Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

poruka: 29
|
čitano: 10.085
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ".
9 mjeseci
protjeran
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Tko bi očekivao od njih da će pod utjecajem zelenih retarada pogasiti nuklearke. Idiotski potez.

Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Prvo se valjda treba obezbedi novi izvor energije pa se tek onda gasi stari.

 

Mislim da će buduće generacije imati EU kao primer za proučavanje kako nastaje idiokratija.

 

Dokazano korumpirani političari, ali narod ima pamćenje amebe i samozadovoljava se dok gleda slike Putina sa brčićima Hitlera.

 

Inflacija počela debelo pre ruske invazije na Ukrajinu, ali u roku par dana svi to zaboravili.

 

Uveli su sankcije Rusiji, koja u stvari osim nafte i gasa ništa drugo nije ni izvozila u EU.

Čak i tu naftu i gas i dalje kupuju od Rusije, samo preko posrednika po debelo većim cenama.

 

Imam jak osećaj da su se u stvari Ameri i Ruje udružili u nameri da profitiraju od idiokratije dok se još može, pa će je posle lepo podeliti onako bratski.

 
15 8 hvala 4
15 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Ovo je samo dokaz idiotluka preko svake razumne granice.

 

Prvo cemo ubiti sve sto nam pomaze da lakse zivimo, a onda cemo krenuti razmisljati kako uopce povratiti status koji smo imali.

 

I onda se cude cude sto AfD raste.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
20 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
Ma zamisli ti to....kako to da "zelenima" ne smeta što je vojni proračun Njemačke u 2021 godini bio 53 MILIJARDE EURA...a sad daju milijardu u PET godina...u tih 5 godina vojska dobije 250 MILIJARDI EURA

Mentalno smo mi još duboko u pećini...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
cober kaže...

Prvo se valjda treba obezbedi novi izvor energije pa se tek onda gasi stari.

 

Mislim da će buduće generacije imati EU kao primer za proučavanje kako nastaje idiokratija.

 

Dokazano korumpirani političari, ali narod ima pamćenje amebe i samozadovoljava se dok gleda slike Putina sa brčićima Hitlera.

 

Inflacija počela debelo pre ruske invazije na Ukrajinu, ali u roku par dana svi to zaboravili.

 

Uveli su sankcije Rusiji, koja u stvari osim nafte i gasa ništa drugo nije ni izvozila u EU.

Čak i tu naftu i gas i dalje kupuju od Rusije, samo preko posrednika po debelo većim cenama.

 

Imam jak osećaj da su se u stvari Ameri i Ruje udružili u nameri da profitiraju od idiokratije dok se još može, pa će je posle lepo podeliti onako bratski.

 Ajde ti lijepo prvo pometi ispred svog praga pa onda tu nama dođi soliti pamet.

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
8 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
cober kaže...

Prvo se valjda treba obezbedi novi izvor energije pa se tek onda gasi stari.

 

Mislim da će buduće generacije imati EU kao primer za proučavanje kako nastaje idiokratija.

 

Dokazano korumpirani političari, ali narod ima pamćenje amebe i samozadovoljava se dok gleda slike Putina sa brčićima Hitlera.

 

Inflacija počela debelo pre ruske invazije na Ukrajinu, ali u roku par dana svi to zaboravili.

 

Uveli su sankcije Rusiji, koja u stvari osim nafte i gasa ništa drugo nije ni izvozila u EU.

Čak i tu naftu i gas i dalje kupuju od Rusije, samo preko posrednika po debelo većim cenama.

 

Imam jak osećaj da su se u stvari Ameri i Ruje udružili u nameri da profitiraju od idiokratije dok se još može, pa će je posle lepo podeliti onako bratski.

 A reci to imbecilu Putleru. Fino su zarađivali na izvozu nafte i plina u Eu, ali debilko pati na to da ostane u pamćenju kao neki veliki vođa pa pokrenuo "trodnevnu specijalnu operaciju" koja traje več godinu i pol. Naučit će lekciju istu kao i Srbija da ne dolaziš u nečije dvorište radit sranja  i molit će EU da i dalje posluje sa Rusijom.

Prosječno glup i umjereno lud
15 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
HCMAA kaže...
Ma zamisli ti to....kako to da "zelenima" ne smeta što je vojni proračun Njemačke u 2021 godini bio 53 MILIJARDE EURA...a sad daju milijardu u PET godina...u tih 5 godina vojska dobije 250 MILIJARDI EURA

Mentalno smo mi još duboko u pećini...

 Hmm tvoj post zvuci kao matematicka zagonetka, priznaj da ni sam ne znaš što si napisao :D

15 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
popo kaže...
cober kaže...

Prvo se valjda treba obezbedi novi izvor energije pa se tek onda gasi stari.

 

Mislim da će buduće generacije imati EU kao primer za proučavanje kako nastaje idiokratija.

 

Dokazano korumpirani političari, ali narod ima pamćenje amebe i samozadovoljava se dok gleda slike Putina sa brčićima Hitlera.

 

Inflacija počela debelo pre ruske invazije na Ukrajinu, ali u roku par dana svi to zaboravili.

 

Uveli su sankcije Rusiji, koja u stvari osim nafte i gasa ništa drugo nije ni izvozila u EU.

Čak i tu naftu i gas i dalje kupuju od Rusije, samo preko posrednika po debelo većim cenama.

 

Imam jak osećaj da su se u stvari Ameri i Ruje udružili u nameri da profitiraju od idiokratije dok se još može, pa će je posle lepo podeliti onako bratski.

 Ajde ti lijepo prvo pometi ispred svog praga pa onda tu nama dođi soliti pamet.

 Oprosti, nisam razumio pa ako mozes pojasniti.

 

S cim se nisi tocno slozio u njegovom upisu?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
13 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
@cober

Ameri i Rusi se udruzili da razvale EU, tako sto ce Rusi utamanit desetine tisuca Ukrajinaca (a i svojih)? Nadam se da si placen za ovo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2023 21:42 (exec).
16 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr

Ne tvrdim da jesu, nego da imam osećaj da je tako, jer mi ovo što se propoveda preko medija nikako nema logike, ni sa jedne ni sa druge strane.

 

Samo pogledaj izveštaje koliko uranijuma su Amerikanci uvezli u poslednje vreme iz Rusije. Ima li logike da Rusi izvoze uranijum onome ko im preti egzistencijom?

 

A i Rusi su dokazali kroz istoriju da ih uopšte ne brine previše koliko će im stradati narod. Što ih više strada, to više vole svoju vlast.

 

I jednima i drugima odgovara da imaju jakog spoljnog neprijatelja da narod bude slep i ne vidi šta se radi, tako i ovi naši lokalci isto.

 

Evo ti dokaz u komentaru iznad od @DuxCro i @popo, uopšte nisu ni pokušali oboriti napisano, nego iz komentara vidiš da im je krv skočila u glavu momentalno.

 

I Amerikanci i Rusi trljaju ruke i zarađuju kao nikada do sada. Ovo u Ukrajini im dođe kao reklamni poligon za prodaju oružja.

 

Putin pre 3-4 sedmice javno nudi oružje na prodaju i reklamira šta sve imaju za ponuditi, ali to ni jedan zapadni medij nije prenosio.

 

U medijima slušamo konstantno izveštaje kako eto još malo pa Rusi su ostali bez oružja. Sada po najnovijem uvoze oružje iz Severne Koreje.

 

Amerikanci sa druge strane su toliko opustošili evropska skladišta oružjem da će godinama imati šta prodavati idiokratiji.

16 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Inače, nisam iz HR, ali sam živeo skoro deset godina u HR. Nemam nikakav problem ni sa jednom nacijom, verom ili bojom kože.

 

Živeo sam dok Sanader nije pre izbora obećao kako će spustiti PDV, koji je tada bio, koliko se sećam, 22%.

Nakon što je došao na vlast, u roku od 2-3 meseca je podigao PDV na 25%.

 

Možeš me jednom prevariti, ali više ne možeš.

Nakon njega je došla Kosor, koja se sa SDP-om pljuvala i govorila razne stvari, a onda nakon izbora sklopila koaliciju sa istim SDP-om u Splitu, i onda na TV-u javno kaže kako je ta sva svađa i pljuvanje samo predizborni folklor.

 

I šta reći, HDZ još uvek na vlasti. Slično je i u Srbiji, nemoj da misliš da mislim drugačije, samo što iskreno više pratim HR zbivanja iz navike, valjda.

 

A Bosnu da ni ne spominjem, ko god misli da se Dodik, Bakir i ostala bagra mrze, taj nije načisto sa svojim mozgom, ili jednostavno mu je lakše da živi u bajkama.

 
6 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
A gdje si sad?
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr

U Novom Sadu

14 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
cober kaže...

Inače, nisam iz HR, ali sam živeo skoro deset godina u HR. Nemam nikakav problem ni sa jednom nacijom, verom ili bojom kože.

 

Živeo sam dok Sanader nije pre izbora obećao kako će spustiti PDV, koji je tada bio, koliko se sećam, 22%.

Nakon što je došao na vlast, u roku od 2-3 meseca je podigao PDV na 25%.

 

Možeš me jednom prevariti, ali više ne možeš.

Nakon njega je došla Kosor, koja se sa SDP-om pljuvala i govorila razne stvari, a onda nakon izbora sklopila koaliciju sa istim SDP-om u Splitu, i onda na TV-u javno kaže kako je ta sva svađa i pljuvanje samo predizborni folklor.

 

I šta reći, HDZ još uvek na vlasti. Slično je i u Srbiji, nemoj da misliš da mislim drugačije, samo što iskreno više pratim HR zbivanja iz navike, valjda.

 

A Bosnu da ni ne spominjem, ko god misli da se Dodik, Bakir i ostala bagra mrze, taj nije načisto sa svojim mozgom, ili jednostavno mu je lakše da živi u bajkama.

Pobrkao si lončiće, u vrijeme Sanadera je PDV bio 22%. Nakon njegovor iznenadnog odlaska s mjesta premijera, naslijedila ga je Jaca Kosor, koja je digla PDV na 23%.  Tada iz redova SDP-a dolaze komentari kakoje to harač. HDZ zatim gubi izbore, a prvi potez Zorangutana iz njemu orgazmične premijerske fotelje je bio dizanje PDV-a na 25%. Tada to naravno više nije bio harač.

16 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
DuxCro kaže...

 A reci to imbecilu Putleru. Fino su zarađivali na izvozu nafte i plina u Eu, ali debilko pati na to da ostane u pamćenju kao neki veliki vođa pa pokrenuo "trodnevnu specijalnu operaciju" koja traje več godinu i pol. Naučit će lekciju istu kao i Srbija da ne dolaziš u nečije dvorište radit sranja  i molit će EU da i dalje posluje sa Rusijom.

Zar vas jos stvarno ima koji mislite da je Putin nicim izazvanm zapoceo ovo 2022. ?

 

Ovo se spremalo odavno...

"NATO se priprema za rat sa Rusijom" - Večernji.hr (vecernji.hr) - 2016.

AMERIKA SE SPREMA ZA RAT SA RUSIJOM I KINOM: Pentagon zbija redove i povlači vojnike iz Afrike! (kurir.rs) - 2018.

TREĆI SVETSKI RAT PRED VRATIMA: I Rusija i Zapad ćute, a svi oko nas se naoružavaju! (FOTO) (VIDEO) - Telegraf.rs - 2015.

RAT! UKRAJINA NAPALA RUSIJU: Proglasili RATNO stanje, granatirali Donjeck, provocirali ratnim brodovima! (kurir.rs) - 2018.

(VIDEO) HISTERIJA ŠIROM EVROPE: Švedska se sprema za rat sa Rusijom, otvaraju stotine bunkera! (kurir.rs) - 2017.

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 9:35 (SupremeCommander).
11 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Njemci pogasili nuklearke, a susjedi Francuzi imaju oko 60 reaktora. Ako slucajno koji ima incident radijacija nebu u Njemačku prešla? 

 
6 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
neutrino kaže...

Pobrkao si lončiće, u vrijeme Sanadera je PDV bio 22%. Nakon njegovor iznenadnog odlaska s mjesta premijera, naslijedila ga je Jaca Kosor, koja je digla PDV na 23%.  Tada iz redova SDP-a dolaze komentari kakoje to harač. HDZ zatim gubi izbore, a prvi potez Zorangutana iz njemu orgazmične premijerske fotelje je bio dizanje PDV-a na 25%. Tada to naravno više nije bio harač.

 to je tako od neovisnosti, uvijek HDZ trubi da SDP napada npr. branitelje a onda kad dođe na vlast ih zaj*ebe (npr. preda Hagu), dok SDP trubi da HDZ uništava socijalu a onda kad dođu na vlast dignu poreze

14 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

@Ges, sve je to ista žgadija. I to ne vrijedi samo za HDZ i SDP, ista govna su i svi ostali. Most, Živi zid, Možemo, nastavi niz... svi oni zanju srat iz oporbe, a kad zamiriši vlast i lova, onda je "tko je jamio je jamio"

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
SupremeCommander kaže...
DuxCro kaže...

 A reci to imbecilu Putleru. Fino su zarađivali na izvozu nafte i plina u Eu, ali debilko pati na to da ostane u pamćenju kao neki veliki vođa pa pokrenuo "trodnevnu specijalnu operaciju" koja traje več godinu i pol. Naučit će lekciju istu kao i Srbija da ne dolaziš u nečije dvorište radit sranja  i molit će EU da i dalje posluje sa Rusijom.

Zar vas jos stvarno ima koji mislite da je Putin nicim izazvanm zapoceo ovo 2022. ?

 

Ovo se spremalo odavno...

"NATO se priprema za rat sa Rusijom" - Večernji.hr (vecernji.hr) - 2016.

AMERIKA SE SPREMA ZA RAT SA RUSIJOM I KINOM: Pentagon zbija redove i povlači vojnike iz Afrike! (kurir.rs) - 2018.

TREĆI SVETSKI RAT PRED VRATIMA: I Rusija i Zapad ćute, a svi oko nas se naoružavaju! (FOTO) (VIDEO) - Telegraf.rs - 2015.

RAT! UKRAJINA NAPALA RUSIJU: Proglasili RATNO stanje, granatirali Donjeck, provocirali ratnim brodovima! (kurir.rs) - 2018.

(VIDEO) HISTERIJA ŠIROM EVROPE: Švedska se sprema za rat sa Rusijom, otvaraju stotine bunkera! (kurir.rs) - 2017.

 

 

i napad bombaša samoubojice koji je dan ranije pobjegao iz umobolnice je nečim izazvan.
Jadan Putin, Dagestan, Čečenija, Južna Osetija, Ukrajina... stalno ga provociraju. Nevinašce.

baš kad sam htio dodati ovo srušio se Bug 
Njemačke Zelene je organizirao i financirao SSSR preko DDRa (gdje je Putin radio kao obavještajac). O tome postoje javno dostupni dokumenti, autorizirana svjedočenja čelnika zelenih iz tog vremena kao i knjiga "Die Staatssicherheit und die Grunen".

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 12:01 (jozef).
16 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
Njemci svijetski prvaci u pucanju u vlastitu nogu!
Ugasili nuklearke a pale ugljen sve u sesnaest.
Zabranjuju aute na fosilna goriva gdi nemaju konkrenciju iz Kine jer kinezi nisu u stanju postici jednu jedinu EU normu sa ispusnim plinovima. Otvaraju vrata kineskim elektricnim autima koji gaze i cipelare njemacku autoindustriju elektricnih vozila.

Cijeli svijet desetljecima ulaze milijarde u fuziju a ovi se tek sad sjetili pocet radit na tome!

Uspjeh zagarantiran.
14 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
Pa ja mislio da si bar u Njemacku otisao...a ti iz Hr odes u Srbiju i kukas jos... Al nije ni cudo sto pratis nase novine pokraj Kurira, Informera, Blica, Srbije danas,.... Iako su i nasi u banani... A da nespominjem politiku i sve ostalo tamo....
VenAtoR#2231
15 godina
protjeran
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
SupremeCommander kaže...
DuxCro kaže...

 A reci to imbecilu Putleru. Fino su zarađivali na izvozu nafte i plina u Eu, ali debilko pati na to da ostane u pamćenju kao neki veliki vođa pa pokrenuo "trodnevnu specijalnu operaciju" koja traje več godinu i pol. Naučit će lekciju istu kao i Srbija da ne dolaziš u nečije dvorište radit sranja  i molit će EU da i dalje posluje sa Rusijom.

Zar vas jos stvarno ima koji mislite da je Putin nicim izazvanm zapoceo ovo 2022. ?

 

Ovo se spremalo odavno...

"NATO se priprema za rat sa Rusijom" - Večernji.hr (vecernji.hr) - 2016.

AMERIKA SE SPREMA ZA RAT SA RUSIJOM I KINOM: Pentagon zbija redove i povlači vojnike iz Afrike! (kurir.rs) - 2018.

TREĆI SVETSKI RAT PRED VRATIMA: I Rusija i Zapad ćute, a svi oko nas se naoružavaju! (FOTO) (VIDEO) - Telegraf.rs - 2015.

RAT! UKRAJINA NAPALA RUSIJU: Proglasili RATNO stanje, granatirali Donjeck, provocirali ratnim brodovima! (kurir.rs) - 2018.

(VIDEO) HISTERIJA ŠIROM EVROPE: Švedska se sprema za rat sa Rusijom, otvaraju stotine bunkera! (kurir.rs) - 2017.

 

 

  Jebali te linkovi na te četničke portale

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 11:46 (popo).
8 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
NEW_MAN kaže...
Njemci svijetski prvaci u pucanju u vlastitu nogu!

 

Svabe su posebna klasa koju zalim i pomalo i razumijem.

 

Na stranu dogadjanja WW2, gdje su svojim tijelima pognojili zemlju od Afrike do Azije radi munjenih pretenzija i iluzija, za sto su i platili, ali ono sto im je nakon toga nametnuto je ludilo. Prije svega to nije slobodan narod bez obzira sto se govori i pise. Zemlja je podijeljena na pola, obje strane su u skolama imale takav brainwash zadnjih 80 godina da je Clockwork Orange zapravo ispada Peppa Pig. Upucavanja krivnji za nesto sto su generacije prije napravile, a za sto je napravljena lustracija, placena odsteta, upucavanja ogromnih kolicina gastarbeitera itd, ali to je zemlja u kojoj je i dan danas strana vojnicka cizma, a politicari im se groomaju pomocu NGO-a poput Antlanitk Bruecke i sl "CIA-inih panel organizacija".

 

Zbog toga taj narod i radi kako radi, a to je tocno u rangu onoga sto propovijedaju Washingtonske zelene elite, Al Gore i drug, a ide u distribuciju preko MSM-a i NGO-a te zelenih.

16 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
jocommb kaže...
Pa ja mislio da si bar u Njemacku otisao...a ti iz Hr odes u Srbiju i kukas jos... Al nije ni cudo sto pratis nase novine pokraj Kurira, Informera, Blica, Srbije danas,.... Iako su i nasi u banani... A da nespominjem politiku i sve ostalo tamo....

Zašto misliš da, ako živim u Srbiji, automatski čitam ta sranja?

U Srbiji trenutno ne postoji, ili ja nisam naišao na nijedan internet portal sa vestima koji je uopšte vredan pažnje.

Ne zato što lažu - svi lažu tamo i vamo isto - nego zato što su prepuni clickbait vesti i najgoreg zutila tipa sta se desava u zadruzi od koje mi se povraća.

Verovao ili ne, više znam šta se dešava u Hrvatskoj nego u Srbiji. Ali opet ne zato što me toliko zanimaju Hrvatske lokalne vesti, nego što me zanima šta se dešava u svetu. Ali dok dođem do vesti u svetu, nemoguće je ne videti ponekad i lokalne HR vesti koje mi privuku pažnju.

 

6 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

Ugasili nuklearke i sad ce ulagati u hladnu fuziju u koju se ulaze desetljecima? Ili , jos gore, toliko razumni misle na vrucu fuziju? E pa moras biti idiot veci od onih iz "idiokracije".

Jedino pitanje koji bi si trebali postaviti, ali ne mogu bez razuma, je kako su dosli do toga da su u AFDu jedini preostali razumni ljudi u Njemackoj.

 Mogu ulagati i u iskoristavanje energije nulte tocke tj energiju prostora, mozda ce prije dobiti nesto iskoristivo.

A do tada ce na ugljen.  Kako je "Idiokracija" gotovo preko noci postala dokumentarac? 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

ma švabo će izravno iz materije dobivati energiju, upregnuvši cvajštajna, pa će i 100 kila ugljena (drvenog) biti dovoljno za 100 godina u čitavoj državi. i sve da ne može biti badavije. danke, dojčland. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Njemačka planira uložiti milijardu eura u istraživ

https://thebulletin.org/2017/04/fusion-reactors-not-what-theyre-cracked-up-to-be/

 

sićušni problemi oko fuzije... mlrd eura u 5 godina je apsolutno ništa, bitno da su zatvorili nuklearke.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr
cober kaže...

Zašto misliš da, ako živim u Srbiji, automatski čitam ta sranja?

U Srbiji trenutno ne postoji, ili ja nisam naišao na nijedan internet portal sa vestima koji je uopšte vredan pažnje.

Ne zato što lažu - svi lažu tamo i vamo isto - nego zato što su prepuni clickbait vesti i najgoreg zutila tipa sta se desava u zadruzi od koje mi se povraća.

Verovao ili ne, više znam šta se dešava u Hrvatskoj nego u Srbiji. Ali opet ne zato što me toliko zanimaju Hrvatske lokalne vesti, nego što me zanima šta se dešava u svetu. Ali dok dođem do vesti u svetu, nemoguće je ne videti ponekad i lokalne HR vesti koje mi privuku pažnju.

 

 

Ponukan komentarom i malo slabijim tempom u ovaj petak, uzeo sam par minuta da posjetim par portala u komsilucima i da znas da si u pravu.

 

Kad pomislis da je kod nas lose, treba vidjeti par udarnih portala u SRB za reality check.

6 godina
offline
Re: Njemačka planira uložiti milijardu eura u istr

A tek nizozemska goveda, kaj nebu metan iz Argentine u kojoj će se namirit manjak mesa završil u atmosferi? 
Gebirgs  još si ja mislim pa dobro zašto je gomila istočnih susjeda stalno po našim portalima? Sada sve ima smisla. Jadni ljudi sa ovim svojim političarima. Čak i da cijela ta trula elita odstupi, još će generacije trebat da se makne pozornost sa Stanija i Zadruga i prebaci na bitne stvari.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2023 12:41 (cvaja997).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice