Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

poruka: 14
|
čitano: 3.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di".
13 godina
offline
Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

Tko tvrdi da su ravni mobiteli neudobni u ruci, neka proba moj prethodni mobitel Xperia XA2 Ultra, pa će vidjet što je neudobnost. Ne daj Bože da ga staviš cijelog u ruku i malo jače stisneš; ostane ti vidljiv trag na dlanovima koliko je oštar na rubovima. 

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Samsung pravi pogrješku izbacujući mobitele nakon godinu dana...ja na njihovom mjestu bih izbacivao svaka 4 mjeseca
S24.1
S24.2
S24.3
S25.1
S25.2
S25.3
Itd
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
A kakav bi trebao biti? Konklavan? Smiješno je da su minijaturne odluke u dizajnu mobitela poput mikroskopski zaobljenog ruba neka vijest.
Old pirate
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

vraćamo se na iphone. vječni dizajn, od početka pogođen 

Ja rekoh
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Feudalac kaže...

vraćamo se na iphone. vječni dizajn, od početka pogođen 

 Uzeo si mi slova s tipkovnice. Prvi pogled i odmah asocijacija na Iphone.

15 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Feudalac kaže...

vraćamo se na iphone. vječni dizajn, od početka pogođen 

 iphone 5S je nenadmasen dizajn.

 

 

pogotovo jer nema bump iza.

6 godina
offline
Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

Na šta smo spali da je največa novost kakav če bit rub ekrana!!!! 

I Apple, Samsung i svi ostali su totalno bezidejni šta više napravit novoga i originalnega, ma i u hardveru su takve minimalne razlike da ih moraš gurat na benčmarke da uopće vidiš kakvu razliku jer je drukčije nemoguće vidit. Ekrani su isti več zadnjih 5-6 generacija, dodaju samo novu verziju gorrila glasa preko.

 

Ali ta bezidejnost i minimalne razlike se vide i u prodaji koja konstantno pada jer jednostavno možeš gurat svaki telefon minimalnio 3-4 godine i nema više one uzbuđenosti kad izlazi novi model....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Pa takav je i iphone 14 bez maske.. steta kaj bu s24 takav. Plus exynos.. Treba kupiti S23..
Galaxy S21
13 mjeseci
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Kopija, toliko su postigli Samsungovi dizajneri …
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Definitivno vec dugo godina razvoj mobitela stagnira. Mislim mijenjati S10e prvenstveno zbog baterije. I kako je S serija postala preskupa, uzmem na testiranje A54. Prvo sto uradim je usporedba kamera i tu se sokiram koliko je kamera od s10 (2019) bolja od A54 (2023) i vec tu odustanem. Prije je razlika u 4 godine bila drasticna, sad manje vise promjene su minimalne, nista sto bi ostavilo wow efekat.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Profil kaže...
Kopija, toliko su postigli Samsungovi dizajneri …

 Bas me zanima na kog su se ugledali 

VenAtoR#2231
15 godina
offline
Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

Ja bih predložio Samsungu da napravi S24 R model - R kao Retro

 

Mobitel bi imao utor za slušalice, utor za memorijsku karticu, infracrveni port i izmjenjivu bateriju.

 

I da onda uspoređuje prodaju tog modela i svih ostalih

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju rava
Uber kretenizam je zakrivljeni ekran. Na S10 je muka raditi s jednom rukom jer se dlanom pritisne zaobljeni dio ekrana i to se naravno registrira kao dodir.
Ne vidim logiku zašto ne mogu napraviti lagano zakrivljene stražnje rubove a ravan ekran.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neslužbeni renderi Galaxyja S24 otkrivaju ravan di

Mobiteli s ekranom od ruba do ruba, kao i oni sa zakrivljenim ekranom kod mene više ne dolaze u obzir. Xperija je imala ekran od ruba do ruba i mobitel je bilo praktički nemoguće koristiti okrenutog u vodoravni položaj bez maskice. Čim ga primiš tako u ruku, dijelovima prstiju automatizmom dodiruješ ekran. Zaista loše iskustvo gledanja videozapisa i općenito korištenje mobitela budući da uvijek negdje slučajno dodirneš i ili pauziraš slučajno video, ili napraviš nešto drugo neželjeno.

 

Od sad kupujem mobitele samo s ravnim ekranom i koji imaju obrub oko ekrana.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice