Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

poruka: 20
|
čitano: 5.946
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T".
6 godina
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

siroka ramena m*da malena

 

 

tako i s ovim kinezom. jaki hardver, nikakav software

 

 

prije 10 godina je jos i prolazilo. danas samo u zemljama treceg svijeta

 
6 10 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
Oho, mediatek 9200+ šta kažu dali je dostigao snapdragona?
Grijanje i ostalo ok?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Gdje je poveznica?

I navedite da je poklon nekakva friteza..i nju linkajte.

 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Ja bi fritezu na poklon. Mobitel me ne zanima.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Kolega, moras bit ekoloski osvjesten, gledaj ove eko friendly modele. Footprint i to.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
registracija kaže...

siroka ramena m*da malena

 

 

tako i s ovim kinezom. jaki hardver, nikakav software

 

 

prije 10 godina je jos i prolazilo. danas samo u zemljama treceg svijeta

  Na što to misliš kada kažeš nikakav softver, ja koristim njihove slabije modele ipak mi je suludo dati za mobitel više od 400€...

 Meni je to suludo, jer eto ima Redmi note 12 pro 4g, sa otključanim bootload i instaliranim modanim Miui, reklama u OS nema i radi savršenu za cijenu od 208€, meni je odličan..

 

Lp... 

15 godina
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

joj, baš mi trijeba telefon s kojim mogu izračunavati dinamiku fluida, dokazivati fermatov teorem u pauzi za gablijec i navoditi svemirske brodove do saturna (i natrag), pritom snimajuć tamnu tvar i sunčevu magnetsku oranicu sveudilj. ali to se može i s telefonima od maks. 200 ojara. dakle, štanga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Ovi Kinezi su se pogubili. Kad cijenom uđeš u teritorij ajfona, nokautirao si samog sebe. Sjećam se svećanih obećanja Xiaomi CEO-a kad se vlastitom majkom kunuo da im profitne margine neće preći 5%.

 

Jadna li mu majka ako joj zdravlje zaista ovisi o takvim obećanjima.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
#Ajar

Oba modela mogu prikazati 68 milijardi nijansi boja
Oba modela su za napredne fotografije za koje mob sam odrađuje posao...za razliku od nas amatera koji koristimo raw+lightroom
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 12:56 (HCMAA).
13 mjeseci
protjeran
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Par tih proizvođača (jačih i slabijih) kiti se nazivima proizvođača leća i fotića poput Hasselblada, Zeissa, Leice i nabijaju cijene. Skoro 1000 EUR-a za mobitel? Xiaomi? Nikako. Ove mobitele do 300 eventualno do 400 EUR-a su mahom zeznuli. Pogledajte recenzije tih mobitela. Kamere su im loše. Prešli su na Mediatek. Još uvijek prodaju mobitele s 4GB RAM-a u 2023. Kvaliteta izrade je upitna. Podrška ovim slabijim i srednjim mobitelima nikakva.

 

Uvijek će se naći netko tko će pitati - a što bi ti za 200 ili 300 EUR-a? Imam jedan takav mobitel za 200 EUR-a koji je izdržao preko 4 godine jer je bio solidno napravljen. Ovo što se sada proizvodi ne bih i neću kupiti dok god mi ovaj stari mobitel još uvijek radi. Briga me za igrice, refresh ekrana od 120 ili 144 Hz bez kojeg pojedinci odjednom više ne mogu živjeti (a do sada su bez problema gledali sve živo na 60 Hz), micanje 3.5 mm porta za slušalice, stavljanje zvučnika na vrh mobitela tako da svi u krugu od barem 10 metara slušaju razgovor, a u zatvorenom prostoru se čuje još i dalje.

 

Xiaomi kod nas nudi seriju 12, serija 13 se nadopunjava i sad će krajem godine ponuditi seriju 14. Razlike će biti minimalne. Kome to oni misle prodati?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Pa cijena od 900 eura u dućanu je sasvim OK za pola terabajta Android smartphone s tim specifikacijama. Chipset je vrlo dobar iako nije Snapdragon, jedino bežično punjenje fali od top featurea...

S druge strane, S23 Ultra je 950 preko oglasa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
Jedino kaj mi se dopada je ovaj AirFryer.
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
NEW_MAN kaže...
Jedino kaj mi se dopada je ovaj AirFryer.

 +1

6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
opetzajebancija kaže...

  Na što to misliš kada kažeš nikakav softver, ja koristim njihove slabije modele ipak mi je suludo dati za mobitel više od 400€...

 Meni je to suludo, jer eto ima Redmi note 12 pro 4g, sa otključanim bootload i instaliranim modanim Miui, reklama u OS nema i radi savršenu za cijenu od 208€, meni je odličan..

 

Lp... 

 

 

 

 

napravi benchmark s najboljima. gugelom i jaubkom i vidi razlike 

 

 

bio sam i ja fan xiaomija i imao sam 2 modela koji su bili top napravljeni ali software je debelo zaostajao za ovim dvojcem

 

uklopi tu jos i cijeli ekosistem i dobijes jos vecu razliku

 

 

od xiaomija trenutno danas koristim samo usisavac. i to je zalosno koliko njegova aplikacija trazi stvari da ti kupi s mobitela

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2023 18:35 (registracija).
12 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
registracija kaže...
opetzajebancija kaže...

  Na što to misliš kada kažeš nikakav softver, ja koristim njihove slabije modele ipak mi je suludo dati za mobitel više od 400€...

 Meni je to suludo, jer eto ima Redmi note 12 pro 4g, sa otključanim bootload i instaliranim modanim Miui, reklama u OS nema i radi savršenu za cijenu od 208€, meni je odličan..

 

Lp... 

 

 

 

 

napravi benchmark s najboljima. gugelom i jaubkom i vidi razlike 

 

 

bio sam i ja fan xiaomija i imao sam 2 modela koji su bili top napravljeni ali software je debelo zaostajao za ovim dvojcem

 

uklopi tu jos i cijeli ekosistem i dobijes jos vecu razliku

 

 

od xiaomija trenutno danas koristim samo usisavac. i to je zalosno koliko njegova aplikacija trazi stvari da ti kupi s mobitela

 

 

 Ali ja ne kupujem najbolje/najskuplje, govorim o trenutnom modelu koji sada imam i koje velika večina korisnika kupuje mobitele u tom cjenovo 300€...

 

I poslje trenutnih radnji koje sam na njemu napravio ja sam njime zadovoljan...

 A od Xiomia imam kameru, senzore za vrata, senzore za temperaturu i vlagu, budilicu i ruter, i sve to povezano i obavijesti dolaze na mobitel, i opet ne najskuplje šta nude... I opet ne primječujem neke greške u radu...

 

A to testiranje koji brže nešto obavlja u testovima dali je stvaro bitno u stvarnom životu, da li je Iphone odličan uređaj je, i mora biti za tu cijenu...

 

lp...

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
opetzajebancija kaže...
registracija kaže...
opetzajebancija kaže...

  Na što to misliš kada kažeš nikakav softver, ja koristim njihove slabije modele ipak mi je suludo dati za mobitel više od 400€...

 Meni je to suludo, jer eto ima Redmi note 12 pro 4g, sa otključanim bootload i instaliranim modanim Miui, reklama u OS nema i radi savršenu za cijenu od 208€, meni je odličan..

 

Lp... 

 

 

 

 

napravi benchmark s najboljima. gugelom i jaubkom i vidi razlike 

 

 

bio sam i ja fan xiaomija i imao sam 2 modela koji su bili top napravljeni ali software je debelo zaostajao za ovim dvojcem

 

uklopi tu jos i cijeli ekosistem i dobijes jos vecu razliku

 

 

od xiaomija trenutno danas koristim samo usisavac. i to je zalosno koliko njegova aplikacija trazi stvari da ti kupi s mobitela

 

 

 Ali ja ne kupujem najbolje/najskuplje, govorim o trenutnom modelu koji sada imam i koje velika večina korisnika kupuje mobitele u tom cjenovo 300€...

 

I poslje trenutnih radnji koje sam na njemu napravio ja sam njime zadovoljan...

 A od Xiomia imam kameru, senzore za vrata, senzore za temperaturu i vlagu, budilicu i ruter, i sve to povezano i obavijesti dolaze na mobitel, i opet ne najskuplje šta nude... I opet ne primječujem neke greške u radu...

 

A to testiranje koji brže nešto obavlja u testovima dali je stvaro bitno u stvarnom životu, da li je Iphone odličan uređaj je, i mora biti za tu cijenu...

 

lp...

 

 

 

xiaomi na svom mobitelu koristi gugelov software. na racunalu koristi microsoftov software

 

u tom smislu nema neke sanse, pa makar oni bili i velika kineska firma. ne proizvode nista svoje, sklepat mobitel s tudjim softwareom danas moze bilo tko, kao i onaj hrvat sto je narucivo dijelove iz kine sklapo to i prodavo svoj mobitel

 

a sto se cijene guglovih i apple uredjaja. tu treba bit pametan. kupis ganc novi 2 3 godine star redizajn za 50% cijene aktualnoga. isto kao i s autima. razliku izmedju 2 3 generacije redizajna prakticki ni ne vidis a koliko jeftinije prodjes

 

 

svijetu treba vise konkurencije od onoga sto trenutno imamo

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 18:18 (registracija).
12 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
registracija kaže...
opetzajebancija kaže...
registracija kaže...
opetzajebancija kaže...

  Na što to misliš kada kažeš nikakav softver, ja koristim njihove slabije modele ipak mi je suludo dati za mobitel više od 400€...

 Meni je to suludo, jer eto ima Redmi note 12 pro 4g, sa otključanim bootload i instaliranim modanim Miui, reklama u OS nema i radi savršenu za cijenu od 208€, meni je odličan..

 

Lp... 

 

 

 

 

napravi benchmark s najboljima. gugelom i jaubkom i vidi razlike 

 

 

bio sam i ja fan xiaomija i imao sam 2 modela koji su bili top napravljeni ali software je debelo zaostajao za ovim dvojcem

 

uklopi tu jos i cijeli ekosistem i dobijes jos vecu razliku

 

 

od xiaomija trenutno danas koristim samo usisavac. i to je zalosno koliko njegova aplikacija trazi stvari da ti kupi s mobitela

 

 

 Ali ja ne kupujem najbolje/najskuplje, govorim o trenutnom modelu koji sada imam i koje velika večina korisnika kupuje mobitele u tom cjenovo 300€...

 

I poslje trenutnih radnji koje sam na njemu napravio ja sam njime zadovoljan...

 A od Xiomia imam kameru, senzore za vrata, senzore za temperaturu i vlagu, budilicu i ruter, i sve to povezano i obavijesti dolaze na mobitel, i opet ne najskuplje šta nude... I opet ne primječujem neke greške u radu...

 

A to testiranje koji brže nešto obavlja u testovima dali je stvaro bitno u stvarnom životu, da li je Iphone odličan uređaj je, i mora biti za tu cijenu...

 

lp...

 

 

 

xiaomi na svom mobitelu koristi gugelov software. na racunalu koristi microsoftov software

 

u tom smislu nema neke sanse, pa makar oni bili i velika kineska firma. ne proizvode nista svoje, sklepat mobitel s tudjim softwareom danas moze bilo tko, kao i onaj hrvat sto je narucivo dijelove iz kine sklapo to i prodavo svoj mobitel

 

a sto se cijene guglovih i apple uredjaja. tu treba bit pametan. kupis ganc novi 2 3 godine star redizajn za 50% cijene aktualnoga. isto kao i s autima. razliku izmedju 2 3 generacije redizajna prakticki ni ne vidis a koliko jeftinije prodjes

 

 

svijetu treba vise konkurencije od onoga sto trenutno imamo

 Slažem se da treba konkurencije, eto Huawei razvija i ima svoj OS istina baza mu je android/linux, bila je vijest da i Xiaomi na radi na svom OS sigurno baza android/os.... Na računalima možeš koristiti i razne Linux, Unix, pa čak i AmigaOS i BeOS

 

 Meni je dizajn od mobitela kod svih isti, provokutno uređaji sa različitim položajem kamera, sprijeda i straga. Razlike u ekranu i onome ispod ekrana :) , dizajn kod mene nije bitan jer je obično skrivne od pogleda  u ružnoj futroli

 

Bitno mi je da radi i da mi ne pravi problem i da je povoljan što mi trenutno xiaomi to sve omogućava...

 

Lp...

6 godina
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
zuper kaže...

Pa cijena od 900 eura u dućanu je sasvim OK za pola terabajta Android smartphone s tim specifikacijama. Chipset je vrlo dobar iako nije Snapdragon, jedino bežično punjenje fali od top featurea...

S druge strane, S23 Ultra je 950 preko oglasa...

Bežično im nije fail jer ovo nije flagship. 

3 godine
offline
Re: Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T
Doma vec godinama kupujemo samo xiaomi modele(osobno sebi i zeni samo pro model, djeci slabije modele) i samo rijeci hvale, od kvalitete, trajnosti baterije, kamere itd itd no cijene su za ove modele postale pretjerane za moj standard, bezveze.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Xiaomi globalno predstavio seriju Xiaomi 13T

Na wondamobile imate Xiaomi 13T Pro za 660.38 eura, a sa dostavom košta ukupno 696.17 eura. Ne plaća se carina iako šalju iz Hong Konga

 

https://www.wondamobile.com/xiaomi-13t-pro-5g-global-version-512gb-rom-12gb-ram.html

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice