Prve informacije navode da će Galaxy A55 koristiti

poruka: 6
|
čitano: 3.594
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prve informacije navode da će Galaxy A55 koristiti".
13 mjeseci
protjeran
offline
Prve informacije navode da će Galaxy A55 koristiti

Koristi se ono što je jeftinije za proizvodnju i za pisanje i održavanje softvera. Qualcomm polako gubi mušterije.

 
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prve informacije navode da će Galaxy A55 koris
Obične smrtnike, a pogotovo konzumente srednje klase mobitela uopće ne zanima koji je procesor. Niti znaju razlike. Sve više se i sam ubrajam u tu skupinu. (Oće to s godinama)
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Prve informacije navode da će Galaxy A55 koris
Macumba kaže...
Obične smrtnike, a pogotovo konzumente srednje klase mobitela uopće ne zanima koji je procesor. Niti znaju razlike. Sve više se i sam ubrajam u tu skupinu. (Oće to s godinama)

 Slažem se. Kao da je sad idem prigovarati proizvođaču automobila jer u ugradio akumulator te i te firme ili kuplung te i te firme, a ja znam za nešto bolje. Ljudi se toliko opterećuju sitnicama, da na kraju niti ne uživaju u mobitelu.

10 godina
online
Re: Prve informacije navode da će Galaxy A55 koris
99% kupaca ne zna niti ih zanima što je “ispod haube”. Danas je apsolutno nebitno više jel Snapdragon ili nešto drugo. Najglasniji su ovih 1% koji gledaju jel ovaj ili onaj procesor ima 15 bodova više na nekom benchmarku i jel baterija traje 17 sekundi više.
Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Prve informacije navode da će Galaxy A55 koristiti

Imao sam Samsung a52s 5g i a53. Bome a52s sa Snapdrogonom puno bolje radi od a53 koji puno trza i zastekiva eto moje iskustvo.

-
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prve informacije navode da će Galaxy A55 koris

Normalno da zastajkiva kad se radi o Exynosu. Nigdje ga drugdje ne mogu progurati, pa ga guraju na EU tržište. Samsung ne bih kupio baš iz toga razloga, jer ima dvostruke standarde. Mi dobivamo njihovo smeće, ali zato je cijena ista ili čak skuplja od onoga što drugdje plaćaju za Snapdragon varijantu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice