Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

poruka: 9
|
čitano: 4.689
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od ".
6 godina
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

To je sve Putinovo maslo...u Ukrajini gube rat ..a ispod žita imaju NLO tehnologiju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

Leti kokoš, letiš ti. Za kokoš se zna, a šta ćeš ti? 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

chickens can't fly.. odnosno, u svemiru, svi relativno padamo, ili letimo ovisi kako tumačimo :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara
ihush kaže...

chickens can't fly.. odnosno, u svemiru, svi relativno padamo, ili letimo ovisi kako tumačimo :)

 Pričekaj malo da Ajar opet zakelji onaj video....

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

kvragu, nisam smio ovo čitati. sad sam gladan. možda još na placu ili ušparu ima pola olupine nekatapultirane kokoši s opekotinama 3. ili 4. stupnja ... 

 

ured: nemaju više okoš-bokoš-prdne-kokoš. s moralne strane, to je u redu. s prehrambene - nije.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2023 17:11 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

-eto.. dresirana kokoš i znaci neke inteligencije ili samo pavlovljev poluefekt na hranu (u dijelu mrkva i batina).. pri čemu se batina pokaže efikasnija-univezalna alatka dok mkvu ne jedu sve biljke-životinje i nije primjenjivo na nepoznate posjetelje kao etija... no to je lako, čak bi i ja prošao ovaj poligon (osim vjerojatnog pada s grede i par ponavljanja..) :)) tak da ne vidim ništa posebnog, + i dalje ostaje da čiks cant fly.. :))

-drugi dio oko opeklina nekog stupnja, preferiram batkiće, no uz mjere vlade koje se odnose na čitavo pile.. onak, vlada nas štiti od inflacije kao što me alufolija na uhu štiti od gamazraka i iluminatnog utjecaja, no štitim mozak ili što već postoji iza ušne školjke-bubnjića.. :))) žica koja drži uši? sjeća li se netko prastarih-prvih domaćih lutaka i gume iz gaća za ruke-glavu? ili operacija traume glave na 'muji'? :)) .. kirurg se iznenadio, mi ostali ne..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara

Bolja je od Nadie Comaneci.

15 godina
offline
Re: Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara

-nije.. max ocjena 3 (od 10).. tj nema gracioznost, melodičnost, ritam, pozu.. nadica je to imala i dobijala desetke tak da nisi objektivan :)

 

** uz dsiklejmer da ne poistovjećujem/o osobu ženskog roda s kokoši u prilogu, dok je femicid postao teže kazneno djelo.. neš ti izborne godine i glasića na sve strane.. onak, bzvz.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Olupina nestalog F-35 pronađena 120 kilometara od

Evo ako vas zanima kako je *točno* zvučao pad F-35, prema izjavi svjedoka (od 45. sekunde na dalje):

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 17:44 (izith).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice