Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih

poruka: 7
|
čitano: 11.853
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih ".
15 godina
offline
Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih

to su "prečaci"?! dobro da nisu uveli ctrl+home+alt+win+del+pgdown+insert+altgr+tab+space+F3+enter za, primjerice, "sakrij sve osim radne površine". jel to misle ukinuti mišove? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih

Ja slomio prste dok sam isprobavao navedene "prečace", ti ljudi iz Microsofta imaju smisao za šalu

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsofto
Zar nije zgodnije sam sebi napraviti prečace koje hoćeš za app. koje trebaš, nešto kao što može Ubuntu? Npr. ja gasim računalo na ctl+del+end i ne moram klikati miškom nekoliko puta. A otvaram FF preglednik sa win+2.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih

bindanje bilo koje tipke ili kombinacije je moguće-jednako na svakom osu-uređaju.. može se sve, stvar je samo potrebe-praktičnosti pa i to da prosječan juzer uopće zna da postoji jer tek tad će koristiti i to kao naviku.. a navika je gadna stvar :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsoftovih

Twister ali s rukama.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsofto
sinisa5 kaže...

Ja slomio prste dok sam isprobavao navedene "prečace", ti ljudi iz Microsofta imaju smisao za šalu

 

 Ovo je zaista na nivou prvoaprilske šale koja se otela kontroli.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2023 23:17 (Ivan(4)).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Windowsi imaju prečace za otvaranje Microsofto

Jednostavniji način je napraviti bat proceduru i link za nju staviti na desktop. Isto tako se može staviti za sleep.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice