Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno

poruka: 4
|
čitano: 4.102
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno".
16 godina
offline
Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno

Sigurno... dok ti tipke ne počnu registrovat 2-3 pritiska umjesto jednog. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno
H4X0R kaže...

Sigurno... dok ti tipke ne počnu registrovat 2-3 pritiska umjesto jednog. 

 Imao sam dvije mehaničke tipkovnce, jednu od Roccata, a drugu od Logitecha i obje su završile na popravku radi ovog istog problema i za obje sam dobio povrat novaca. Evo me sada već preko godinu dana na nekoj jeftinoj membranskoj...

 

Koja je fora s tim problemom?

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno
Dodinho kaže...
H4X0R kaže...

Sigurno... dok ti tipke ne počnu registrovat 2-3 pritiska umjesto jednog. 

 Imao sam dvije mehaničke tipkovnce, jednu od Roccata, a drugu od Logitecha i obje su završile na popravku radi ovog istog problema i za obje sam dobio povrat novaca. Evo me sada već preko godinu dana na nekoj jeftinoj membranskoj...

 

Koja je fora s tim problemom?

 Također, vratio se na membransku i mir

16 godina
offline
Re: Logitech G Pro X TKL - Igranje na sigurno

Nemam pojma, vjerovatno fus kvalitet switcheva. Imam G613, i samo je koristim za igranja, jer nije toliko izrazen double-click issue, ali jos uvijek jest u FPS gdje ti je double-left/right neka vrsta izmicanja, kao u UT. Za pisanja je katastrofa, krenulo sa tipkom za nulu, a sad je preko citave tastature. Imam i njihov mis G603, sreca nemam nikakvih problema sa njim, ali sam vidio na internetu da se ljudi isto zale na double-click.

 

Zbog ovog problema, novu tastaturu koju trazim, prvo idem na google i kucam model + "double click issue" i slicno. Ako i jedan covjek spomene taj problem, odmah prekrizim taj modele i sve ostale koji koriste iste switcheve. U Logitecha su sve sranje tastature, bez obzira na cijenu, svaka mehanicka ima isti problem jer sve koriste iste switcheve. Mislim da je ista situacija i sa Razer BlackWidow modelom. Asus koristi svoje neke switcheve i za njihove top modele nisam nasao da se spominje igdje taj problem, ali predpostavljam da ih puno manje ljudi ima i koristi.

 

Ovi najnoviji modeli sto koriste opticke switcheve takodjer nisam nasao da se spominje taj problem, ali su u samom vrhu po pitanju cijene (npr. Razer DeathStalker v2 Pro).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice