Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

poruka: 10
|
čitano: 7.536
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u".
14 godina
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

Jel se njihovom bankom i dalje može podmićivati HR političare u milijunskim iznosima u ovoj proširenoj stvarnosti ili to i dalje ostaje samo u pravoživotnoj domeni?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2023 18:45 (Ferritin).
Moj PC  
10 1 hvala 2
16 godina
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

Mafijaška Hypo Alpe-Adria banka je preko noći postala Addiko banka. Po meni su im trebali oduzeti sve filijale i zabraniti im ulazak u RH.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
11 1 hvala 3
15 godina
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

-kao u austriji? gdje su direktori kažnjeni? .. malo domaće realnosti, uz naše sudstvo i sonkope, uz ovisnost o lobistima, pa i superizbornu godinu .. nikad nije pravi trenutak, ne talasaj i sl. tj nikad ni pravno neće biti jasno zašto domaće sudstvo nije kaznilo za torbarenje, dok domicilno austrijsko je.. onak, tu to nije kazneno djelo mada je navedeno kao takvo u zakonu koji su identični-slični svugdje + eu.. koje objašnjenje bi ponudio netko iz suda, države, uskoka i ostalih nadležnih zašto ništa nije .. nije zgodno?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.9.2023 19:27 (ihush).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

Ma napomenuo sam ono 'po meni', jer znam da ovi veleizdajnici/šteočine nisu makli prst ni za puno veće stvari.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampan
memulica kaže...

Mafijaška Hypo Alpe-Adria banka je preko noći postala Addiko banka. Po meni su im trebali oduzeti sve filijale i zabraniti im ulazak u RH.

 Tko bi ih tocno zabranio? Mafijaška stranka, mafijaško sudstvo ili pak mafijaška agencija za nadzor banaka ako uopce postoji? Naravno, Hrvatska nije jedinstvena, mafija iliti interesi bogatih/mocnih upravljaju svijetom. Jedini nacin da ih zaustavimo su klimatske promjene.

15 godina
offline
Re: Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampan
pravi_covijek kaže...
memulica kaže...

Mafijaška Hypo Alpe-Adria banka je preko noći postala Addiko banka. Po meni su im trebali oduzeti sve filijale i zabraniti im ulazak u RH.

 Tko bi ih tocno zabranio? Mafijaška stranka, mafijaško sudstvo ili pak mafijaška agencija za nadzor banaka ako uopce postoji? Naravno, Hrvatska nije jedinstvena, mafija iliti interesi bogatih/mocnih upravljaju svijetom. Jedini nacin da ih zaustavimo su klimatske promjene.

 Ti si eto pametniji čovjek na forumu, pa reci ima li smisla, tvojoj šali usprkos.

 

Kad je itko bogatiji od 10 000 000$ poginuo u elementarnoj nepogodi? KAd se Todorić našao u poziciji da ga tuča/bujica/sparina ubije ko 100+ naših sugrađana?

 

Imamo 20 000+ mrtvih baš po regijama Sj. Afrike koje su Engleska, Francuska i US elita tamanili stoljećima, a njima - ništa.

 

I ja bi po tome rekao da je baš teorija zavjere da su bogataši u dosluhu sa znanstvenicima pa znaju di će puknut poters/cunami, i da se miču od toga.

 

Kako to da nijednog milijardera nije zahvatio uragan koji svako-godišnje ošine od British Virgin Islands (Porezne Oaze) preko Bahama (Porezne Oaze) do USa, a da ne pogine ni jedan bogataš, a stotine iljada ubogih Porto-ričana i Haičana zagine dok im Trump ne dobaci wc papir?

 

Da li milijarderi kontroliraju uragane preko HAARPa?

 

(Ili možda slušaju naputke znanstvenika?)

 

I sad se smijete,

 

ALI KAD JE CRKO IJEDAN BOGATAŠ? Osim Paul Walkera u Poršeu?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampan
wyks kaže...

 Ti si eto pametniji čovjek na forumu, pa reci ima li smisla, tvojoj šali usprkos.

 

Kad je itko bogatiji od 10 000 000$ poginuo u elementarnoj nepogodi? KAd se Todorić našao u poziciji da ga tuča/bujica/sparina ubije ko 100+ naših sugrađana?

 

Imamo 20 000+ mrtvih baš po regijama Sj. Afrike koje su Engleska, Francuska i US elita tamanili stoljećima, a njima - ništa.

 

I ja bi po tome rekao da je baš teorija zavjere da su bogataši u dosluhu sa znanstvenicima pa znaju di će puknut poters/cunami, i da se miču od toga.

 

Kako to da nijednog milijardera nije zahvatio uragan koji svako-godišnje ošine od British Virgin Islands (Porezne Oaze) preko Bahama (Porezne Oaze) do USa, a da ne pogine ni jedan bogataš, a stotine iljada ubogih Porto-ričana i Haičana zagine dok im Trump ne dobaci wc papir?

 

Da li milijarderi kontroliraju uragane preko HAARPa?

 

(Ili možda slušaju naputke znanstvenika?)

 

I sad se smijete,

 

ALI KAD JE CRKO IJEDAN BOGATAŠ? Osim Paul Walkera u Poršeu?

 

 

2 godine
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

Nitko ništa ne piše o navedenoj tehnologiji u tekstu.

Idite na forum.hr pa tamo politizirajte, lupetajte budalaštine, ili se držite teme.

 

Sve bih vas ja kartonirao. 

合氣道 Meni, kao laiku je, npr. super umjetnost NOB. To su bila vremena.@PzKpfw
 
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampanju u

O što bi komentirali tu konzumerističko-korporacijsku mafiju? Reklama im sad iskače na svakom koraku? Šta je to nešto dobro!? Malo nam je reklama za svako smeće, pa nam treba direktno u mozak uliti još tog konzumerističkog smeća!? Po meni to je najobičnije zagađenje javnog prostora/zdravlja koje treba zabraniti.

 

Pisci Pohl/Kornbluth su sve ovo predvidili do zadnjeg detalja u pedesetim godinama prošlog stoljeća u djelu Space Merchants, a koji je u bivšoj Jugi dobio najbolji prevod kao:

 

REKLAMOKRATIJA

 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Addiko banka prva u Hrvatskoj pokrenula kampan
wyks kaže...
pravi_covijek kaže...
memulica kaže...

Mafijaška Hypo Alpe-Adria banka je preko noći postala Addiko banka. Po meni su im trebali oduzeti sve filijale i zabraniti im ulazak u RH.

 Tko bi ih tocno zabranio? Mafijaška stranka, mafijaško sudstvo ili pak mafijaška agencija za nadzor banaka ako uopce postoji? Naravno, Hrvatska nije jedinstvena, mafija iliti interesi bogatih/mocnih upravljaju svijetom. Jedini nacin da ih zaustavimo su klimatske promjene.

 Ti si eto pametniji čovjek na forumu, pa reci ima li smisla, tvojoj šali usprkos.

 

Kad je itko bogatiji od 10 000 000$ poginuo u elementarnoj nepogodi? KAd se Todorić našao u poziciji da ga tuča/bujica/sparina ubije ko 100+ naših sugrađana?

 

Imamo 20 000+ mrtvih baš po regijama Sj. Afrike koje su Engleska, Francuska i US elita tamanili stoljećima, a njima - ništa.

 

I ja bi po tome rekao da je baš teorija zavjere da su bogataši u dosluhu sa znanstvenicima pa znaju di će puknut poters/cunami, i da se miču od toga.

 

Kako to da nijednog milijardera nije zahvatio uragan koji svako-godišnje ošine od British Virgin Islands (Porezne Oaze) preko Bahama (Porezne Oaze) do USa, a da ne pogine ni jedan bogataš, a stotine iljada ubogih Porto-ričana i Haičana zagine dok im Trump ne dobaci wc papir?

 

Da li milijarderi kontroliraju uragane preko HAARPa?

 

(Ili možda slušaju naputke znanstvenika?)

 

I sad se smijete,

 

ALI KAD JE CRKO IJEDAN BOGATAŠ? Osim Paul Walkera u Poršeu?

 

 Razumijem sto hoces da kazes, i otvoren sam prema stvarima koje spadaju u domenu malo moguceg. Ali, osobno trebam cvrste dokaze, nacine djelovanja, jer inace svatko moze da izmislja fantasticne price. 

 

Tehnologija napreduje svaki dan, raspravlja se o vanzemaljcima u americkom i meksikom kongresu. Osobno ne iskljucujem mogucnost, ali uvijek sam skeptican. 

 

Napravi statistiku, pa da raspravimo. “Extraordinary claims require extraordinary evidence”

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2023 23:59 (pravi_covijek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice