Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto

poruka: 5
|
čitano: 2.911
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto".
13 mjeseci
protjeran
offline
Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto

Tko je u tom uzorku ("na ukupnom uzorku od 1300 osoba")? U rezultatima u prvom grafikonu 24% ispitanika znanje o AI prikupljaju u znanstvenim časopisima. To je visok postotak za Hrvatsku u kojoj manje od 50% stanovnika pročita jednu knjigu godišnje, a ispitanici u ovom uzorku, njih cca 1/4 čita znanstvene časopise kojima, nažalost, svi nemaju pristup (nije sve u otvorenom pristupu).

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Alate umjetne inteligencije do sada je probao
Prvo sam mu rekao da napiše pismu o plen-ki-moon...ono je to odbilo...onda da napiše pismu o mojoj ljubi...i to je to
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto

AI je pročitao članak i sad pita: "ako je svaki drugi probao AI alate, znači li to da ih svaki prvi nije isprobao?"

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto

-klasičan ipsusov recept s 1300 uzoraka, 95% točnosti i odstupanje 2,5 plus-minus.. bi rekao generički ai odgovor :) .. odnosno klasična statistika koja dokaže što naručitelj želi čuti a majstor zna kako to dobiti, odnosno da brojke izgledaju lijepo pri čemu ne moraju nužno imait veze s npr nečim banalnim kao činjenice i sl. ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Alate umjetne inteligencije do sada je probao goto

Ja sad najdem skladiste od 500 ljudi i unutra nitko nema pojma kaj je ai, a ne da ga je njih 250 koristilo. Prije je netko s vilicarem pregazio 250 ljudi.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 8:55 (Ante).
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice