Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje aplika

poruka: 10
|
čitano: 3.931
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje aplika".
16 godina
offline
Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje aplika

Čujte, da ih prekinete gledat na jednu sezonu, molili bi vas da instalirate aplikaciju za piratsko gledanje... Ljudi ne kuže da je poluga u njihovim rukama. Odite radije odigrat utakmicu s frendovima i popit pivo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 13:42 (lllnuclearlll).
Moj PC  
16 0 hvala 5
8 godina
offline
Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje aplika

Pa, članak ispravno konstatira: skupo i nedostupno na legalan način. Eto razloga. Dobar dio (iako ne svi) bi se pretplatio kad bi sadržaji bili prihvatljive cijene i legalno dostupni.

No, ako nekog npr. zanima samo gledanje jedne lige ili praćenje samo jednog kluba, ne postoji način da se to plati. Moraju se kupovati skupi paketi svega i svačega iz ponude operatera i to onda bude jako skupo. 

I eto priratluka u porastu.

Nego, bojim se da je ta bitka za ukidanje piratluka unaprijed izgubljena. Uhvate ponekad nekoga, nekad ukinu neki stream ili aplikaciju, ali uvijek će neki naći načina da to i dalje živi.

 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap

Uživajte u prirodi i okolišu ... neće Vam programi uopće faliti. Imam samo pretplatu na F1 i sad mi je najveći problem što su događanja u F1 subotom i nedjeljom kad idem na grunt.

14 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap
Američki sportovi to imaju najbolje riješeno. Za 150 dolara godišnje imaš svaku NBA utakmicu dostupno cijelu sezonu. Ili ako te zanima samo tvoj klub za koji navijaš onda možeš uzeti još jeftiniju pretplatu gdje su uključene samo utakmice tog kluba.

Dok recimo u Irskoj i UK da bi gledao utakmice Premier Lige cijelu sezonu ti nisi ispod 800-900 eura godišnje za pretplatu na te kanale. I još puno više ako te zanimaju i druge lige. Pa tko će ti to plaćati? Rješenje je odvajanje prijenosa od skupih komercijalnih kanala i da te lige imaju zasebne preplate na svojim stranicama.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 14:54 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap

Pusti ih, cim manje, to bolje. Dosta cesto sa kroserom i kvadovima odemo Bogu iza nogu, ne zelim zicu preko puta. Sad, ciji je put, ne znam, znam da ljudi izvlace drva po tom putu, plinovod do Bosiljeva je isto javan, ali nikad se ne zna...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap
Kod mene to radi kontraefekt. Gledao sam prije utakmice preko razno raznih linkova, gdje se slika stalno smrzavala (interesantno, nikad kad je lopta bila oko centra). Htio sam nešto pošteno platiti, ali je bilo skupo i/ili nije bilo premier lige. Ili si mogao premier ligu, pa ništa drugo. I tako ne gledam nogomet (osim reprezentacije) već neko vrijeme te me uopće više niti ne zanima. Kad je sljedeći el clasico? Nemam pojma. Tko je vodeći u premier ligi? Je li uopće počela? Niti Dinamo više ne gledam...

Edit: a da ne spomenem naše kanale i 3-4 reklame zaredom za kladionice. Kome je falilo zdravog razuma da u poluvremenu kada igra reprezentacija reklamira kockanje? Svijet je otišao u 3pm
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 22:10 (Idealist).
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap
Koga se uhvati u tim prljavim rabotama da našim sirotanima nogometašima oduzimaju kruv iz usta...prije utakmici odrade na stadionu javno bičevanje...recimo 22 udarca bičem
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap
Idealist kaže...
Kome je falilo zdravog razuma da u poluvremenu kada igra reprezentacija reklamira kockanje?

 Kad je novac u pitanju, zdrav razum ne postoji. Kladionice/kockarnice uplaćuju stotine milijuna eura godišnje poreza i troškova državi (https://www.poslovni.hr/hrvatska/kladionice-i-kockarnice-podebljale-drzavni-proracun-sa-175-milijardi-eura-4399682) tako da se niti državi ne isplati nikakva zabrana što naravno dovoljno govori o samoj hrvatskoj državi.

 

A kad vidim ono "18+, Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. Igraj odgovorno." dođe mi slabo, realno isto kao da u prime time terminu na televiziji s državnom frekvencijom reklamiraju kokain i napišu "18+, Droge mogu izazvati ovisnost. Drogiraj se odgovorno.", ne vidim nikakvu razliku, osim toga što je po mnogim istraživanjima kockanje čak još veća i destruktivnija ovisnost od drogiranja. I onda to gledaju i djeca, ali piše 18+ tako da je sve u redu.

 

Problem je i što nisu samo reklame prije i poslije utakmice, već i tijekom same utakmice se pojavljuju banner poruke poput "gol sponzorira xy kladionica" ili "žuti karton by xy kladionica" dok se cijelo vrijeme na reklamnim panoima uz teren vrte spinovi, promoviraju "veliki dobitci", "bonusi na uplatu" i slično, tako da i ako želiš izbjeći ne možeš.

16 godina
offline
Re: Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje ap
Snoozly kaže...
Idealist kaže...
Kome je falilo zdravog razuma da u poluvremenu kada igra reprezentacija reklamira kockanje?

 Kad je novac u pitanju, zdrav razum ne postoji. Kladionice/kockarnice uplaćuju stotine milijuna eura godišnje poreza i troškova državi (https://www.poslovni.hr/hrvatska/kladionice-i-kockarnice-podebljale-drzavni-proracun-sa-175-milijardi-eura-4399682) tako da se niti državi ne isplati nikakva zabrana što naravno dovoljno govori o samoj hrvatskoj državi.

 

A kad vidim ono "18+, Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. Igraj odgovorno." dođe mi slabo, realno isto kao da u prime time terminu na televiziji s državnom frekvencijom reklamiraju kokain i napišu "18+, Droge mogu izazvati ovisnost. Drogiraj se odgovorno.", ne vidim nikakvu razliku, osim toga što je po mnogim istraživanjima kockanje čak još veća i destruktivnija ovisnost od drogiranja. I onda to gledaju i djeca, ali piše 18+ tako da je sve u redu.

 

Problem je i što nisu samo reklame prije i poslije utakmice, već i tijekom same utakmice se pojavljuju banner poruke poput "gol sponzorira xy kladionica" ili "žuti karton by xy kladionica" dok se cijelo vrijeme na reklamnim panoima uz teren vrte spinovi, promoviraju "veliki dobitci", "bonusi na uplatu" i slično, tako da i ako želiš izbjeći ne možeš.

 Toliko o sportu i zdravom životu... Kapitalizam je sranje... Postali smo ferengiji.

14 godina
offline
Španjolska LaLiga traži način za uklanjanje aplika

Kao da bi ti ljudi platili za Vaše usluge da nema piratluka. Nebi ni gledali utakmice tako da ne možete biti novčano oštećeni. Radije smanjite preskupe pretplate pa neće biti piratluka jer će biti neisplativ.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 12:58 (ojpi).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice