Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me

poruka: 9
|
čitano: 6.947
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me".
16 godina
offline
Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me

Meni je čudno da ta igra još i postoji s obzirom da je War Thunder kralj tih arkadnih tenkova i aviona.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armo
Korny1603987 kaže...

Meni je čudno da ta igra još i postoji s obzirom da je War Thunder kralj tih arkadnih tenkova i aviona.

 Korny1603987 

War Thunder nije ni do koljena WOT-u. 

P.S. govorim o PC verziji.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 21:27 (hummer0).
12 godina
offline
Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me

 Nekoć sam igrao WoT, i onda sam prešao na WT, drukčiji je model igre u WT, proklizavanja tenka na raznim podlogama i sam način ciljanja...

Pogotovo kada se pređe na RB mod igre, a SB to je posebno... :)

 

Lp... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me

Yeaaah Iron Maiden ⚡️💣 ☠️🔥💪🤘🤘🎼🎶🎵🎶️🎻🎸

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armor Me

Nije Megadeath, već Megadeth.

Amenoum
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armo
opetzajebancija kaže...

 Nekoć sam igrao WoT, i onda sam prešao na WT, drukčiji je model igre u WT, proklizavanja tenka na raznim podlogama i sam način ciljanja...

Pogotovo kada se pređe na RB mod igre, a SB to je posebno... :)

 

Lp... 

 

Ja sam bio majstor RB AIR battles i SIM AIR battles (nisam mnogo bio u arkadi). Nisam nikad bio zaljubljenik u tenkove, ali svi koji u igrali tenkove u war thunderu su rekli da WOT nije niti blizu.

12 godina
offline
Re: Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armo
Korny1603987 kaže...
opetzajebancija kaže...

 Nekoć sam igrao WoT, i onda sam prešao na WT, drukčiji je model igre u WT, proklizavanja tenka na raznim podlogama i sam način ciljanja...

Pogotovo kada se pređe na RB mod igre, a SB to je posebno... :)

 

Lp... 

 

Ja sam bio majstor RB AIR battles i SIM AIR battles (nisam mnogo bio u arkadi). Nisam nikad bio zaljubljenik u tenkove, ali svi koji u igrali tenkove u war thunderu su rekli da WOT nije niti blizu.

 Pokušavam biti prosječan igrač, koliko mi konfiguracija dopušta a da ne idem u ULQ postavke... :)

7 godina
offline
Re: Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armo
Korny1603987 kaže...
opetzajebancija kaže...

 Nekoć sam igrao WoT, i onda sam prešao na WT, drukčiji je model igre u WT, proklizavanja tenka na raznim podlogama i sam način ciljanja...

Pogotovo kada se pređe na RB mod igre, a SB to je posebno... :)

 

Lp... 

 

Ja sam bio majstor RB AIR battles i SIM AIR battles (nisam mnogo bio u arkadi). Nisam nikad bio zaljubljenik u tenkove, ali svi koji u igrali tenkove u war thunderu su rekli da WOT nije niti blizu.

 

War Thunder ima definitivo bolju fiziku i engine. Tenkovi klize ovisno o površini, možeš ukopati rov s tenkom ako imaš onaj buldožer ispred (posebice sovjetski tenkovi). Igrao sam ga davno kada su tenkovi tek došli u njega i bilo je zabavno. Grind nije bio predugacak. Rijetko ga upalim, ali promjene koje su nastupile mi se ne sviđaju. 

 

Zadnji match sam igrao 2018. kada sam s Tigrom bio na vrhu brda bez gusjenica i motora koji mi je uništio zrakoplov. Držao sam flank čitav match te bio najboji igrač u partiji. Eto, jedna lijepa uspomena na War Thunder .

 

World of Tanks je više arkadan, ali da moram birati između ove dvije igre, izabrao bi World of Tanks u svako doba iz jednog raloga: razrađeniji grind.

I want to believe
12 godina
offline
Re: Iron Maiden zatvara World of Tanks Modern Armo
Brki1994 kaže...
Korny1603987 kaže...
opetzajebancija kaže...

 Nekoć sam igrao WoT, i onda sam prešao na WT, drukčiji je model igre u WT, proklizavanja tenka na raznim podlogama i sam način ciljanja...

Pogotovo kada se pređe na RB mod igre, a SB to je posebno... :)

 

Lp... 

 

Ja sam bio majstor RB AIR battles i SIM AIR battles (nisam mnogo bio u arkadi). Nisam nikad bio zaljubljenik u tenkove, ali svi koji u igrali tenkove u war thunderu su rekli da WOT nije niti blizu.

 

War Thunder ima definitivo bolju fiziku i engine. Tenkovi klize ovisno o površini, možeš ukopati rov s tenkom ako imaš onaj buldožer ispred (posebice sovjetski tenkovi). Igrao sam ga davno kada su tenkovi tek došli u njega i bilo je zabavno. Grind nije bio predugacak. Rijetko ga upalim, ali promjene koje su nastupile mi se ne sviđaju. 

 

Zadnji match sam igrao 2018. kada sam s Tigrom bio na vrhu brda bez gusjenica i motora koji mi je uništio zrakoplov. Držao sam flank čitav match te bio najboji igrač u partiji. Eto, jedna lijepa uspomena na War Thunder .

 

World of Tanks je više arkadan, ali da moram birati između ove dvije igre, izabrao bi World of Tanks u svako doba iz jednog raloga: razrađeniji grind.

  Tako negdje 2018 sam zadnji put zaigrao WoT, i definitivno prešao na WT... Koliko vremenski igram tjedno, rank 7 neću tako brzo dostići :D, jer igra mi je najzanimljivija u rank 3.

 

Meni je ta kompleksnost istraživanja, šprednost WT i kombinacija različitih modova igre...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice