Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

poruka: 27
|
čitano: 9.152
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s".
10 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Proda krntiju kinezima garant

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Uobicajena praksa kada se treba docepat strane tehnologije, slican scenarij vec viden kad je sovjetski pilot sletio u izraelsku (americku) bazu - nisam siguran dal sa Su ili MiG-om.

Komicno u tolikoj mjeri da je tragikomicno da tako skupocjen i tehnoloski napredan predmet ne mozes locirat... Zapitas se kako li je moguce osim da je pao u podrucje pokriveno jammerima svih mogucih frekvencijskih raspona...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 12:35 (Batista).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Batista kaže...

Uobicajena praksa kada se treba docepat strane tehnologije, slican scenarij vec viden kad je sovjetski pilot sletio u izraelsku (americku) bazu - nisam siguran dal sa Su ili MiG-om.

Komicno u tolikoj mjeri da je tragikomicno da tako skupocjen i tehnoloski napredan predmet ne mozes locirat... Zapitas se kako li je moguce osim da je pao u podrucje pokriveno jammerima svih mogucih frekvencijskih raspona...

 Mislis da u S.Carolini ukraden americki borbeni lovac?
ja bi rekao da za to ne postoje nikakve sanse.

15 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Naravno da su ga izgubili kad je... *badum ts* nevidljiv.

 

Sam ću se ispratiti van :)

K
Moj PC  
23 0 hvala 2
12 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Svaka čast Amerikancima. Stvarno univerzalna mašina! Eto što znači biti nevidljivi vojni zrakoplov, nevidljivo plovilo i nevidljiva podmornica. 

 

👌

 

vicious
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

F35- "The Baloon buster" nastavlja biti misterija po svakoj stavci kada se krene pricati o njemu. Bilo ozbiljno, ili ironicno.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

.

 
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Kineska i Ruska ambasada pod extra nadzorom.

 

Trazi se onaj telefonski poziv: "A ako bi ja teoretski imao GPS koordinate, koliko bi platili?"

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Jbte, još bude ispalo da su ga haknuli uz pomoć pilota.
Odletio je jos par 100 milja, pa sletio na Blofeldov brod. Ko u Thunderball-u :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Molim da neko propisno ispoštuje temu i napiše jedan lep "Halo, Bing..."

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

joj, znam kako im je. jadni američki marinci. jednom sam u sljemenskoj šumi izgubio dva strateška bombardera i nuklearnu podmornicu. ubili smo se od brige i muke dok ih nismo našli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 16:27 (Ajar).
Moj PC  
9 2 hvala 0
13 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Ovo me podsjeća na slučaj iz 89. - citiram:

Sličan slučaj dogodio se 4. srpnja 1989. godine. Pukovnik Crvena armije Nikolaj Skuridin tog dana je sa svojim MiG-23 poletio sa vojnog aerodroma Bagicz u blizini Kołobrzega u Poljskoj. Na visini od oko 15m metara došlo je do otkaza forsaza, dodatnog sagorijevanje koje povećava snagu motora i korisiti se pri polijetanje. Pošto je motor izgubi snagu, pilot se katapultirao. Međutim, kako je ostao uključen autopilot, avion je nastavio letjeti.

Letjelica bez pilota napustila je poljski zračni prostor, prešla u Istočnu Njemačku, a zatim u Zapadnu Njemačku na 11000 metara, gdje ju je presreo par F-15 iz 32. taktičke borbene eskadrile američkih zračnih snaga u Europi, stacionirane u zračnoj bazi Soesterberg u Nizozemskoj. Piloti su javili da je avion bez pilota.

Kako je letio iznad gusto naseljenog područja, odlučeno je da ga se obori kad bude iznad Sjevernog mora. Međutim, avion je ostao bez goriva, skrenuo prema jugu i zabio u kuću u blizini Kortrijka u Belgije neposredno uz morsku obali. U kuci je poginuo osamnaestogodišnji mladić.

 
6 0 hvala 6
6 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Ako na vanzemaljskom planetu po zraku leti F35 a vanzemaljci ne znaju što vide ..onda je to njima NLO
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Ajar kaže...

joj, znam kako im je. jadni amrički marinci. jednom sam u sljemenskoj šumi izgubio dva strateška bombardera i nuklearnu podmornicu. ubili smo se od brige i muke dok ih nismo našli. 

 Ne bi bilo loše, da Ameri za pomoč pitaju "onog Mađara koji je iznad Bosne srušio nevidljivi F-117."Čovjek ima iskustva sa nevidljivim objektima, pa eto on bu najlakše pomogel u traženju zagubljenog stealth ili slabo vidljivog F-35 aviončeka.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Zolt%C3%A1n_Dani#The_stealth_kill

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
moderator
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
syncmaster245b kaže...

F35- "The Baloon buster" nastavlja biti misterija po svakoj stavci kada se krene pricati o njemu. Bilo ozbiljno, ili ironicno.

 

Naslov jedne davne analize: "The F-35: A Mystery, Inside an Enigma, Wrapped Up in a Shit Show"

This space for rent!
11 godina
online
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil

mogu tako i ćoravu koku pitat za pomoć 

15 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Drago kaže...

Naslov jedne davne analize: "The F-35: A Mystery, Inside an Enigma, Wrapped Up in a Shit Show"

 eo toga (pomaknuti nadolje, do približno sredine), za ljubitelje "ptice, pčele, svi to čine". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Drago kaže...
syncmaster245b kaže...

F35- "The Baloon buster" nastavlja biti misterija po svakoj stavci kada se krene pricati o njemu. Bilo ozbiljno, ili ironicno.

 

Naslov jedne davne analize: "The F-35: A Mystery, Inside an Enigma, Wrapped Up in a Shit Show"

 Ma ja sam nekako formirao svoje misljenje o cijelom to projektu na osnovu Pierre Spreyevog interviewa (mislim da je bilo prije 10tak godina, ima jos uvijek na tubi tih interviewa).

Nisam neki avijacijski frik, ali mi je imalo smisla sto je on onomad govorio.

 

Eto Drago, ideja za tekst.

 

Debunking "Kamenka" ili potvrda njegovih stajalista.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 godina
moderator
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil

Mislim da je to najveći slučaj korupcije u povijesti američke vojne industrije i inače sazdane na totalnoj korupciji.

 

This space for rent!
6 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Svašta se može izgubiti 🤭

Američke zračne snage izgubile su jednu nuklearnu bombu
Do danas nitko nije saznao gdje se nalazi. Pilot zračnih snaga ispustio je bombu u more kod grada Savannah u Georgiji, nakon što se sudario s drugim zrakoplovom 1958. godine. Američka mornarica tražila ju je nekoliko mjeseci, ali bez uspjeha. Američka vojska i dalje tvrdi da je najbolje i najsigurnije da ju se ne traži i ne dira. Ipak, u izvješću 2001. godine stoji kako bomba ne predstavlja nikakav rizik.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kako-su-amerikanci-prije-65-godina-izgubili-nuklearnu-bombu-koja-do-danas-nije-pronadjena/230205039
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Će ga nađe ekipa iz snova. Za staro železo. 😉
 
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
ajimerej kaže...
Svašta se može izgubiti 🤭

Američke zračne snage izgubile su jednu nuklearnu bombu

 

List of Nuclear Weapons U.S. Has Lost and Never Found - Fighter Jets World

 

Zapravo ih je izgubljeno sigurno više od 9 komada, ovo gore je nepotpuna lista. Plus Sovjeti barem dva komada na podmornici Komsomolac.

 

 

This space for rent!
14 godina
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

Evo ga na eBay,shipping 5.50$ samo

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
2 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
Drago kaže...

Mislim da je to najveći slučaj korupcije u povijesti američke vojne industrije i inače sazdane na totalnoj korupciji.

 

 

Ah dokle cemo se vracati na onaj slucaj izgubljenih $2.3 trilijarde USD.

Nema korupcije i to bi bilo istrazeno do kraja da se nije onaj dan u ured u kojem se to istrazivalo putnickim avionom zabio lik koji je vjezbao let na MS simulatoru. 

Pretpostavljam da ce sad neko spomenuti i zgradu 7 i Hally Larry Silversteina.

16 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil
ajimerej kaže...
Svašta se može izgubiti 🤭

Američke zračne snage izgubile su jednu nuklearnu bombu
Do danas nitko nije saznao gdje se nalazi. Pilot zračnih snaga ispustio je bombu u more kod grada Savannah u Georgiji, nakon što se sudario s drugim zrakoplovom 1958. godine. Američka mornarica tražila ju je nekoliko mjeseci, ali bez uspjeha. Američka vojska i dalje tvrdi da je najbolje i najsigurnije da ju se ne traži i ne dira. Ipak, u izvješću 2001. godine stoji kako bomba ne predstavlja nikakav rizik.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kako-su-amerikanci-prije-65-godina-izgubili-nuklearnu-bombu-koja-do-danas-nije-pronadjena/230205039

 

Nisu izgubili samo jednu, već nekoliko. A čak su jednu 1961. hidrogensku u statusu armed prelili betonom i stoji u Sj. Karolini, 100m od kuća ;)

9 mjeseci
offline
Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pilot s

i onda meni doktor kaže "jedi više ribe", a prijetnje vire sa svih strana od mogućeg zagušenja košćinom do izbijanja nove cice, ruke ili nečeg trećeg.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Marinci SAD-a nakon nezgode izgubili F-35: pil

ma odi tamo i malo tea-bagginga nad lokacijom HB, možda ćuna naraste...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice