be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM hig

poruka: 5
|
čitano: 3.783
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM hig".
2 godine
offline
be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM hig

to bi stavil na pure rock 2, kaj je bolji stock vent ili bi high speed bil bolji? ima ko iskustva? pitam čisto zbog estetike/osvijetljenja jer proc nije OC-an..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM hig

koji djava je "pwm high speed"

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM

Pulse-width modulation (PWM) is a method of controlling the average power delivered by an electrical signal

 

high speed je oznaka kod be quieta za model sa višim brojem okretaja

recimo obični pwm su im 1.500rpm, dok su ovi high speed preko 2.000rpm

7 godina
offline
Re: be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM
hvala, pwm nje nikakva nepoznanica, samo ovo high speed je bilo,kako su skupa napisali bilo me strah da se ne radi o nekoj prevari s modificiranjem pwm signala na neki glupi nacin da se nešto tako dobro jednostavno napravi da ima v2.0 koji nije kompatibilan jer uz širinu pulsa ceka neki kod da potvrdi promjenu brzine ili tako neko moderno namjerno glupo proprietary sranje, ko magnetski switch na novim macbookovima..
2 godine
offline
Re: be quiet! Light Wings 120mm i 140mm (PWM i PWM

High speed ce biti dosta bucan. Uzmi rade Silent wings 4 PWM. Nema RGB ali je jedan od najboljih ventilatora na trzistu.

 

Ja imam na Dark Rock 4 sa Silent wings 3, 135mm koji hladi OC 5600 i doslovno je necujan. Kad zavrtim Cinebench temperatura je 61-63 stupnjeva a ventilator se okrece ispod 800 rpm.

 

RGB modeli su takoder dobri ali malo slabiji od klasicnih jer je smanjen protok zraka u korist RGB prstena.

 

 

 

Samo nece biti razlike izmedu tvojeg Pure wings 2 i Silent wings 4 jer su vise manje identicni. Jedino da ides na pro verziju ali to ce biti bucno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 21:09 (El Torro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice