"Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom

poruka: 4
|
čitano: 4.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom".
14 godina
offline
"Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom

Otpelam se u klet i vidim sve zvijezde. Za vuru ili dve vidim i maglicu.

 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: "Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom
Ugledat se na Sloveniju i bit ce sve ok.
Bezbroj rasvijete na Savskom nasipu, obilaznici, autoputu i opcenito posvuda u HR doslovno svaka 2m lampa od 5kw onako wtf👊🧨🖕🏿 Kome jbte?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2023 12:25 (Boris grozni).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
"Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom

Valjda nitko ne kuži da sve ima svoju cijenu. Jel bi živio u urbanom središtu sa svim pogodnostima i sadržajima? OK, onda trpi što imaš problema s parkingom, što ne vidiš zvijezde. Ako ne želiš imati probleme s time odi fino u Forkuševce ili možda u Aljmaš na Dunavu, parkiraš gdje hoćeš, a nebo puno zvijezda, i prašina se vidi. 

 

Ista stvar je što nam se ekipa sa mora žali kako su turisti vaki-onaki. Pišaju svuda, smrde, prde, glasni su. Pa jel hoćeš naplaćivati apartman? Onda to trpi. Najbolje da su svi turisti u krevetu iza dnevnika, lampe se gase u 21 h, kao i klima, koji k će ti klima?

Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
offline
"Noktalgija", žal za izgubljenim tamnim nebom

Noktalgija, noktalgija niz dusu krenula
i cijeli zivot mene je za tebe vezala
kad te nema ona mi je dom i rodbina
noktalgija , noktalgija , noktalgijaaaaaa. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice