u džepu pa da nam mogu pružiti što bolje iskustvo...

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

Jedini problem koji imam sa ovim patentom je što MS ovde apsolutno ništa nije izumeo, a prijava pokriva previše toga. Wearable tech nije nov pojam, a "AI funkcionalnost" koju opisuju godinama poseduju razni digitalni asistenti. Nemaju ni nov koncept, ni implementaciju, a ako bi im patent bio odobren, mogli bi da reketiraju bilo koga ko se zapravo u budućnosti bude bavio wearable uređajima u bilo kom obliku. Nadam se da će patent biti odbačen.

 

EDIT: Pametni sat je wearable koliko i ranac. Siri radi na Apple watchevima i bez iPhonea (naravno, potrebna je data konekcija). Verovatno nisu jedini.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 10:18 (Ivan(4)).
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
online
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

Jabuke, krompira! Dereš se u krivu stranu, tamo je groblje, usmjeri glasne žice prema kućama, kaže mu pametna vreća za krumpir, nakon što je procesirala smjer u kojem prodavač viče, sagledala okolinu te analizirala mrtvačku lokaciju na kojoj se prodavač nalazi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 12:45 (notloB).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

A šta ako ispod plakata za koncert stoji neki stari grafit, recimo "Sanaderu, puši kur...", a ti mu kažeš "dodaj to u moj kalendar"?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetn
Ovo bi moglo biti zanimljivo HGSS-u, policiji i sličnima. Sad se informirajte koliko ljudi na svijetu ima da rade takve poslove. Dok se vi ismijavate Microsoftu, oni već imaju multimilijunske planove s ovim.
 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Neobičan patent iz Microsofta: ruksak s umjetnom i

Bože gluposti.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice