Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i Pixe

poruka: 6
|
čitano: 3.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i Pixe".
6 godina
offline
Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i Pixe

Svim njima je najbolje da krenu sa dvogodišnjim ili čak trogodišnjim izdavanjem modela...ovo je postala smijurija i ruganje s kupcima 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i
HCMAA kaže...

Svim njima je najbolje da krenu sa dvogodišnjim ili čak trogodišnjim izdavanjem modela...ovo je postala smijurija i ruganje s kupcima 

Zašto?

6 godina
offline
Re: Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i
#love2ml86

Imam flagship iz 2016... kupljen 2018...S7 edge...skoro je 2024 a još ga koristim....za jedno 90% korisnika danas u Svijetu je on pa čak i overkill

Jedini razlog želje da kupim recimo S23 je camera set-up... ustvari mislio se između obične i ultre...vuče me tih x10...mada razlika u cijeni mi je prevelika za tih x10...one ostale razlike me ne interesiraju...

A i kod same fotografije nema neke ubitačne razlike između S7 edge I S23 serije

-UW na S23 seriji koristi isti senzor kao jedina camera na S7 edge
-W jedino tu ima razlike a to je sad pitanje...ovisno o količini svjetla
-ove telefoto u odnosu na S7 edge su gore
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i
Nitko ne sili ljude da kupuju mobitele svake godine.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i
HCMAA kaže...
#love2ml86

Imam flagship iz 2016... kupljen 2018...S7 edge...skoro je 2024 a još ga koristim....za jedno 90% korisnika danas u Svijetu je on pa čak i overkill

Jedini razlog želje da kupim recimo S23 je camera set-up... ustvari mislio se između obične i ultre...vuče me tih x10...mada razlika u cijeni mi je prevelika za tih x10...one ostale razlike me ne interesiraju...

A i kod same fotografije nema neke ubitačne razlike između S7 edge I S23 serije

-UW na S23 seriji koristi isti senzor kao jedina camera na S7 edge
-W jedino tu ima razlike a to je sad pitanje...ovisno o količini svjetla
-ove telefoto u odnosu na S7 edge su gore

Kužim da nema smisla upgrade svake godine jer su relativno male razlike među novijim i starijim mobitelima, ali zašto bi to bilo ruganje kupcima? Ja recimo kao kupac volim kupiti proizvod za koji znam da neću poželiti nadogradnju sljedećih par godina jer je jako sličan s par godina novijim modelima.

Dok ne preferiram proizvođače koji svake godine rade drastični zaokret u mogućnostima ili dizajnu jer tada s njihovim proizvodom se osjećam kao da imam zastario uređaj.

12 godina
offline
Re: Google kratkim videom prikazao novi Pixel 8 i
HCMAA kaže...
#love2ml86

Imam flagship iz 2016... kupljen 2018...S7 edge...skoro je 2024 a još ga koristim....za jedno 90% korisnika danas u Svijetu je on pa čak i overkill

Jedini razlog želje da kupim recimo S23 je camera set-up... ustvari mislio se između obične i ultre...vuče me tih x10...mada razlika u cijeni mi je prevelika za tih x10...one ostale razlike me ne interesiraju...

A i kod same fotografije nema neke ubitačne razlike između S7 edge I S23 serije

-UW na S23 seriji koristi isti senzor kao jedina camera na S7 edge
-W jedino tu ima razlike a to je sad pitanje...ovisno o količini svjetla
-ove telefoto u odnosu na S7 edge su gore

 

ovakvi komentari zaista je bolje da se ne pisu na forumu ovog tipa.

 

evo recimo da i izbacuju telefone svako 3 godine. znaci ja bih sad eventualno morao uzeti telefon koji je izasao prije 3 godine i smatrati ga novim?


i sta mislis kako ce tehnologija i inovacije napredovati. recimo da apple svako 3 godine izbacuje nove iphone. imaju spremnu touch id tehnologiju, ali koristeci tvoju logiku, oni bi trebali 3 godine pricekati da to implementiraju u sljedeci iphone?


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice