Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

poruka: 7
|
čitano: 5.863
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s ".
16 godina
offline
Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

Za tu cijenu su mogli staviti i nadolazeći Meteor lake cpu. Dosta ružan laptop, ovako iz priloženih slika

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

Hm.. ne piše da je PROMOTIVNI ČLANAK? , koliko vam je Lenovo platio za ovu nebulozu.
Blatantni marketinški SCAM na koji je čuveni BUG pao kada su namirisali €.
To je vaporchamber tehnologija nikakvo integrirano vodeno hlađenje koja postoji već godinama mislim da je to Asetek doktorirao.
Isto tako to nije prvi laptop sa vaporchamber tehnologijom ima to i Asus odavno...
Veliki minus za bugovce koji ne provjeravaju svoje klikbejterske članke nego samo lupaju content.
Sadržaj contenta nije bitan , samo da je content. 😐

Inside Asetek Labs - Liquid Cooling an Overclocked Alienware Laptop - 2011,

Kao da sam pročitao članak sa 24sata a ne sa top tech site u RH.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

Još nisam vidio gamerski laptop koji ne vrišti pod opterećenjem i koji nije vruć kao lim za sunčanog dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijet
mossFET kaže...

Hm.. ne piše da je PROMOTIVNI ČLANAK? , koliko vam je Lenovo platio za ovu nebulozu.
Blatantni marketinški SCAM na koji je čuveni BUG pao kada su namirisali €.
To je vaporchamber tehnologija nikakvo integrirano vodeno hlađenje koja postoji već godinama mislim da je to Asetek doktorirao.
Isto tako to nije prvi laptop sa vaporchamber tehnologijom ima to i Asus odavno...
Veliki minus za bugovce koji ne provjeravaju svoje klikbejterske članke nego samo lupaju content.
Sadržaj contenta nije bitan , samo da je content. 😐

Inside Asetek Labs - Liquid Cooling an Overclocked Alienware Laptop - 2011,

Kao da sam pročitao članak sa 24sata a ne sa top tech site u RH.

 

BUG je uvijek bio u skladu sa trendovima


danasnji trend je da, novinarstvo ne postoji, svakako ne istrazivacko, cinjenicno, nego samo "google translate" , "AI" clickbait vijesto od 5 sekundi teksta novinarstvo

 

pogledaj front page BUG online, na sto lici. nema testova, recenzija, nema IT kolumni, nema usporedbi, nema nicega po cemu je BUG bio poseban, strucan, go to place za sve vezano za racunala i pratecu tehnologiju, danas dominiraju vijesti i vjestice, iz "zutila" automobila i slicnih gluposti

 

nije to samo BUG, to su svi oblici izdavavstva, mrtav medij, sto pokazuje i zadnja anketa korisnika BUG-a, sve od odreda ljudi 40+ godina

 

mladarija je odavno u nekim drugim vodama i dobivaju info na puno bolji, kvalitetniji i pristupacniji nacin

 

BUG Online YT kanal ima 7K pretplatnika, prakticki #1 medij, i dusu dalo za BUG, ali eto zjapi prazan i neiskoristen godinama, samo se upload ona komedija od Tech radara, koji ima vecu gledanost na YT kanalu, nego na maticnoj televiziji, svih 800 pregleda 

13 godina
offline
Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

"Prvi gaming laptop na svijetu s integriranim vodenim hlađenjem" i jedno 567. s prekrasnim 16:10 ekranom za koje mi nije jasno kako su se vratili na laptop scenu bez adekvatnog povratka na desktop monitore.

Pa zar ne bi bilo savrseno imati npr. 28 incni, 2K, 16:10 IPS monitor s barem 120Hz ili 32 inchni 4K, 16:10 IPS...

Sve se nadam da ce netko nesto takvo prdstavit, ali i dalje ostaje samo na nadanjima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijetu s

najprviji? ikada igdje? u svemirima? otkad je mjerenja? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lenovo Legion 9i, prvi gaming laptop na svijet
Ajar kaže...

najprviji? ikada igdje? u svemirima? otkad je mjerenja? 

U današnje vrijeme, kako je postalo popularno, možda je naglasak na prvi gej-merski.. pošto prvi s vodenim svakako nije 

It is always darkest just before the dawn.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice